Share
Go down

Propozycje emoticonek

on Pią Wrz 18, 2015 11:39 pm
Jeśli chcecie by jakaś emotka została dodana - piszcie tutaj, dodając link do niej w odpowiednim rozmiarze (tak żeby dało się ją umieścić w spisie)! Jeśli się Nam spodoba to zostanie dodana (ewentualnie jeśli sporo userów będzie nalegać by ją dodać)!
tell me more

Fuck Christmas
I burned your heart

Re: Propozycje emoticonek

on Nie Wrz 20, 2015 5:57 pm

....:
:iconlazydieplz::iconlazyinviteplz::iconnipplelazeplz::iconlaze2plz::iconlazeplz::iconlazywaveplz::iconlazewaveplz::iconbralazeplz::iconlazeflirtplz::iconsexylazeplz::icontoolazyplz::iconlazyrollplz::iconlazesexyplz::iconlazyshyplz::iconlazysmplz::iconshotcatplz::iconcatkickplz::iconlazingplz::iconlazyweepplz::iconlazyshadowedplz::iconlazymachoplz::iconlazygallowplz::iconlazysulkplz::iconlazypoolplz::iconlazyallofusplz::iconlazydanceplz::iconmy-llamatrade::iconaurora-1990::iconllamatrade01::iconprettylazeplz::iconlazymacho2plz::iconmachozoomplz::iconlazyroseplz::iconllamatrade01::iconprettylazeplz::iconlazybleedplz::iconlazeoverkillplz::iconlazyraveplz::iconllamatrade07::iconlazybloodplz::iconlazystabplz::iconrazycryplz::iconlazyyaranaikaplz::iconlazydyingplz::iconllamatrade02::iconlazyflipplz::iconfloridacatlazycryplz::iconfloridacatlazeplz::iconlazyposeplz::iconbenchlazeplz::iconcoollazeplz::iconlazyroll-plz::iconlazysurfplz::iconbunnylazeplz::iconlazycondesceplz::icon17061990::iconadventurerlazeplz::iconlazysceptileplz::iconllamatrade03::iconllamatrade04::iconstandbylazeplz::iconlazychuplz::iconkawaiilazeplz::iconlazecryingplz::iconlazerotateplz::iconrudelazeplz::iconangrylazeplz::iconrunningmachoplz::iconrunningmacho2plz::iconsolazyplz::iconlazyfliptableplz::iconlazepacaplz::iconlazylazeplz::iconlaze3plz::iconlaze4plz::iconlaze5plz::iconlaze6plz::iconlazyshy1plz::iconlazybaskplz::iconlazehumpplz::iconllamatrade09::iconlazedanceplz::iconllamatrade10::iconlazeblushplz::iconscreentimelazeplz::iconlazyseestooplz::iconllamatrade08::iconyametekudasai::iconlazepoolplz::iconlazybittenplz::iconllamatrade05::iconllamatrade06::iconlazyclapplz::iconlazeinvitedplz::iconlazyblushplz::iconlazyblush2plz::iconllamatrade11::iconlazecatplz::iconscreentimelazeplz:

:iconlazycryplz::iconjaqlazycryplz::iconlazycryheartplz::iconlazyrainbowplz::iconblazelazycryplz::iconblueberrysadplz::iconbunnilazycryplz: :iconpusheenlazycryplz:

Source + Info about Plz: deejay-alien.deviantart.com/jo…            

: podziemiagwaltu : <--- TO BY MI SIĘ PRZYDAŁO

: wow :

Ostatnio zmieniony przez Vakel Bułhakow dnia Wto Wrz 22, 2015 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

on Wto Wrz 22, 2015 2:56 am
MUST HAVE:

Spoiler:

<- wyraża całe moje życie, must have obowiązkowy

EVENTUALLY:

Spoiler:

PS: Jak się któreś zakwalifikują to walnę linki w odpowiednich rozmiarach xD nie będę bawić się z każdym by potem połowa nie poszła!

on Sro Wrz 23, 2015 12:28 pm
Poproszę o moją owieczkę!

Kod:
http://i.imgur.com/H7Ps7.gif
Wszystkie inne owce podobne do tej owcy są mile widziane <3

Klub Wyskrobin

on Wto Paź 13, 2015 2:54 pm
Dobra, już daruję sobie (na razie) poprzedni post z emotami, ale tą jedną muszę mieć:

Ona odzwierciedla to jak się czuję zaglądając tu o dziewiątej rano, nie widząc nikogo na cb ;_;

And how can the world want me to change
They're the ones that stay the same
They don't know me
Cause I'm not here

on Czw Paź 22, 2015 10:16 pm
MÓJ TYP:

EVILGEKON

on Czw Paź 22, 2015 10:32 pm

(Znajdź jeszcze kota w okularach to już w ogóle będzie zachwyt Cool )

(bez tego paska)

Odpowiednie mniejsze rozmiary i będzie git sława

Fuck Christmas
I burned your heart

on Czw Paź 22, 2015 11:16 pm
POPIERAM EVILGEKONA!!!

Buntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...

on Pią Paź 23, 2015 12:05 am

(i w podpisie opcja 3)

on Sob Paź 24, 2015 7:58 pm

...

...

on Sob Paź 24, 2015 8:58 pm

And how can the world want me to change
They're the ones that stay the same
They don't know me
Cause I'm not here

on Sob Paź 31, 2015 12:54 pm
POPIERAM EVILGEKONA!!

A to moje propozycje:

:nope:

on Sob Paź 31, 2015 1:02 pm
Iryt, pana wcinającego cytrynę zmniejsz jeszcze.

Gekon już jest. I jest evilsenior.

Panda zaakceptowana, ale do zmniejszenia.

Emoty Snow do rozważenia, ale nie dzisiaj.

Fuck Christmas
I burned your heart

on Sob Paź 31, 2015 6:24 pm

Doczekam się w końcu? xD

Szczerze mówiąc
Nie wiem jak Ty - mało ludziom wierzę.
"Żył żartem, pił serio" napisz mi na grobie
Szczerze mówiąc.

on Sob Paź 31, 2015 6:51 pm
Jak zmniejszysz to spoko. Bitch, I'm  might.

A long way down
It can't change
I bet
In Technicolor Yawn

Sponsored content

Powrót do góry