Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Pon Paź 06, 2014 4:56 pm
Oczywiście, że Cię pamiętam! Tak, to ja! To były czasy jejuniu! Nie sądziłam, że się jeszcze spotkamy, jestem totalnie mile zaskoczona i wzruszona, naprawdę! Tyle minęło, odkąd grałyśmy razem, ale pamiętam Twoje postacie, zwłaszcza Syriusza, do którego byłaś chyba najbardziej przywiązana i takiego chyba jednego, bodajże Krukona, który też miał na imię Jeremy, jak się nie mylę! Co do tych sytuacji, to tak niestety czasem jest, ale dobrze, że to wtedy się wyjaśniło! :3
Mam nadzieję, że zostaniesz z Nami na długo! Miło mi ponownie Cię powitać w Naszych skromnych progach!
avatar
Martwy †
Draco Brown

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Pon Paź 06, 2014 6:23 pm
Doprawdy wzruszające spotkanie po latach. xD
James Potter
Oczekujący
James Potter

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Sob Cze 06, 2015 5:37 pm
Cóż to za temat @_@ Draco Brown mój mistrz, zachichrałam jak dzika hiena w agreście xD
Dobrze, to ja też przyznam się na jakich forach gram lub kiedyś grałam. Zaczęło się od forum o Sadze o Ludziach Lodu, trafiłam tam po tym jak serwer został przeniesiony z socjum, ale to nie było ostatnie przeniesienie niestety i teraz jesteśmy o tutaj. W międzyczasie zaczęłam grać na tzw. Ehogu. Później po długiej przerwie od pisania na pbf trafiłam na wasze ulubione forum List z Hogwartu no a potem tu (i to za sprawą tego pana wyżej xD). No i chyba tyle Cool
Cheyenne Collins
Ministerstwo Magii
Cheyenne Collins

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Sob Mar 02, 2019 1:59 am
Chyba jedynymi forami, których się nie wstydzę są Virus, LD oraz bottledstars. *kaszl* Utrzymał się już tylko pierwszy adres, a naprawdę szkoda. Mangowych forów jest żenująco mało i z roku na rok wydaje się, że statystyki maleją. Z dobrych wieści: czekam na otwarcie nowego miejsca traktującego o starożytnej Japonii, gdzie na pewno się mnie znajdzie. Wszystko jedno jakie dokładnie będzie podłoże fabularne, konto na pewno założę. Już się jaram jak Londyn w 1666.

Poza Virusem gram tylko tutaj, cześć.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Sob Mar 02, 2019 1:28 pm
Też grałam na bottledstars, ale to wiesz, bo stamtąd w sumie się znamy. Ale co do mangowych forów to prawda i rzeczywiście szkoda. Czasami brakuje mi czegoś luźnego w mangowym stylu, bo na takim bym sobie pograła, jeszcze z jakąś tajemnicą w tle. Ale starożytna Japonia też brzmi obiecująco. Na Virusie, przyznam się, sama siedzę, ale to nie jest w sumie taka wielka sprawa na ten moment.
Sponsored content

Przepraszam, czy my się znamy? - Page 2 Empty Re: Przepraszam, czy my się znamy?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach