Go down
Gilderoy Lockhart
Ravenclaw
Gilderoy Lockhart

Podanie Empty Podanie

Sob Sie 06, 2016 6:32 pm
Imię i Nazwisko:
Gilderoy Lockhart
Wiek:
17 lat (VI rok)
Dom:
Ravenclaw
Dlaczego chcesz zostać Prefektem:
Dlaczego chcę zostać prefektem? Na dodatek prefektem naczelnym? Czyż to nie oczywiste? Aspiruję na to stanowisko, gdyż dzieląc się swym doświadczeniem i umiejętnościami, mam zamiar pomóc innym, zdecydowanie mniej kompetentnym, uczniom, jak najlepiej przeżyć swe szkolne lata. A żeby móc to zrobić, muszą ściśle przestrzegać regulaminu. Ważnym jest, by darzyli odpowiednie jednostki szacunkiem, nie podważali autorytetów i orientowali się w tym, co w życiu i w szkole jest ważne. Kto jest ważny. I wybitny. Samą swą obecnością jestem w stanie sprawić, by każdy poczuł się lepiej. Ofiary, w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, odnajdą sens swego nijakiego żywota, jeżeli tylko zwrócą się do mnie. Cóż jest jeszcze warte uwagi? Naturalnie plotki - należy je zdusić w zarodku. Powodują jedynie niepokoje i rozprzestrzeniają nieprawdziwe informacje. Jestem także pewien, że rodzą się w zazdrosnych, zgniłych sercach uczniów, których należy nawrócić na właściwą ścieżkę. Ja zaś jestem gotów podjąć się tego niełatwego zadania i sprawić, że Hogwart stanie się lepszym miejscem.


Przyjęty na prefekta!
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach