Go down
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Nie Lis 29, 2015 1:52 pm
Będę pewnie trochę strzelała w ciemno, ale trudno.

1. Najlepsza postać żeńska: -
2. Najlepsza postać męska: -
3. Najsłodsza postać: Kaylin Wittermore
4. Najbardziej ponura (emo) postać: Caroline Rockers
5. Najlepszy zły charakter: lord Voldemort XD
6. Najlepszy dobry charakter: James Potter
7. Najładniejsze posty: Rudolf Lestrange
8. Miss forum: -
9. Mister forum: -
10. Najlepsza postać dorosła: Argus Filch
11. Prymus: Severus Snape
12. Prymuska: -
13. Najlepszy romans: Lily i Severus (Smutne, ale prawdziwe.)

14. Najlepszy autor: Sahir Nailah
15. Najlepszy user: Caroline Rockers
16. Najwredniejszy user: Irytek? (Nie mam pojęcia.)
17. Autorska drama queen: -
18. Legenda forum: Caroline Rockers
19. Najlogiczniejszy user: -
20. Autor najbardziej jebiący logikę: MG
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Pon Gru 21, 2015 3:14 pm
Ps. Kisnę z Was moje ziomki, że dajecie głównie wszędzie Caroline Rockers a w autorskiej drama queen, Lily Evans. xDDDD

1. Najlepsza postać żeńska: Kiedyś może to by była Dorcas zanim nastąpiła era zwątpienia, może Lyrae lub Cara, bo tak, ale... nie ma ich, więc szukamy dalej! Wybór dla mnie był dla mnie dość skomplikowany, bo jeśli idzie o postacie żeńskie to trudno mnie zaskoczyć czy też zadowolić a siebie samej nie wybiorę - hehehe - więc... LIV MENDEZ! Może ostatnimi czasy nie ma już dużo, okey, ale za to jej posty... no jej posty są wybitne! Przyjemnie się czyta, bardzo się wczuwa i pięknie oddaje swoją postać. Przy niej człowiek naprawdę się uśmiecha i to nie tak w stylu: "O jaaaa, co tu się odwala."
2. Najlepsza postać męska: Tu miałam większy dylemat, oj tak. Ale jako że część moich faworytów sobie poszła (nie będę ich wymieniać, lel) to... waham się między Gallem a Rudolfem (hahah, sądziłeś, że się pojawisz, Sahciu? Nie ma!). Może nie grałam z nimi - jeszcze - ale czytałam i poziom jest naprawdę wysoki, naprawdę wow wow i wielkie uszanowanko. Więc... szajze! No i którego mam wybrać? Może rzucę kością/monetą? Dobra, rzuciłam. Moneta wskazała mi Galla Cacti'ego, więc... Gall, łap ty głupolu! Twoja kreacja brokatowego chłopca jest cudna.
3. Najsłodsza postać: A teraz uwaga, bo umrzecie. Severus Snape. Tak, tak wiem, co mówię, ale to teraz przemawia przeze mnie wewnętrzna Evans, no i ogólnie ja sama przed kompem, bo to co on robił w labiryncie i w Hogsmeade i w ogóle sprawiało, że wyglądałam jak ta iconka liska tulącego maskotkę króliczka z fejsbooka. Niby taki nieprzystępny i w ogóle, ale przy Lily to się topi jak kostka masła, hyhyhy.
4. Najbardziej ponura (emo) postać: Hm... ostatnio sporo emo się pojawiło i aż nie wiem kogo wybrać, bo mam  w czym  wybierać - i kisnę od razu jak widzę, że ja tutaj jestem wskazywana, hihihi - więc... a zrobię jak zawsze. Sahir Nailah, bo on zawsze będzie emo ze swoją grzyweczką i świat mnie nie rozumie i Rockers mnie nie rozumie, bo ja nie jestem gejem ja jestem kotletohomoniewiadomo. Dupa. Emo, ale czasami zadziorny, bo myśli, że jak ma 400 PD to ludzie go będą szanować i wszyscy się położą na ziemi, bo emo Sah. Trololo. <3
5. Najlepszy zły charakter: Zły charakter... trochę kisnę, no ale tak tylko trochę, tak naprawdę potrzebuję chwili by wybrać kogoś. Aaron... hahaha, nie. Żartuję. Pozdrawiam cieplutko. Trochę ciężko, ale... no dobra, Rudolf Lestrange. Szalony jedzie na Eliksirze Wielosokowym, nosi pewnie obcisłe spodnie i w ogóle hardcore. No i mam nadzieję, że rozwinie się i będzie tak mocno evil jak tylko się da.
6. Najlepszy dobry charakter: Hm... praktycznie każdy ma coś na sumieniu, no ale... Jasper Larsson! Alice, sorka, to przez te tajemnice, które chowasz, Kotleta też nie dam, bo on się zepsuł przez Saha, no i jeszcze reszta też jakaś podejrzana. Dlaczego Jasper? Bo jest jebnięty, ale tak pozytywnie, jest miły i zawsze bierze winę na siebie, co moją postać wkurwia, bo ona chce go zmusić by z nią walczył a ten ją przeprasza. Czy to normalne? NIE. Dlatego on to chyba ma cierpliwość godną samego Dropsa. Dropsa nie dałam, bo go nie ma, ale jest Jasper, więc... no łap.
7. Najładniejsze posty: Mogę napisać, że ja? Nie? Nie no żarciki żarcikami, ale trzeba się zdecydować. Kiedyś dałabym pana Pottera, ale teraz go nie ma, więc... NIE DAM MU TEGO. Mam nadzieję, że to czytasz Potter - I hejcz ju fery macz. Shane vel Joshua? Też nie. Kiełbaska Ci w oko. Dobra to... Gwendoline Tichy, bo to jest wredna bicz i posty są naprawdę dobre i na poziomie.
8. Miss forum: Neve Collins - odezwał się mój wewnętrzny Minabi, och tak. Także... You touch my tralala
9. Mister forum: Gall Cacti, bo tak - bo świetny avatar i w ogóle uroda kaktusowa.
10. Najlepsza postać dorosła: Minerwa McGonagall w wykonaniu Kay podbiła moje serduszko. Cudowna i zjawiskowa profesor!
11. Prymus: Remus Lupin - chyba nie muszę mówić dlaczego, prawda?
12. Prymuska: Dałabym znowu siebie, no ale co biedna mogę? Wręczam więc... Kaylin Wittermore! Pod tym względem naprawdę dobrze oddana postać Krukonki.
13. Najlepszy romans: Sziieeeeet. To jest bardzo ciężkie, ale... może Sahir i Liv? Zdecydowanie super się ich razem czytało.

14. Najlepszy autor: A tutaj dam kogoś innego dla odmiany niż Sahir - Rudolf Lestrange. Co prawda, czytałam niewiele postów (właściwie tylko rzucałam okiem), ale sądzę, że to zasłużona nominacja.
15. Najlepszy user: Jak dla mnie Alice Hughes - kobieta do rany przyłóż, kocha wszystkich i dla wszystkich jest miła, i zawsze pomaga, starając się być obiektywną puffką!
16. Najwredniejszy user: Większość osób, które mogłabym tu wskazać nie ma, no ale cóż, heheszky. Giotto stał się ostatnio miły i ogólnie takie tam, więc... Vakel Bułhakow. Tag, dokładnie tag.
17. Autorska drama queen: Ostatnio tyle dramatów się przetoczyło przez forum, że już sama się w tym gubię, ale jak dla mnie bezsprzecznie moją KRÓLOWĄ dramatu, której najchętniej podarowałabym wielki przycisk dramatyczności to... Shane Collins vel Joshua Hope. Większej KRÓLOWEJ dramatu nie ma na forum jak dla mnie. elephant
18. Legenda forum: Kurcze... trudna decyzja, hm... ale dam tę nagrodę Archibaldowi Gampowi, żeby mu nie było smutno. Może zacznie znowu pisać posty XDDDD
19. Najlogiczniejszy user: WSZYSCY JEBIEMY TU LOGIKĘ. Dam tu... Gabriela Foksa. Wyrobił się chłopaczek pod względem logicznym.
20. Autor najbardziej jebiący logikę: DŻIZYS. Najlepiej wpisać tu część forum. Miałam tu problem, ale... jednak Esmeralda Moore otrzyma ode mnie tę nominację, żeby nie było jej smutno. Sahir Nailah również. No sorry, taki mamy klimat.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Pią Sty 01, 2016 5:42 pm
UWAGA! UWAGA!
Ogłaszam pierwsze wyniki! Niestety moi drodzy to nie koniec, bo... jest dogrywka! Tak, dokładnie. I to nie w jednej kategorii a w kilku. Także zapraszam do ponownego głosowania w poszczególnych kategoriach! Na głosy będziemy czekać powiedzmy, że do połowy stycznia - może nieco dłużej, ale to zależy od frekwencji.

1. Najlepsza postać żeńska: Alice Hughes!

2. Najlepsza postać męska: Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Giotto Nero,
Christian Chamber,
Vakel Bułhakow,
Colette Warp,
Ciril Hootcher,
Minabi Izumi.

3. Najsłodsza postać: Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jedną z poniżej podanych kandydatek.
Mercedes Belanger,
Kaylin Wittermore,
Kim Miracle.

4. Najbardziej ponura (emo) postać: Kyohei Takano!

5. Najlepszy zły charakter:  Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Vakel Bułhakow lub Ciril Hootcher.

6. Najlepszy dobry charakter: James Potter!

7. Najładniejsze posty: Sahir Nailah!

8. Miss forum: Alice Hughes!

9. Mister forum: Colette Warp!

10. Najlepsza postać dorosła: Charles Myrnin Hucksberry!

11. Prymus: Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Severus Snape lub Remus Lupin.

12. Prymuska: Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jedną z poniżej podanych kandydatek.
Kaylin Wittermore lub Lily Evans.

13. Najlepszy romans: Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jedną parę z tych podanych poniżej.
Lily & Severus lub Caroline & Shane.

14. Najlepszy autor: Sahir Nailah!

15. Najlepszy user: Archibald Gamp!

16. Najwredniejszy user: Vakel Bułhakow!

17. Autorska drama queen: Caroline Rockers!

18. Legenda forum:  Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Draco Brown lub Caroline Rockers.

19. Najlogiczniejszy user:  Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Colette Warp,
Alexandra Grace,
Caroline Rockers.

20. Autor najbardziej jebiący logikę:  Tutaj ponownie należy wybrać, ale tym razem jednego z poniżej podanych kandydatów.
Esmeralda Moore lub Sahir Nailah.


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Sob Sty 02, 2016 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Irytek
Poltergeist
Irytek

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Pią Sty 01, 2016 6:05 pm
Naj facet: Niech będzie Ciril, no xD Chociaż coś ostatnio go nie widzę :T
Najsłodsza: Po złamanym serduszku wybieram Kim...
Naj zły: Ciril xD
Prymus: Lupin :v
Prymuska: Lily :v
Para: Wciąż LilyxSev <3
Legenda: Po przeczytaniu jego postów i KP... DRACO. SUCH BROWN. MUCH WOW.
Najlogiczniejszy: Archi xd Kotletowi do tego daleko xD
Naj jebiący logikę: Esme jednak wygrywa w tej kategorii :v
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Pią Sty 01, 2016 8:45 pm
2. Najlepsza postać męska: Vakel Bułhakow
3. Najsłodsza postać: Kaylin Wittermore
5. Najlepszy zły charakter: Vakel Bułhakow
11. Prymus: Severus Snape
12. Prymuska: Lily Evans
13. Najlepszy romans: Lily & Severus
18. Legenda forum: Caroline Rockers
19. Najlogiczniejszy user: Colette Warp
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Sahir Nailah


Ostatnio zmieniony przez Natalie Dark dnia Sob Sty 02, 2016 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Sob Sty 02, 2016 8:06 am

2. Najlepsza postać męska: Vakel Bułhakow
3. Najsłodsza postać: Mercedes Belanger
5. Najlepszy zły charakter: Vakel Bułhakow
11. Prymus: Remus J. Lupin
12. Prymuska: Kaylin Wittermore
13. Najlepszy romans: Lily Evans & Severus Snape
____________________

18. Legenda forum: Draco Brown
19. Najlogiczniejszy user: Alexandra Grace
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Sahir Nailah

A zwycięzcom w innych kategoriach oczywiście gratuluję miłość
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Sob Sty 02, 2016 3:57 pm
2. Ciril Hootcher.
3. Kim Miracle.
5. Ciril Hootcher.
11. Remus Lupin.
12. Powstrzymuję się od głosu, bo nie mogę na siebie zagłosować :v.
13. Tak samo! :v
18. Też brak głosu! :v
19. Alexandra Grace.
20. Esmeralda Moore.
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Sob Sty 02, 2016 10:10 pm
2. Najlepsza postać męska: Ciril Hootcher
3. Najsłodsza postać: Kim Miracle
5. Najlepszy zły charakter: Ciril Hootcher
11. Prymus: Remus Lupin
12. Prymuska: Lily Evans
13. Najlepszy romans: Caroline & Shane
18. Legenda forum: Caroline Rockers
19. Najlogiczniejszy user: Alexandra Grace
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Esmeralda Moore

ZMIENIONE


Ostatnio zmieniony przez Alice Hughes dnia Nie Sty 03, 2016 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kelly McCarthy
Oczekujący
Kelly McCarthy

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Nie Sty 03, 2016 12:34 pm
2. Najlepsza postać męska: Christian Chamber!
3. Najsłodsza postać: Kim Miracle
5. Najlepszy zły charakter: Ciril Hootcher
11. Prymus: Severus Snape
12. Prymuska: Lily Evans
13. Najlepszy romans: Caroline & Shane
18. Legenda forum: Caroline Rockers
19. Najlogiczniejszy user: Colette Warp
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Esmeralda Moore
Maggie Sulivan
Duch
Maggie Sulivan

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Nie Sty 03, 2016 6:59 pm
2. Najlepsza postać męska: Vakel Bułhakow
3. Najsłodsza postać: Kaylin Wittermore
5. Najlepszy zły charakter: Ciril Hootcher.
11. Prymus: Severus Snape
12. Prymuska: Lily Evans.
13. Najlepszy romans: Lily & Severus
18. Legenda forum: Caroline Rockers.
19. Najlogiczniejszy user: Alexandra Grace
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Esmeralda Moore
Anabell Starfire
Oczekujący
Anabell Starfire

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Nie Sty 17, 2016 8:30 pm
2. Najlepsza postać męska: Będę lojalna wobec mojego bff - Christian Chamber,
3. Najsłodsza postać: Mercedes Belanger - KOCHAM CIĘ MERCY c:
5. Najlepszy zły charakter: Ciril Hootcher - jako że jest tak zły że nawet o tym nie wiedziałam |D
11. Prymus: Remus Lupin
12. Prymuska: Lily Evans.
13. Najlepszy romans: Wstrzymuję się od głosu.
18. Legenda forum: Draco Brown jako że nawet ja o nim słyszałam :V
19. Najlogiczniejszy user: Colette Warp
20. Autor najbardziej jebiący logikę: Sahir Nailah.

Reszcie gratuluję <3
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Pon Sty 18, 2016 12:10 am
No i mamy wyniki dogrywki! Tylko jest problem, bo kategoria 2 nadal nie do końca rozstrzygnięta! Zapraszam na OSTATECZNE rozstrzygnięcie na naszej grupie!

2. Najlepsza postać męska: ROZSTRZYGNIĘCIE NA FEJSIE.
Vakel Bułhakow lub Ciril Hootcher.


3. Najsłodsza postać: Kim Miracle!

5. Najlepszy zły charakter: Ciril Hootcher!

11. Prymus: Remus Lupin!

12. Prymuska: Lily Evans!

13. Najlepszy romans: Lily & Severus!

18. Legenda forum: Caroline Rockers!

19. Najlogiczniejszy user:  Alexandra Grace!

20. Autor najbardziej jebiący logikę:  Esmeralda Moore!

Także dziękuję wszystkim i na drugą dogrywkę zapraszam na grupę na fejsie! Miłość
KTO JESZCZE TAM NIE DOŁĄCZYŁ TO NIECH DOŁĄCZY!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Czw Sty 28, 2016 5:28 pm
2. Najlepsza postać męska: Ciril Hootcher!

Jeszcze raz wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję! Nagrody zostaną wkrótce przygotowane i rozesłane na PW! sex dance
Sponsored content

III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: III. Bożonarodzeniowy Plebiscyt Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach