Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pomysły na postacie Empty Pomysły na postacie

Czw Maj 24, 2018 8:16 pm
Masz pomysł na postać, ale nie masz czasu/chęci/możliwości by ją stworzyć? Podrzuć go tutaj i niech inni skorzystają!

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pomysły na postacie Empty Re: Pomysły na postacie

Czw Maj 24, 2018 8:35 pm
Jako że jestem szalona, w mojej głowie tworzy się zawsze mnóstwo różnych randomów, które potem do mnie krzyczą bym je wzięła gdzieś zrobiła, a ja... cóż, wewnętrznie potem płaczę i mam takie: "Stworzę to nie będę mogła z kimś takim pograć, a na dodatek umrę, chlip". Co jakiś czas pewnie znajdziecie ode mnie jakiś post z wizją na kogoś, bo to u mnie nie jest jednorazowe.

1. Grupka silnie ze sobą powiązanych dziewczyn. Nieważne czy w Hogwarcie czy w jakimś miejscu pracy - Ministerstwo Magii? Ulica Pokątna? Dziewczyny ubierają się podobnie, wedle najnowszych trendów lat 70., przywiązują do tego wielką wagę, nie odstępują się na krok. Jedna z nich pełni rolę przywódczyni, krytykuje resztę, trzyma wszystkie w ryzach, decydując o tym, co robią, gdzie i z kim. Każda z nich ma takie samo imię - nieważne czy miały takie od urodzenia czy potem sobie zmieniły. Spędzają czas na trywialnych zabawach, są lubiane przez innych, nawet jeśli przez apodyktyczną "królową" reszta ma ewidentnie jakieś problemy ze sobą.

2. Socjopata ze skłonnościami do pakowania się w kłopoty, tworzenia wybuchowych eliksirów, czerpania przyjemności ze sprzeczek i zamieszania. Handlarz z Czarnego Rynku? Podejrzany typek z którym nikt nie chce gadać w Hogwarcie? Ekstrawagancki muzyk? Na pewno typ "niegrzecznego" chłopca, co sporo przeżył w dzieciństwie i teraz szuka swojego ukojenia, kompletnie też nie potrafi dostosować się do norm społecznych.

3. 13-letnia dziewczynka, która potrzebuje ciągłej uwagi, lubi grać aniołka by nagle niespodziewanie wbić ci nóż w plecy. Wygląda dość dojrzale jak na swój wiek, mimo że praktycznie w ogóle nie ubiera się wyzywająco - wiele osób, głównie mężczyzn i tak daje się nabrać. Taka lolita, ale mniej bezpośrednia, na pewno dobra z naparów/eliksirów, wie jak je wykorzystywać by osiągać swoje cele.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pomysły na postacie Empty Re: Pomysły na postacie

Wto Lut 12, 2019 7:57 pm
Kolejne pomysły chodzą za mną!

4. Siostry skazane na Azkaban, za jakieś większe przestępstwo, może zabicie swojego rodzeństwa, a może jeszcze coś innego. I jedna i druga będąca w innym bloku/na innym poziomie, skłócone, może posiadającą jakąś władzę lub chociażby większy wpływ, odpowiedzialne za "umilanie" codzienności reszcie. Nielegalny handel? Sposób by przechwycić/wysłać listy? Próby nawiązania "kontaktu" z dementorami lub zaczarowanie ludzkich pracowników? Kombinują jak mogą, jedna chce pokonać drugą. Wzorowane na Carol i Barb z Orange Is The New Black.

5. Wiedźma, która porywa dzieci i więzi je za pomocą magii w bajkach. Używa też eliksirów młodości by być wiecznie młodą, choć przy tym coraz bardziej "psuje" swoje wnętrze. Kiedyś najpewniej sama straciła dziecko i myśli, że czyni coś dobrego, dając dzieciom to, czego "chcą i potrzebują".

6. Bogaty, ekscentryczny czarodziej, mający dużo budynków, które należą do niego. Nikt nie wie skąd przybył i dlaczego, używa pseudonimu, podpisuje z ludźmi magiczne kontrakty, więc niektórzy pieszczotliwie mówią na niego "Lucyfer". Znajomość prawa ma w małym palcu, działa w cieniu Ministerstwa Magii, najbardziej interesuje się Departamentem Tajemnic, choć na co dziej robi bardziej za "gwiazdeczkę". Jego twarz zdobi popularne magiczne czasopisma. Ma niesamowitą kolekcję starych magicznych przedmiotów o całkiem dużej mocy.

Sponsored content

Pomysły na postacie Empty Re: Pomysły na postacie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach