Share
Go down

Jeśli chcesz pomóc...

on Wto Lis 06, 2018 6:34 pm
Możesz to zrobić już teraz, wcale nie dużym nakładem siły! Serdecznie zapraszamy do wspomagania naszej kochanej Magicznej Kołysanki!
Kogo potrzebujemy?

1. Człowiek woźnego - sprzątanie tematów ze starych postów, aktualizowanie spisów (zajęte wizerunki, zawody etc.), sprawdzanie kart rozwoju, skrytek i ogólnie działów postaci.

2.  Skrzacia encyklopedia - ogarnianie wiki, sprzątanie, uporządkowanie artykułów, ewentualne poprawianie i dodawanie nowych, udzielanie informacji o niej.

3. Trytoni głos - ogarnianie radia, tworzenie audycji, puszczanie muzyki, tworzenie radiowych konkursów, może nawet małych radiowych eventów.

4. Kołysankowa maskotka - odpowiadanie za reklamę forum, nawiązywanie współpracy bliższej lub dalszej z potterowskimi stronami, blogami i forami, grupami na fejsie, aktywnymi fanpage'ami, pisarskimi stowarzyszeniami, pomoc osobom kompletnie zielonym w PBFy - zajęte przez Rabastana Lestrange'a.

5. Magiczny twórca - pomoc z tworzeniem umiejętności nabytych, mechaniki, fabuły, lokalizacji fabularnych/zwyklych lub eventów - wpisana Alexandra Abbott (z naciskiem na eventy).

Można się zgłaszać nawet do JEDNEGO konkretnego zadania przypisanego danej randze, zresztą  przewidujemy że choćby magicznych twórców będzie więcej niż jeden.
Jeśli nagle twierdzisz że REZYGNUJESZ z pełnienia danej funkcji daj nam
ZNAĆ. Nie ma nic gorszego niż niewiedza, a my i tak Cię nie zjemy.

Co możesz otrzymać?
- fasolki
- ułatwienie lub nawet całkiem za darmo jedną umiejętność nabytą jak dobrze się spiszesz
- jakiś ładny event napisany pod ciebie jak się ładnie spiszesz
- coś innego, możemy się dogadać

Nie czekaj, zgłoś się w tym temacie lub na moje PW jak się wstydzisz!

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Sro Lis 07, 2018 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Rain down
from a great height

Re: Jeśli chcesz pomóc...

on Sro Lis 07, 2018 6:38 pm
Mogę nieśmiało zgłosić swoją kandydaturę...

ale (!) w sprzątaniu nie jestem najlepsza (chętnie pomogę, ale Filch ze mnie raczej roztargniony), w encyklopedię w ogóle nie umiem, żebym prowadziła radio, to sami nie chcecie, maskotka ze mnie taka jak z jeża, za to magiczny twórca brzmi bajkowo, bo totalny ze mnie zwierz fabularny i nawet z doświadczeniem.
Chętnie poprowadzę eventy, będę fabularnym Irytkiem albo bezlitosnym losem! Wszystkim, co tylko zapragną!

on Sro Lis 07, 2018 7:19 pm
Mistrz Gry i Nauczyciele, to drugie w przypadku jeśli lubisz prowadzić zajęcia, do Twojej dyspozycji! Do wyboru do koloru, jako urozmaicenie czyjeś sesji, zrealizowanie swojego scenariusza-pomysłu (możesz zawsze wrzucić mi na PW, jeśli masz wątpliwości czy coś przejdzie), zrealizowanie czegoś co ktoś Ci może podrzucić, bo też istnieje taka opcja.

Jeśli jesteś gotowa zacząć, masz jakieś pytania/propozycje to daj mi znać na PW. Jeśli jest też coś, co być może chciałabyś opracować tak na boku, też istnieje taka możliwość, mamy między innymi do opracowania umiejętności nabyte (są już gotowe propozycje co opracować, jakbyś była chętna, a w niektórych przypadkach nawet zalążki) czy choroby magiczne.

Rain down
from a great height

on Sro Lis 07, 2018 7:24 pm
Ja chętnie zostanę Kołysankowa maskotka, ogólnie przeglądam dość często inne fora, widzę nawet parę do wymiany bannerami, przeglądam często Eden, ogólnie czytam różne newsy, wypowiadam się aktywnie. W każdym razie chyba najlepiej do tego się nadaję oprócz do sprzątania. Ponadto lubię pomagać i to bardzo, ogólnie to jestem taką dobrą duszą chociaż może tego nie widać. :D

on Sro Lis 07, 2018 7:28 pm
I pięknie, wpiszę waszą dwójkę wyżej by się wami chwalić i zachęcić innych. Rabastanie, napiszę do Ciebie na discorda to obgadamy, ale jak już masz jakieś pomysły, strategie, propozycje to możesz je szykować!

Rain down
from a great height
Sponsored content

Powrót do góry