Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Gru 30, 2018 7:59 pm
Cześć wszystkim! Jako że na razie panuje bałagan i jeszcze nie mam pomysłu jak sprawnie ukształtować dla jednej i drugiej organizacji przestrzeń, chciałabym najpierw zająć się sprawami stricte organizacyjnymi. Prosiłabym by aktywni Śmierciożercy i członkowie Zakonu Feniksa dali o sobie znać. Tak samo osoby, które poczyniły już pewne kroki (dotyczy głównie popleczników Czarnego Pana, którzy zdobyli sygnety z zielonym oczkiem).
Dla reszty, jeśli planujecie dołączyć do jednej z organizacji, możecie o sobie dać znać - rzucić propozycje, oczekiwania, wcześniej była specjalna loteria, ale nie wszyscy ją widzieli czy też się załapali. Wszystko postaram się rozważyć i może też jakoś wpleść by bycie jednym z Śmierciożerców lub członków Zakonu Feniksa miało sens.
Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Latest?cb=20140616001245


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Sro Sty 02, 2019 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
James Potter
Oczekujący
James Potter

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Gru 30, 2018 8:09 pm
Ja! Ja! Ja kcem do Zakonu!!! Stalkuje Emm by mnie wprowadziła, ale pedały próbują mnie przegonić...
Kim Miracle
Oczekujący
Kim Miracle

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Gru 30, 2018 8:58 pm
Kim Miracle - jej tata był członkiem Zakonu i chciała bym aby też nim została.

Ventus Zabini - ze względu na nazwisko też bym chciała aby tam dołączył. W sensie do Śmierciożerców
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Sro Sty 02, 2019 12:49 pm
Rabastan oczywiście, że do Śmierciożerców będzie należeć <3
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Czw Sty 03, 2019 8:22 pm
Ja jestem aktywnym przydupasem. Zamierzam nim być nadal.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Sob Sty 19, 2019 9:55 pm
Podbijam temat!
Alexandra Abbott
Ministerstwo Magii
Alexandra Abbott

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Wto Sty 22, 2019 11:44 am
Jeszcze niezbyt aktywnym Śmierciożercą, ale nie mniej wiernym Czarnemu Panu!
Charlotte Everglade
Nauka
Charlotte Everglade

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Sty 27, 2019 4:05 pm
Chcę Szarlotkę w Zakonie! Powiedzcie mi tylko co mam zrobić żeby się do nich wkręcić! A co, niech padnie na zawał jak wszystko wyjdzie na jaw Sprytny pan Avery
Asteria Freya Brown
Nauka
Asteria Freya Brown

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Sty 27, 2019 5:31 pm
Może nie aktywny śmierciojad, ale chcę nim zacząć być :/
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Nie Sty 27, 2019 8:56 pm
Ja kcę Erinkę do Zakonu oczywiście!
Nerissa A. Black
Przestępczość
Nerissa A. Black

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Sro Lut 13, 2019 10:43 am
...też bym chciała do Zakonu! : D
Emmelina Vance
Szpital św. Munga
Emmelina Vance

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Sro Lut 13, 2019 11:33 am
Z prędkością ślimaka daję o sobie znać.
Sponsored content

Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się! Empty Re: Śmierciożercy, Zakon Feniksa - zgłoście się!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach