Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Maj/Czerwiec 1978 roku

Sob Kwi 21, 2018 6:15 pm
Mało kto wie, ale ostatni numer Portretowego Szmeru został ukradziony! Dokładnie tak. Ktoś ukrył cały nakład gazety i dopiero szczegółowe śledztwo doprowadziło do sprawcy. Okazało się, że za wszystkim stała wściekła grupa Gryfonów, która nie potrafiła wybaczyć Klubowi Redakcyjnego ostatnich nowinek. Na szczęście po tak długim czasie, udało się wysłać sowę z ostatnim Portretowym Szmerem do każdego zainteresowanego ucznia i dorosłego wraz z drobnym upominkiem.

Każdy kto przeczyta poniżej zaprezentowaną gazetkę i skomentuje poniżej jej zawartość, otrzyma 5 dodatkowych fasolek dla wybranej postaci. Komentarze w stylu "do dupy" lub "fajne" się nie liczą! Dalej, dajcie się ponieść. Dzikie figle

https://drive.google.com/open?id=1LP8jlYzpQq4g8T5fv76hlgNjF7NPeuVH
James Potter
Oczekujący
James Potter

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Nie Kwi 22, 2018 4:38 pm
PODBIJAM !!!!

CZYTAJCIE PORTRETOWY SZMER!!!!


>>> KLIK <<<
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Pon Maj 07, 2018 9:22 am
Bardzo zacne, na pewno wykorzystam tę gazetkę fabularnie. Szczególnie przypadł mi do gustu artykuł o Natharie Power i zupa ze Ślizgona (myslicie że można ją przygotować w kuchni czy skrzaty przegonią i same zrobią?)
Horoskop to już chyba trochę nieaktualny po takim czasie, ale może też wykorzystam fabularnie, weryfikując jego sprawdzalność.
I mam pytanko co do relacji z meczu. To było naprawdę  rozegrane czy artykuł jest czystą fantazją?
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Pon Maj 07, 2018 10:11 am
Najbardziej to rozbawily mnie ploteczki i horoskop który z chęcią wykorzystam fabularne dla Annie. Wątek o balu dla VII też fajny. Ogólnie cześć tych informacji z chęcią sobie użyje.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Pon Maj 07, 2018 1:46 pm
Był rozegrany, ale żaden z Gryfonów się nie pojawił na meczu, był tylko Giotto i ja, więc jako MG rzucałam ciągle kością za ludzi, których nie było XD To było w pokoju internetowym także wiadomo, a też za dużego odzewu nie było jak pytałam się o datę, więc wyszło jak wyszło Cool
Ventus Zabini
Slytherin
Ventus Zabini

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Pią Maj 11, 2018 4:59 pm
Mi się najbardziej podobają ploteczki. Uśmiałam się jak nigdy. Mam pytanie. To są te plotki, które ukladano jeszcze kiedyś jak byłam? Co wysyłaliśmy je do kogoś tam? I zdjęcia szukaliśmy?
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Pią Maj 11, 2018 6:05 pm
zupa ze Ślizgona i horoskop chociaż dodać mozna jak przy horoskopie date
najbardziej widziana by była bo może jak kolezanka też wykorzystam a bal fajny
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Nie Maj 13, 2018 12:32 am
To chyba do poprzedniego szmeru, Ven, kiedy byłaś Kim, albo jeszcze wcześniejszego.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Sro Sty 23, 2019 10:39 pm
A podbije bo 'mnie śmieszy' xD
Sponsored content

Maj/Czerwiec 1978 roku Empty Re: Maj/Czerwiec 1978 roku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach