Share
Go down

Każdy powód do uśmiechu jest dobry

on Sro Paź 26, 2016 11:17 pm

Niewielki dziennik, będący kiedyś zwykłym, nudnym zeszytem. Jednak by stać się wyróżnionym i mniej posępnym zbiorem kartek, został pomalowany, a na okładce pojawiły się przyklejone wzorzyste kawałki papieru. Efekt miał być artystyczny, niemniej jak można się było spodziewać, Pam tak naprawdę nie miała najmniejszego pojęcia, co tak właściwie robi...

Re: Każdy powód do uśmiechu jest dobry

on Czw Paź 27, 2016 12:24 pm

To już czwarty pamiętnik w tym roku. Ja naprawdę nie wiem, co się dzieje z nimi wszystkimi i gdzie przepadają. Jednak jeżeli ktoś je znajduje, to mam nadzieję tylko na jedno – że znalazł w nich choć jeden powód do uśmiechu.

Ostatnio zuważyłam jakie szopy są super!

Zaczęły się egzaminy. Przyznam, że nawet się cieszę... przecież to oznacza, że skoro już się zaczęły, to zbliża się ich koniec! Jestem pewna, że sobie dobrze poradzę, choć czasami mam ochotę po prostu wyjść na dwór i zacząć się turlać... turlanie się jest takie fajne!


Ostatnio świetnie się bawię i spędzam czas z cudownymi ludźmi! Chciałabym mieć jak najwięcej przyjaciół, w końcu... co stoi na przeszkodzie? Jak się czegoś naprawdę pragnie, to można to osiągnąć!


^ Jedzący szop, bo jedzenie zawsze daje dużo szczęścia!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach