Go down
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 01, 2016 12:41 am
Chore rzeczy Very Happy

Część I
Część II
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 01, 2016 12:49 am
Pamela Winston : ZAWSZE Z TOBĄ CHCIAŁBYM BYĆ, PRZEZ CAŁE LATO, ZAWSZE Z TOBĄ CHCIAŁBYM BYĆ< KOCHAJ MNIE ZA TO, ZAWSZE Z TOBĄCHCIAŁBYM BYĆ, TYLKO W SZEŚCIORO, ZAWSZE Z TOBĄ CHCIAŁBYM BYĆ, NIECH SIĘ ROZBIORĄ


Ostatnio zmieniony przez Alice Hughes dnia Pon Sie 01, 2016 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 01, 2016 10:17 am
Kiedy Hughes grzecznie śpi...


[02:04:27 01/08/2016] Pamela Winston : ALICE TY FRAJERZE GDZIE JESTEŚ
[02:04:32 01/08/201] Pamela Winston : CZEMU MNIE WSTAWIŁAŚ NA CYTATY
[02:04:36 01/08/2016] Pamela Winston : XDDDDDDDDD
[02:04:51 01/08/2016] Pamela Winston : I JAK JUŻ WSTAWIAŁAŚ MOGŁAŚ MI DOSTAWIĆ TAM TĄ SPACJĘ, KTÓRĄ MI ZJADŁO XDDDDDDDDD
[02:11:09 01/08/2016] Pamela Winston : ALICE MAM DLA CIEBIE SUCHARA *przywołuje*
[02:15:55 01/08/2016] Pamela Winston : HAAAALOOO
[02:16:07 01/08/2016] Pamela Winston : jak nawoływać Alice hmmmm
[02:16:21 01/08/2016] Pamela Winston : ALIIIIIIICEEEEEEEEEE, CHO NO, LUDZIE LATAJĄ NAGO
[02:18:17 01/08/2016] Pamela Winston : ALIIICE BO BĘDĘ MUSIAŁĄ ZABRAĆ SIĘ ZA RZECZY, ZA KTÓRE POWINNAM
[02:18:20 01/08/2016] Pamela Winston : MIAŁAŚ WRÓCIĆ
[02:18:22 01/08/2016] Pamela Winston : CO TO ZA BUTY
[02:19:01 01/08/2016] Pamela Winston : Alice zniknęła
[02:19:10 01/08/2016] Pamela Winston : dziennik pokładowy z dnia 1 sierpnia 2016
[02:19:15 01/08/2016] Pamela Winston : smutek ogarnia me serce
[02:19:23 01/08/2016] Pamela Winston : samotność na czacie jest bardzo... samotna
[02:19:29 01/08/2016] Pamela Winston : cóż począć gdy nie ma masła
[02:19:44 01/08/2016] Pamela Winston : gdzie ten klif
[02:19:48 01/08/2016] Pamela Winston : gdzie woda


Very Happy Very Happy Very Happy
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Sie 02, 2016 8:19 pm
Colette Warp : kobiety mają do wyboru Kotleta-zasadzkę, azjatów z problemami psychicznymi albo egzystencjalnymi, wampira ze studniami zamiast oczu, człowieka-wpierdola... yy.. no rodzynki same xD
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 08, 2016 8:58 pm
Legenda wciąż żywa...


Alice Hughes:
Zniszczony balkon powinien byc wolny chyba....
albo cos w tym stylu, sah i esme tam pisali
wieza astronomiczna?
sowiarnia?
Ismael Blake:
Gdzie jest zniszczony balkon @_@
Alice Hughes:
Gdzies wysoko XDDDDDDDDDD
albo prawie wysoko xD
spr posty sahira
Ismael Blake:
on sra postami xD
za dużo szukania
w google se wpisałam xD
Jeffrey Woods
Slytherin
Jeffrey Woods

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Sie 09, 2016 4:40 am
Listy do gazetki napisał:Szukam swego pejcza. Straciłem go w godzinach nonych w jednym z dormitoriów Gryfonów. Znalazcę proszę o zgłoszenie się przed Pokój Wspólny Ślizgonów i okazanie zguby. To będzie nasze hasło. Dla znalazcy przewiduję sowitą nagrodę.
(To był mój ulubiony pejcz)

Brak podpisu

Czytam sobie sam początek i mam ochotę spytać: WTF GRYFFINDORZE?!
Po czym doczytuje, że zgłosić do Slytherinu na odbiór i tylko: "Oh, okej."
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Sie 20, 2016 7:55 pm
Tomas Duncan : Ja zaczynam odczuwać wewnętrzną potrzebę shipowania kotleta ze snejpim
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Sie 21, 2016 12:17 am
NIEEEEEEEEEEEEEeeeEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Lily Evans: Tylko kariera zawodowa.
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Sie 21, 2016 10:43 am
@ Sahir Nailah : jestem jak to maślane masło pozostawione w samotności na oknie kuchennym w blasku słońca, co rozpływa się z wolna, jak ten sokół, co widząc to masło wznosi się do wolnego lotu..!
@ Sahir Nailah : O!


O czym ty mówisz
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 22, 2016 8:08 am
Vilia Edwards napisał: Patrzcie ludzie, król zielarstwa
macka jak złamana
nawalam w tentakulę
nanananananana!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 22, 2016 9:14 pm
Mistrz Gry aka Sahir Pedauilah napisał:- Osz ty..! - Już napiął swe niesamowite mięśnie, już błysnął tymi zimnymi oczyma, co to gdyby miały w sobie to ziarnko pedalstwa, to na pewno na ziarnko pedalstwa Louvela by odpowiedziało, już uniósł kija i uderzył nim o ziemię, roznosząc głuchy huk - i lawina jebła z niebios, śnieg wszystko zasypał, Apokalipsa..!
I tak wszyscy umarli i event się zakończył.
Tak naprawdę to nie.
Znaczy z tą lawiną.

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Helena-Mam-zawa%C5%82-1
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 22, 2016 10:15 pm
@ Caroline Rockers : Skrzydlaty potomku testrala
@ Caroline Rockers : No to Nailah. Minabi ma problem z imionami
@ Caroline Rockers : więc tworzy własne imiona
Gilderoy Lockhart : ooo
Gilderoy Lockhart : to z potomkiem testrala
Gilderoy Lockhart : mi się podoba
Gilderoy Lockhart : ja jestem wysłannikiem boga
Gilderoy Lockhart : a on potomkiem konia
Rubeus Hagrid
Nauka
Rubeus Hagrid

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Sie 24, 2016 12:46 pm
Alexandra Grace : 6... -_-
Alexandra Grace : Ale to lepiej niż 1 xD
Rubeus Hagrid : Nie cieszysz sie???????
Rubeus Hagrid : XD
Alexandra Grace : Nie bo licząc PD mam 7
Alexandra Grace : Czyli byłam tak blisko BINGO :(
Rubeus Hagrid : Przeciez wiecej nz 6 i tak bys nie wywalila xd
Alexandra Grace : Ej racja xDD
* Alexandra Grace zapomniała.



K6 takie trudne Very Happy

Tomas Duncan
Hufflepuff
Tomas Duncan

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Sie 24, 2016 5:16 pm
Rubeus Hagrid napisał: - Weź Peterowi trochu chlieba czosnkowego. Bo siem zapłacze bidak.
nie wiem czemu ale kocham to stwierdzenie xD
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Sie 26, 2016 2:32 pm
Syriusz Black napisał: Na pewno nie groziło mu już to, że przy kolejnej podobnej okazji McGonagall mogłaby sobie o tym przypomnieć i z jakiegoś powodu uznać go za dobry przykład do prezentowania innym. Co prawda szczerze wątpił, żeby kiedykolwiek opiekunka Gryfonów mogła choćby przelotnie pomyśleć o tym, że Black nadawałby się na wzór czegokolwiek wartego naśladowania, jednak... do tej pory lepiej było nie ryzykować.
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 28 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach