Go down
Dasza Mietanowa
Oczekujący
Dasza Mietanowa

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Nie Sty 25, 2015 2:39 pm
James Potter napisał:Zgłaszam protest! Powinien mieć świstek "Próbuj dalej!" (bo chyba nie rzucał kostką do eliksiru) a nie nieobecność :suspect:

Propozycje i skargi - Page 2 10mlv79  


Propozycje i skargi - Page 2 Ff93ba

James tak bardzo o mnie dba <3 Nawet tego nie zauważyłam!
James Potter
Oczekujący
James Potter

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Nie Sty 25, 2015 3:05 pm
Dasza Mietanowa napisał:
James Potter napisał:Zgłaszam protest! Powinien mieć świstek "Próbuj dalej!" (bo chyba nie rzucał kostką do eliksiru) a nie nieobecność :suspect:

Propozycje i skargi - Page 2 10mlv79  


Propozycje i skargi - Page 2 Ff93ba

James tak bardzo o mnie dba <3 Nawet tego nie zauważyłam!

No oczywiście, że tak! :flower (tak bardzo rozjechałem stronę swoją drogą)
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Nie Sty 25, 2015 5:35 pm
Zrobione. Nie spamujcie XD
Wkradł się jakiś błąd najwyraźniej.
avatar
Gość

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pią Sty 30, 2015 11:26 am
Czy da się zwiększyć ilość znaków w podpisie? Taki zarąbisty podpis sobie zrobiłam, nie mogę dodać, bo "podpis za długi" ._.
April Ryan
Oczekujący
April Ryan

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pią Sty 30, 2015 5:04 pm
Felixia Badluck napisał:Czy da się zwiększyć ilość znaków w podpisie? Taki zarąbisty podpis sobie zrobiłam, nie mogę dodać, bo "podpis za długi" ._.

Niestety na forumpolish jest to niemożliwe.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pią Sty 30, 2015 11:40 pm
Są jednak metody by "oszukać" forumpolish. Można zapisać kod w notatniku w htmlu, a potem wrzucić na jakąś stronę ten plik.
Tu masz rozpisane co i jak:
http://tojewilcze.boo.pl/faq.html
Steve Fluffy
Oczekujący
Steve Fluffy

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Nie Lut 01, 2015 10:48 am
Jak patrzę jak nagle dużo osób zostało wrzuconych do grupy "Nieaktywni fabularnie" nie przedstawia się to zbyt optymistycznie, w szczególności, kiedy na forum wejdzie jakiś nowy użytkownik i nie ma zielonego pojęcia o co chodzi. Proponuję, aby ta grupa nazywała się jakoś inaczej, byleby nie straszyła xD Może po prostu "Uczestnicy eventu"?
Adam Miracle
Martwy †
Adam Miracle

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Sro Lut 11, 2015 11:07 pm
Chyba naprawdę lubię ten dział :DD

Tym razem rozchodzi mi się o zwierzątka. Mamy aż dwa działy "Sowy" oraz "Inne zwierzęta". Obecnie chcąc wysłać dany list, należy napisać w temacie swojego zwierzątka lub temacie z "Sowami szkolnymi", a potem łapać danego gracza na PW, aby przeczytał wysłaną wiadomość.
Moja propozycja jest taka, aby złączyć oba działy i nazwać to przykładowo "Półka na listy". Chcąc wysłać list, nie pisałoby się w temacie zwierzaka, tylko w temacie należącej do osoby, do której chcemy wysłać list. U góry wiadomości (gdyby ktoś chciał) można byłoby zaznaczyć, że "wysyłam to przy pomocy mojego szczurka Olka", itp. Najważniejsze jest to, że każda osoba miałaby swój własny temat. Mogłaby w nim opisać swoje zwierzątko lub to, że najczęściej wysyła list przez sowy szkolne albo kradnie zwierzaki innym. Właściwie to opis własnej półki na listy byłby dowolny, byleby każdy założył swoją skrzynkę. Link do półki pojawiłby się w profilu w szybkich linkach. Zalety takiego systemu:
- nie trzeba łapać nikogo na PW
- każdy mógłby szybko przejrzeć swoją korespondencję, co i kto do niego wysyłał, kiedy i dlaczego
- każda osoba miałaby swój osobny temat, nie trzeba byłoby się głowić, gdzie i jak co wysłać
- ...zapominalscy straciliby argument "a ja nie widziałem", bo przecież swoje tematy raczej powinno się odwiedzać, nie? ;-)

Na moim starym forum nazywało się to "sowiarnią", chociaż każdy mógł nawet napisać, że listy wysyła za pomocą kota.
Trzy skriny:
- Każdy ma swój osobny temat
- "Wejściówka" do mojej skrzynki, akurat u mnie opowiadała o sowie Marcina
- W temacie były tylko listy wysłane DO Marcina, a nie PRZEZ niego

Jak coś, mogę nawet napisać instrukcję działu, jeśli pomysł się spodoba i zostanie przyjęty ;-)

P.S. Tak słuchałam Britney xD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 6:48 am
W końcu wypadałoby odpowiedzieć na propozycję, zwłaszcza że trochę już ją rozważałam etc. i sądzę, że to całkiem w porządku pomysł, tylko ja bym to "zmodyfikowała". Już teraz usunęłam pole profilu "zwierzątko" i zastąpiłam to szybkim zalinkowaniem, w takim samym stylu jak skrytka etc.
Zamiast tematów można by rzeczywiście połączyć oba działy i stworzyć z niego jeden, a tam każdy kto posiada jakieś stworzenie dostałby swój dział (czasami się zdarza, że ktoś ma więcej, niż jedno stworzenie, na przykład tacy dorośli czarodzieje) i tam dodawałaby po prostu tematy ze swoimi stworzonkami. Byłaby też możliwość skorzystania z jednego utworzonego specjalnego działu dla wszystkich, gdzie dostępne byłyby sowy szkolne i wtedy wystarczyłoby wstawić link do danej sówki, którą można by było dzielić z innymi osobami.
Więc czy takie rozwiązanie jest dobre? A może macie inne pomysły? Piszcie śmiało ;)
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 5:50 pm
MAM PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA.


Mianowicie chodzi mi o spis roczników. Jaki jest sens ograniczania ilości miejsc w rocznikach V-VII? Wiadomo, że to własnie postaciami w tym wieku pisze się w Hogwarcie. Jako osoba nowa dopiero wchodząca na forum po zobaczeniu braku miejsc w tych widełkach po prostu zrezygnowałabym z gry na Kołysance, nie widząc siebie w roli trzynastolatki czy czternastolatki - no bo jak to tak. Nie mam nic więcej do powiedzenia, dziękuję.

Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 5:55 pm
ODRZUCAM

badumtssss:
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 5:57 pm
/me podpisuje się wszystkimi rękami, nogami, łokciami i wężami pod tym, co napisały osoby wyżej
James Potter
Oczekujący
James Potter

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 5:59 pm
Jestem za, a nawet przeciw! Ale bardziej za!

/me podpisuje trzema wężami
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 6:02 pm
A ja jestem na nie.
Powody podam jak będę na kompie.
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Pon Lut 16, 2015 6:47 pm
Dormitorium nie równa się rocznik. Chyba nie chcesz nikomu wmówić, że skoro w zamkowych dormitoriach było po pięć łóżek, to dyro nie przyjmował więcej niż 10 osób (po 5 każdej płci) w danym roku?
Widzę i wiem, że jest problem np. z Huffem, ale to krzywdzące dla samego użytkownika, który zrobi kartę i super postać, będącą ucieleśnieniem gryfońskich cech, a wyląduje gdzieś w Huffie, bo nie ma miejsca.
Sponsored content

Propozycje i skargi - Page 2 Empty Re: Propozycje i skargi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach