Go down
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Pią Maj 02, 2014 11:45 pm

Spis zwierzątek:

1. EUSTACHY
Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Spider_by_AlexWilson
Pająk należący do Charliego o wdzięcznym imieniu "Eustachy". Dość przyjaźnie nastawiony, choć mający swoje humorki - wtedy nie zaleca się podchodzenia do niego, bo może ukąsić.

2. DRACO
Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Black_Rat_Snake_20D0028363_by_Cristian_M
Wąż Draco należący do Charliego. Posiada dwie natury, jak sam właściciel. W jednej chwili jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, a już w drugiej zaczyna mu... odbijać i ma to różne formy.

3. IZBOR
Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Tawny_Owl_by_ColdEdge
Dostojne straszydło o wdzięcznym imieniu "Izbor", które oznacza "posiadający sławę z walki". Idealnie opisuje to tego ptaka, który nie spocznie dopóki nie wygra czy to w walce z innym zwierzęciem, czy też z człowiekiem, który stanie mu na drodze podczas wykonywania jakiegoś ważnego zlecenia.


Wiadomości wysyłam przez: sowę Izbor.


Ostatnio zmieniony przez Charles Myrnin Hucksberry dnia Sob Lis 07, 2015 2:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Pią Kwi 10, 2015 1:01 pm
Szanowny Panie Charles Myrnin Hucksberry,

Proszę o niezwłoczny powrót do zamku. Podejrzewamy atak Śmierciożerców na Hogwart, zginęło przynajmniej dziesięciu uczniów.
Spodziewamy się wkrótce wizyty przedstawiciela ministerstwa, który odpowiedzialny będzie za śledztwo, profesor Dumbledore prosił, aby wspomógł pan naszego gościa i podzielił się z nim informacjami, które jak dotąd zebraliśmy na temat dotychczasowych wypadków.

Z poważaniem,
Filius Flitwick
Salome Mildred Thynn
Nauka
Salome Mildred Thynn

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sro Lis 04, 2015 8:57 pm
Śmierciożercy w Hogsmeade, ranny uczeń. Nie mam kontaktu z resztą nauczycieli.
Salome Mildred Thynn
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Pią Lis 20, 2015 1:13 am
[List Salome do Charlesa został przechwycony i nie dotarł do odbiorcy. Sowa ledwo wróciła na Sowią Pocztę]
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sob Lip 02, 2016 1:52 am
Od dobrej godziny krążąca nerwowo po dormitorium puchonka chwyciła wreszcie pergamin...


Sz.P. Hucksberry
Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby zgodził się pan przyjąć mnie dzisiaj w swoim gabinecie. Czuję się też zobowiązana do tego by zaznaczyć, że pojawię się tam niezależnie od Pańskiej opinii. Wydaje mi się, że jest to jedna ze spraw niecierpiących zwłoki. Meredith Evans zostawiła ślad.
Z wyrazami szacunku -
Alice Hughes
Livia Edwards
Oczekujący
Livia Edwards

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sob Wrz 10, 2016 12:54 pm
[Dostarczona przez sowę kartka jest zapisana starannym, drobnym pismem]

Szanowny panie profesorze,

Jako że na ostatnich, opuszczonych przeze mnie z powodu choroby zajęciach, poruszane było niezwykle istotne zagadnienie (zaklęcie patronusa), chciałam zapytać czy istniałaby możliwość spotkania się na konsultacjach celem nadrobienia straconego materiału. Bardzo zależy mi na uzupełnieniu braków, tym bardziej, że zbliżają się egzaminy. Jeśli w natłoku obowiązków nie ma pan jednak czasu, prosiłabym o wskazanie najlepszej literatury i sposobu na samodzielne nadrobienie materiału.

Z poważaniem,
Livia Edwards
Kalipso Rockers
Ministerstwo Magii
Kalipso Rockers

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Nie Paź 02, 2016 2:34 am
[Broszura była zapakowana w beżową kopertę z której unosił się bardzo nikły zapach kobiecych perfum. Całość została zachowana w eleganckim i prostym stylu,  pergamin otoczony ruszającymi się zdjęciami młodych panien. Niektóre napisy połyskiwały, jakby chciały przyciągnąć uwagę czytelnika]

Jeden krok ku lepszej przyszłości - stań się prawdziwą damą
Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Tumblr_inline_myx82b1Tk61soqm2i
Szanowne towarzystwo, wytworni panowie i dumne panie, a także i Wy, młode panienki, raczkujące po parkiecie dobrego stylu i naszych starych zwyczajów. Wychowanie to podstawa, klucz do najznamienitszego sukcesu w świecie, do podkreślenia wyjątkowości pochodzenia. Wirowanie w przepięknych szatach i sukniach to nie wszystko, bo prawdziwa siła kryje się w gestach, w zachowaniu młodej panienki, czy też raczej nieopierzonego pisklęcia, które dopiero raczkuje by przemienić się w pięknego, dumnego łabędzia. Jak to jednak osiągnąć? Jak sprawić by nawet najniesforniejsze dziewczę na świecie stało się uosobieniem wszystkich szlachetnych przymiotów?
Przede wszystkim cierpliwość i systematyczność. Rodzic musi pokazać, że nic go nie wzrusza, żaden płacz ani błaganie. Musi  drążyć do zaszczepienia w latorośli odpowiednich cech, poniekąd i - choćby pozornej - uległości wobec swego ojca i przyszłego męża. Każda  panienka powinna zrozumieć, że to ona w przyszłości będzie podporą, będzie silnym rdzeniem rodu do którego, za sprawą małżonka, zacznie przynależeć. Panna, która ma stać się prawdziwą damą, powinna znać wszystkie powiązania, choćby i część powszechnej historii czystokrwistych rodzin, być wierna, taktowna i elegancka w każdej sytuacji. Rodzina powinna jak najlepiej przygotować młodą kobietę na poświęcenie, zaangażowanie i oddanie. W ciężkich przypadkach należy użyć wszelkich dostępnych metod by osiągnąć zadowalające rezultaty.
Każda dama jest warta więcej niż tysiąc galeonów i bardziej pożądana.
W razie problemów, mój adres znajdziecie na ostatniej stronie.

Kalipso Enosis-Rockers
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Pią Lut 24, 2017 3:18 am
[Do Charlesa przyleciało kilka sów z jego zamówieniami. Jedna paczka zawierała szatę, druga buty, trzecia biżuterię, czwarta kwiaty, piąta kieszeń. Oprócz tego przy każdej była karteczka z podziękowaniami za dokonanie zakupów. Loga firm się poruszały]
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Pią Lut 24, 2017 3:25 am
[Do Charlesa została tajemniczo dostarczona paczka a w niej znalazła się paczka papierosów licząca sobie 10 sztuk, a także dość spore choć zmniejszone butelki tequili i wódki, około 700 ml]
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sob Kwi 28, 2018 9:05 am
Szanowny Panie Profesorze!
Nie mam pewności czy mnie Pan pamięta, dlatego na początku się przedstawię. Nazywam się Felice Felicis i w ciągu ostatniego semestru uczęszczałam na Pańskie zajęcia z OPCM w Hogwarcie. Piszę w sprawie pewnego zamysłu, który zrodził się w mym umyśle w trakcie wakacji, a który bezpośrednio wiąże się z Pańską profesją. Ponieważ nie mam zbyt wiele znajomości wśród osób tak dobrze zaznajomionych z magią obronną i ofensywną, Pan jako mój nauczyciel wydaje mi się jedyną osobą do której mogę się zwrócić. Czy znalazłby Pan dla mnie czas w jakimś dogodnym dla Pana momencie? Proponuję spotkanie w Hogsmeade Pod Trzema Miotłami, ponieważ nie chcę zabierać zbyt wiele czasu.

Z poważaniem,
Felice Felicis
Sol Weasley
Hufflepuff
Sol Weasley

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sro Gru 26, 2018 12:16 am
Zwierzęta pana Hucksberry'ego III LRRW69K
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Sro Gru 26, 2018 10:51 am
Sponsored content

Zwierzęta pana Hucksberry'ego III Empty Re: Zwierzęta pana Hucksberry'ego III

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach