Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Minabi Izumi

Martwy †

PisanieTemat: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!   Sro Kwi 01, 2015 9:55 pm

Spis zwierzątek:

Czips

Czips jest czipsem, znaczy się kochaną myszą Minabiego. A czemu Czips? Bo tak.

Werter

Szalony kot, który wiecznie uwielbia się przytulać i łasić. Czasami, jak wypije choć łyczka kremowego, zaczyna szaleć po całym dormitorium.

Wiadomości wysyłam przez: Wertera.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!   Sob Wrz 03, 2016 9:33 pm

Szanowny Panie Izumi,
w związku z odbywającymi się w szkole Dniami Kariery zapraszam do swojego stanowiska w Wielkiej Sali. Będziemy mogli porozmawiać o postępach w nauce i planach na przyszłość.
prof. Filius Flitwick

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sybilla Trelawney

VI rok

PisanieTemat: Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!   Sro Wrz 07, 2016 9:03 pm

[Zwykła kartka wyrwana z notesu zapisana jest w miarę schludnym pismem z mnóstwem zawijasów. W paru miejscach pojawiają się jednak kleksy, świadczące o zdenerwowaniu i nieco drżącej ręce nadawcy. W prawym górnym rogu przyklejona jest trzylistna koniczyna, a sam papier pachnie cynamonem i lawendą.]

Minabi,
śniło mi się, jak stawy wokół Ciebie wysychają. Myślałam, że to pojedynczy znak, jednak już dzień później przemieniłeś się w drzewo, stając się jednym z Matką Naturą. Po tym natomiast szybko uschnąłeś. Dążysz do niemożliwego i póki nie otworzysz się na świat doczesny, będziesz zmierzał ku śmierci.
Już wkrótce. Wkrótce umrzesz.

Z kondolencjami,
Sybilla
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!   

Powrót do góry Go down

Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielka poczta Mistrza Gry
» Nie wiem jak to nazwać, bo nie mój pomysł. Czyli tańsze zaklęcia.
» Smocza poczta
» Poczta Magnus De Mertio
» Poczta Alice