Go down
Antoinette Malkin
Biznes
Antoinette Malkin

Gisèle Empty Gisèle

Wto Sie 21, 2018 10:22 am
Gisèle 0o7ISqF

Gisèle
Katya Zamolodchikova
Biznes
Katya Zamolodchikova

Gisèle Empty Re: Gisèle

Wto Sie 21, 2018 10:38 am
Szanowna Pani A. Malkin
Szaty na wszystkie okazje Madame Malkin
Ulica Pokątna

Szanowna Pani Malkin,

jestem, podobnie jak Pani, oczarowana i zainteresowana modą. Projektowanie ubioru jest moim marzeniem od lat, jednakże ze względu na słabą sytuację finansową nigdy nie miałam szansy edukować się artystycznie. Jestem również krawieckim samoukiem. Piszę do Pani ten list i przesyłam zdjęcia moich prac aby zapytać Panią o rady dotyczące mojego dalszego rozwoju.

Zrozumiem jeżeli uzna to Pani za narzucanie się i nie odpisze, jednakże zaznaczam, że slowa osoby doświadczonej wiele by dla mnie znaczyły.

Do listu załączono kilka średnich projektów ubrań, nijak mających się do mody czarodziejskiej - było wyraźnie widać, ze to mugole inspirowali Katyę najbardziej. Oprócz tego dziewczyna umieściła w kopercie zdjęcie uszytej ręcznie dość prostej szaty, odrobinę odważniejszej, wyszywanej koronkami sukienki i serii zdecydowanie zbyt odważnej jak na te czasy, koronkowej bielizny z dodanymi gdzieniegdzie tiulowymi wstawkami. Zdecydowanie ubrałaby się w coś takiego jedynie czarodziejka lub mugolka mloda i odważna.

Co Pani o tym sądzi?


Z wyrazami szacunku,
Katya Zamolodchikova
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach