Go down
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Pią Lut 12, 2016 9:59 pm
Spis zwierzątek:

Pangur Ban


Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis 1znbrqe

Pangur Ban jest średniej wielkości kotem bliżej nieokreślonej rasy. Miewa swoje humory, czasem łasi się do wszystkich, a czasem unika nawet swoją panią. Relacja Pangur Bana i Felice są ciężkie do sprecyzowania. Wiąże ich szczególna więź, gdyż są dla siebie jedynymi przyjaciółmi, jednak często miewają "ciche dni". Kot nieraz swoim zachowaniem dawał do zrozumienia, że rozumie co się do niego mówi, a przynajmniej Felice jest o tym przekonana. W przeszłości Pangur był cały czarny i wabił się Black Jack, niestety oberwał zaklęciem, które trwale zmieniło jego kolor na śnieżnobiały. Jego obecne imię jest inspirowane  wierszem staroirlandzkim z IX wieku o kocie Pangur Bánie, czyli Białofilcu.



Atena


Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis 30xka5s

Atena jest przedstawicielką sów jarzębatych, czyli najszybszych sów na świecie. Felice dostała ją, by sprawnie porozumiewać się z rodzicami. Nie przypadły sobie do gustu, obie mają swój świat i swoje kredki, a ich relacja jest ściśle "zawodowa".

Wiadomości wysyłam przez: Atenę
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Sob Lut 13, 2016 5:03 pm
*List dostarczył znany jej już kot.*

Droga Felice,
z uwagi, że wczoraj tak "pilnie" uczyłaś się w bibliotece z podręcznika do Eliksirów uznałam, że może Cię zainteresować moja jutrzejsza poranna wyprawa po składniki potrzebne mi do jednego z prostych wywarów.
Jeśli zechciałabyś mi towarzyszyć, będę na ciebie czekała w Sali Wejściowej zaraz po zakończeniu ciszy nocnej.

PS: Znalazłam w kufrze kilka książek, które mogą Cię zainteresować i które z chęcią Ci jutro udostępnię.


N. Dark
Jerome Drake
Oczekujący
Jerome Drake

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Czw Mar 03, 2016 6:57 pm
*Błękitna koperta czekała na dziewczynę na jej łóżku w sypialni.*

Felice,
widząc na korytarzu twój zamyślony wzrok zawsze zastanawiam się nad tym, co też może kryć się w Twojej głowie. Intryguje mnie pasja z jaką pochłaniasz kolejne książki i zatracasz się w nowych powieściach. Świat oglądany Twoimi oczami musi być naprawdę fascynujący.
Mam nadzieję, że nigdy nie stracisz tej ciekawości do odkrywania świata i myślenia nieszablonowo. Jesteś naprawdę wyjątkowa.
F.D.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Sob Wrz 03, 2016 9:32 pm
Szanowna Panno Felicis,
w związku z odbywającymi się w szkole Dniami Kariery zapraszam do swojego stanowiska w Wielkiej Sali. Będziemy mogli porozmawiać o postępach w nauce i planach na przyszłość.
prof. Filius Flitwick
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Pią Sie 18, 2017 2:43 am
Adresat: p. Felice Felicis
Nadawca: Roger Hewitt
Treść:

Szanowna Pani!
Pierwsze spotkanie przyspieszonego kursu odbędzie się 12 lipca 1978 roku około godziny 3 p.m. w Kichającym Parku w Glasgow. Serdecznie zapraszam.

Kłaniam się nisko,
Roger Hewitt.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Sob Maj 19, 2018 5:29 pm

Wyniki Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych:
Oceny Pozytywne:          
Wybitny  (W)
Powyżej Oczekiwań (PO)
Zadowalający (Z)

Oceny Negatywne:   
Nędzny (N)
Okropny (O)
Troll (T)                                                      

FELICE FELICIS OSIĄGNĘŁA:

Zielarstwo
- Z




Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Z




Eliksiry - Z




Zaklęcia i Uroki   - W




Obrona Przed Czarną Magią - PO




Starożytne Runy - W




Transmutacja - PO




Astronomia - N

Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Sro Lip 04, 2018 11:08 pm
Szanowna Panno Felicis,
Pamiętam Panią, nie musi się Pani obawiać. Chciałbym przeprosić za zwłokę w sprawie odpisania na Pani list, niemniej miałem sporo zajęć na głowie i zapomniałem o tym. Prosiłbym o wybaczenie. Jeśli jest Pani nadal zainteresowana, nie widzę przeszkód byśmy się spotkali w zaproponowanym przez Panią pubie w najbliższy weekend.
Z wyrazami szacunku,

Charles Myrnin Hucksberry.
Sponsored content

Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis Empty Re: Zwierzęcy towarzysze Felice Felicis

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach