Go down
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Cze 13, 2015 10:03 am
"Skąd Macmillan ma wiedzieć, że Bella jest Śmierciożercą?" - Sahir podczas prywatnej rozmowy xD
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Cze 13, 2015 3:28 pm
[08:25:58] Mathias Rökkur : powiedz mi cos, o czym nie wiem xD
[08:26:42] Charles Myrnin Hucksberry : Możliwe, że jesteś na dachu
[08:26:48] Charles Myrnin Hucksberry : ale musisz to natychmiast sprawdzić
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Cze 13, 2015 3:38 pm
Tak bardzo kochany ja xD

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 8XirKqr
James Potter
Oczekujący
James Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Cze 13, 2015 7:40 pm
Sentencja na dziś od Esmeraldy Moore napisał:"Życie to nie teatr" rzekł kiedyś jakiś mądry mędrzec, ale niestety nie wziął pod uwagę tego, że akurat w tej kwestii pomylił się i to bardzo. Gdyby nie maski które zostały przez nas wykonanie najpewniej już dawno nie mielibyśmy prawa egzystencji na tej ziemi. Maski te które zdobiły najróżniejsze miny, w pięknych kolorach, chroniły nas przed ludźmi którzy mogli nas zranić. Bowiem każdy z nas był zbudowany z ran, i wystarczyło tylko kolejne draśnięcie, chwila nieuwagi aby wykrwawić się na śmierć. Nawet Esmeralda prowadziła swój własny teatr. Szło jej to naprawdę dobrze, a było to spowodowane tym, że po pierwsze była cyganką Oni kłamstwo i mataczenie mają we krwi, po drugie była kobietą. Każda dama posiadała niezwykły talent do odgrywania różnych ról. I dlatego mężczyźni potrafili tracić dla nich głowy. Bowiem nie było nic bardziej tajemniczego i piękniejszego niż kobieta. A przyszły adorator w swoich snach chciał być tym który będzie tym szczęśliwcem który posiada klucz.
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Cze 14, 2015 12:35 pm
[05:33:03] @ Sahir Nailah : czyli jestem przewidywalny? Rozpacz i ból
[05:33:15] Alexandra Grace : Akurat ze znęcaniem się tak Sad
[05:33:48] Mathias Rökkur : jestes schematyczny nawet, a nie przewidywalny

Najbardziej schematyczna i przewidywalna postać na forum, Sahir Nailah Very Happy
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Cze 14, 2015 12:53 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 2nio6xz

Napalone loszki na kotleta 9/10
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Cze 15, 2015 10:27 pm
Colette w sesji napisał: Jałmużna w postaci współczucia, albo określenia: „wiem co czujesz”. Gówno prawda, nikt nie wie – na świecie jest cała masa innych emo-cipek, które mają problemy i nikt ich nie rozumie, bo w całej szkole outsiderów, oni są oryginalniejszymi outsiderami, białymi mewami wśród czarnych pingwinów. I jeszcze gotowi są wmówić ci wręcz rękoczynami, że nie jesteś w stanie ich zrozumieć, ich życie było ciężkie, choć nigdy nie mówią czemu konkretnie, nie mają żadnej przyszłości choć usilnie chcą żyć. Ale w sumie to nie chcą, ale do śmierci też im się nie spieszy.

Very Happy
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Cze 16, 2015 12:48 pm
Elaine w swojej KP napisał:(..)bo do dzisiaj Elaine nie umie latać na miotle w pozycji innej niż na przerażonego leniwca zwisającego z trzonka.

Very Happy
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Cze 18, 2015 12:51 pm
Karolcia, Sahcio i Szejnuś byli zawsze bardzo miłymi uczniami.
avatar
Oczekujący
Colette Warp

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Cze 18, 2015 3:02 pm
[15:53:36] Liv Mendez : Kotlet co to za post w odejściach? : O
[15:53:43] Colette Warp : no... odchodze x___x
[15:53:52] * Liv Mendez przestaje bić serduszko
[15:53:56] Colette Warp : wkurwili mnie już ciągłymi pretensjami do moich postaci
[15:54:10] Alice Hughes : Kotlet......................
[15:54:14] Colette Warp : ciagle wszystko źle, albo czeegoś nie rozumiem i już po prostu mam dość x__x
[15:54:15] Liv Mendez : :C
[15:54:24] Alice Hughes : Ej BLAGAM CIE
[15:54:41] Liv Mendez : Nie zostawiaj nas :C
[15:54:43] Colette Warp : ja się staram a oni mają to w dupiu i już któryś raz z kolei odrzucili mój pomysł a swoje to od razu wdrażajaw forum ;/
[15:54:53] * Liv Mendez tula Kotleta i nie puści.
[15:54:59] * Colette Warp robi dramatyczną pauzę*
[15:55:06] Colette Warp : LOL ŻARTOWAŁEM LOSZKI XDDDDDDDDDDD
[15:55:15] Alice Hughes : JA CIE KURWA ZAJEBIE TY GNOJUKU JEDEN
[15:55:18] Alice Hughes : POPIEPRZONY GAMONIU
[15:55:23] * Colette Warp speirdala szybko!
[15:55:24] Alice Hughes : MASZ TLUCZKIEM W LEB
[15:55:25] Colette Warp : XDDDD
[15:55:30] Alice Hughes : ZGNILE MIESO Z CIEBIE ZOSTANIE
[15:55:38] Liv Mendez : Tak żem czuła, ale wraz się przeraziłam
[15:55:42] Alice Hughes : A POTEM TO ZGNILE MIECHO SPALE
[15:55:45] Colette Warp : AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! XD
[15:55:50] Liv Mendez : Ja tu jeszcze sesji z Kotletem nie miałam, a on chce już spierdolić ;_;
[15:55:51] Colette Warp : JA WAS TEŻ KOCHAAAm! xD
[15:56:00] Alice Hughes : Gamoniu jeden!
[15:56:05] Alice Hughes : Niech Ci glabv na leb nasra!
[15:56:12] Liv Mendez : Chujek!
[15:56:25] Colette Warp : EJ NOOO XDDDDDDDDDDDDD
[15:56:33] Alice Hughes : SPADAJ
[15:56:42] Liv Mendez : Ale nie odchodź!
[15:56:47] Alice Hughes : TAK
[15:56:48] Colette Warp : HAHAHAAH XDDDDDDDD
[15:56:52] * Colette Warp zwija się
[15:56:53] Alice Hughes : SPADAJ ALE NIE ODXHODZ XDDDDDDDDD
[15:56:58] Liv Mendez : xDDDDD
[15:57:03] Liv Mendez : Dokładnie xdd
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Cze 22, 2015 9:11 pm
Giotto na lekcji historii napisał:Z drugiej strony, i tak jego obecność jest niepotrzebna, bowiem Dumbledore i tak pod koniec roku wjebie 200 punktów Gryffindorowi za frajer, za siłę przyjaźni, za najbardziej siwe włosy w uniwersum czy za najlepszego klocka w szkolnej toalecie.
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Cze 25, 2015 9:08 pm
[14:04:27] Alice Hughes : Siedzial Sahir na drzewie i czul sie jak w niebie. Przypomnial sobie, ze demon w nim siedzi i zjebal sie z drzewka na bawiace sie dzieci. Dzieci w ryk. Sahir w kwik. Szstu prastu - powstal plotek z raczek jedenastu.
avatar
Oczekujący
Colette Warp

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Lip 08, 2015 10:50 pm
Mistrz Gry aka Sahir na evencie napisał:"...stado gołębi zerwało się do lotu i spłynęło na pana Pottera, zaczepiając pazury o jego ubranie i uniosły go w powietrze, odlatując nim ku wesołym chmurkom na błękicie nieba - pan Potter z gołębiami zniknął wśród drzew.

NARKOTYKI WESZŁY MOCNO.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Lip 08, 2015 11:54 pm
unsatissfied
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Lip 17, 2015 1:58 am
[02:53:29] @ Caroline Rockers : KARY UJAWNIŁY PRAWDĘ
[02:53:31] @ Caroline Rockers : xDDDDDDDDDDDDDDDDD
[02:53:32] @ Caroline Rockers : KARTY
[02:53:37] Colette Warp : KARY TEŻ
[02:53:39] Colette Warp : XD
[02:53:40] Alice Hughes : przeczytalam KURY
[02:53:43] Alice Hughes : XDD
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 19 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach