Go down
Minabi Izumi
Martwy †
Minabi Izumi

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

Sro Kwi 01, 2015 9:55 pm
Spis zwierzątek:

Czips
Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! A_mouse_by_dunadan_from_bag_end-dors2p
Czips jest czipsem, znaczy się kochaną myszą Minabiego. A czemu Czips? Bo tak.

Werter
Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Cat_by_CuCat
Szalony kot, który wiecznie uwielbia się przytulać i łasić. Czasami, jak wypije choć łyczka kremowego, zaczyna szaleć po całym dormitorium.

Wiadomości wysyłam przez: Wertera.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

Sob Wrz 03, 2016 9:33 pm
Szanowny Panie Izumi,
w związku z odbywającymi się w szkole Dniami Kariery zapraszam do swojego stanowiska w Wielkiej Sali. Będziemy mogli porozmawiać o postępach w nauce i planach na przyszłość.
prof. Filius Flitwick
Sybilla Trelawney
Ravenclaw
Sybilla Trelawney

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

Sro Wrz 07, 2016 9:03 pm
[Zwykła kartka wyrwana z notesu zapisana jest w miarę schludnym pismem z mnóstwem zawijasów. W paru miejscach pojawiają się jednak kleksy, świadczące o zdenerwowaniu i nieco drżącej ręce nadawcy. W prawym górnym rogu przyklejona jest trzylistna koniczyna, a sam papier pachnie cynamonem i lawendą.]

Minabi,
śniło mi się, jak stawy wokół Ciebie wysychają. Myślałam, że to pojedynczy znak, jednak już dzień później przemieniłeś się w drzewo, stając się jednym z Matką Naturą. Po tym natomiast szybko uschnąłeś. Dążysz do niemożliwego i póki nie otworzysz się na świat doczesny, będziesz zmierzał ku śmierci.
Już wkrótce. Wkrótce umrzesz.

Z kondolencjami,
Sybilla
Sponsored content

Poczta  Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć! Empty Re: Poczta Minabiego! Wiem, że chcesz tu zajrzeć!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach