Go down
Quidel Silverarrow
Hufflepuff
Quidel Silverarrow

Karta Rozwoju Quidela Silverarrow Empty Karta Rozwoju Quidela Silverarrow

Sob Maj 19, 2018 11:19 pm
Imię i Nazwisko:  Quidel Silverarrow
Rok/Stanowisko: VI
Genetyka i Zdolności: Brak

Ilość fasolek: 30

Fasolki otrzymane za: + 60 + 10 za KP;
+ 7 za stworzenie męskiej postaci;
+ 30 za uzupełnienie wiki;
Fasolki zabrane za: - 77 za kupione zaklęcia i eliksiry;

Wykupione progi:
I próg Zaklęć Użytkowych (25 PD)
I próg Zaklęcia Ochronne (50 PD)
I próg Zaklęć Defensywnych (50 PD)
I próg Eliksirów Zdrowotnych (50 PD)


Opanowane zaklęcia: Alohomora (7), Incendio (7), Finite Icantatem (7), Glacius (7), Carpe Retractum (7), Reducto (7), Episkey (7), Skarpieo (10) - kupione
Opanowane eliksiry: Eliksir Neelama (9), Biały Miód (9) - kupione

Oceny z egzaminów: [tę kategorię uzupełniamy już na koniec roku, znając swoje wyniki]

Wymyślone eliksiry: [tutaj wypisujemy eliksiry, które wymyśliliśmy]
Wymyślone zaklęcia: [tutaj wpisujemy zaklęcia, które wymyśliliśmy]

Atuty:
- Siła płynąca z ducha - postać, jeśli jest pobudzona odpowiednio silnymi emocjami, nabiera większej siły fizycznej niż zazwyczaj. Taka postać dużo lepiej się bije, jeśli buzuje w niej agresja, może też być świetnym pałkarzem, jeśli gra budzi w niej euforię.
- Wiem, czego chcę - postać potrafi stawiać sobie jasno sprecyzowane cele do których dąży, niezależnie od tego, co myślą inni. Dzięki temu łatwiej radzi sobie z wewnętrznymi konfliktami.
- Puszek - postać ma rękę do zwierząt. Budzi w nich zaufanie, może je dotknąć, uspokoić, nakarmić z większą szansą, że uniknie ugryzień i tym podobnych.

Słabości:
- Och, no nie mogę się oprzeć - jest coś, co wyjątkowo osłabia wolę postaci. Być może ma nadmierny pociąg do czekolady albo zaprzeda duszę za najświeższe ploteczki? Jeśli się użyje jej słabostki jako argumentu, łatwiej ją przekonać, dużo łatwiej niż rzeczą, którą po prostu lubi. Taki drobny, niewinny nałóg, któremu nie można się oprzeć.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach