Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

on Nie Gru 30, 2018 7:59 pm
Cześć wszystkim! Jako że na razie panuje bałagan i jeszcze nie mam pomysłu jak sprawnie ukształtować dla jednej i drugiej organizacji przestrzeń, chciałabym najpierw zająć się sprawami stricte organizacyjnymi. Prosiłabym by aktywni Śmierciożercy i członkowie Zakonu Feniksa dali o sobie znać. Tak samo osoby, które poczyniły już pewne kroki (dotyczy głównie popleczników Czarnego Pana, którzy zdobyli sygnety z zielonym oczkiem).
Dla reszty, jeśli planujecie dołączyć do jednej z organizacji, możecie o sobie dać znać - rzucić propozycje, oczekiwania, wcześniej była specjalna loteria, ale nie wszyscy ją widzieli czy też się załapali. Wszystko postaram się rozważyć i może też jakoś wpleść by bycie jednym z Śmierciożerców lub członków Zakonu Feniksa miało sens.
Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Latest?cb=20140616001245

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Sro Sty 02, 2019 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

Me and the devil
Walking side by side
James Potter
Oczekujący
James Potter

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

on Nie Gru 30, 2018 8:09 pm
Ja! Ja! Ja kcem do Zakonu!!! Stalkuje Emm by mnie wprowadziła, ale pedały próbują mnie przegonić...

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! C10
Kim Miracle
Oczekujący
Kim Miracle

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

on Nie Gru 30, 2018 8:58 pm
Kim Miracle - jej tata był członkiem Zakonu i chciała bym aby też nim została.

Ventus Zabini - ze względu na nazwisko też bym chciała aby tam dołączył. W sensie do Śmierciożerców

Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being 'round

Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please, help me?
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

on Sro Sty 02, 2019 12:49 pm
Rabastan oczywiście, że do Śmierciożerców będzie należeć <3
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

on Czw Sty 03, 2019 8:22 pm
Ja jestem aktywnym przydupasem. Zamierzam nim być nadal.

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

on Sob Sty 19, 2019 9:55 pm
Podbijam temat!

Me and the devil
Walking side by side
Alexandra Abbott
Ministerstwo Magii
Alexandra Abbott

on Wto Sty 22, 2019 11:44 am
Jeszcze niezbyt aktywnym Śmierciożercą, ale nie mniej wiernym Czarnemu Panu!
Charlotte Everglade
Nauka
Charlotte Everglade

on Nie Sty 27, 2019 4:05 pm
Chcę Szarlotkę w Zakonie! Powiedzcie mi tylko co mam zrobić żeby się do nich wkręcić! A co, niech padnie na zawał jak wszystko wyjdzie na jaw Sprytny pan Avery

There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable.
Asteria Freya Brown
Nauka
Asteria Freya Brown

on Nie Sty 27, 2019 5:31 pm
Może nie aktywny śmierciojad, ale chcę nim zacząć być :/

Moon dust in your lungs, stars in your eyes, you are a child of the cosmos,
a ruler of the skies.

Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

on Nie Sty 27, 2019 8:56 pm
Ja kcę Erinkę do Zakonu oczywiście!

Erin Potter
only the dead have seen the end of war
[mru]
Nerissa A. Black
Przestępczość
Nerissa A. Black

on Sro Lut 13, 2019 10:43 am
...też bym chciała do Zakonu! : D

Nerissa Andromeda
Baby we both know that the nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Emmelina Vance
Szpital św. Munga
Emmelina Vance

on Sro Lut 13, 2019 11:33 am
Z prędkością ślimaka daję o sobie znać.

Sometimes the truth isn't good enough, sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve to have their faith rewarded...
Sponsored content

Powrót do góry