Go down
Minabi Izumi
Martwy †
Minabi Izumi

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

on Sro Kwi 01, 2015 9:55 pm
Spis zwierzątek:

Czips
Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! A_mouse_by_dunadan_from_bag_end-dors2p
Czips jest czipsem, znaczy się kochaną myszą Minabiego. A czemu Czips? Bo tak.

Werter
Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Cat_by_CuCat
Szalony kot, który wiecznie uwielbia się przytulać i łasić. Czasami, jak wypije choć łyczka kremowego, zaczyna szaleć po całym dormitorium.

Wiadomości wysyłam przez: Wertera.

So now you'd better stop and rebuild all your ruins
For peace and trust can win the day despite all your losing
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

on Sob Wrz 03, 2016 9:33 pm
Szanowny Panie Izumi,
w związku z odbywającymi się w szkole Dniami Kariery zapraszam do swojego stanowiska w Wielkiej Sali. Będziemy mogli porozmawiać o postępach w nauce i planach na przyszłość.
prof. Filius Flitwick

Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984
Sybilla Trelawney
Ravenclaw
Sybilla Trelawney

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

on Sro Wrz 07, 2016 9:03 pm
[Zwykła kartka wyrwana z notesu zapisana jest w miarę schludnym pismem z mnóstwem zawijasów. W paru miejscach pojawiają się jednak kleksy, świadczące o zdenerwowaniu i nieco drżącej ręce nadawcy. W prawym górnym rogu przyklejona jest trzylistna koniczyna, a sam papier pachnie cynamonem i lawendą.]

Minabi,
śniło mi się, jak stawy wokół Ciebie wysychają. Myślałam, że to pojedynczy znak, jednak już dzień później przemieniłeś się w drzewo, stając się jednym z Matką Naturą. Po tym natomiast szybko uschnąłeś. Dążysz do niemożliwego i póki nie otworzysz się na świat doczesny, będziesz zmierzał ku śmierci.
Już wkrótce. Wkrótce umrzesz.

Z kondolencjami,
Sybilla
Sponsored content

Powrót do góry