Go down
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Prace Sezonowe Empty Prace Sezonowe

on Pon Paź 09, 2017 9:22 pm
Prace Sezonowe

Niezależnie czy to uczeń, czy już pełnoletni czarodziej - każdy chce zarobić. W końcu wszystko na tym świecie ma swoją cenę. Nie zawsze można od razu podjąć pracę, niektórzy też nie chcą podpisywać umowy na magicznym pergaminie, która, karząc osoby niesłowne, zobowiąże do tego, by tkwić choćby w takim Ministerstwie Magii od rana do nocy.
Co więc w takiej sytuacji zrobić, zwłaszcza, że sakiewka świeci pustkami? Wykorzystać okazję i podjąć się pracy sezonowej! Każda pora roku charakteryzuje się innymi możliwościami, a w okresie wakacji i ferii zimowych tym bardziej jest w czym wybierać.
Zlecenia wywieszane są na tablicach ogłoszeń lub pojawiają się w różnych magicznych gazetach, w tym i w Proroku Codziennym.  Z propozycją pracy występuje albo Mistrz Gry, albo potencjalny pracodawca; istnieje jednak możliwość, by gracz anonimowo lub w temacie Propozycji i Skarg zaproponował coś innego.
Na każdą porę roku będą dostępne inne prace, które może wykonać albo uczeń, albo dorosły. Niektóre oczywiście będą miały specjalne wymagania, takie jak znajomość danego języka, wiek czy chociażby płeć. Nieaktualne zlecenia będą skreślane z listy. By zgłosić się do jakiejś pracy należy wypełnić podany poniżej kod i wstawić w tym temacie. Pracodawcy powinni pamiętać, że ich zlecenia muszą być dopasowane do aktualnej pory roku.

Zgłoszenie od pracodawcy:
Kod:

[b]Imię i nazwisko: [/b][imię i nazwisko postaci, która zleca pracę]
[b]Tytuł:[/b] [należy podać konkretną nazwę danej pracy]
[b]Opis:[/b] [opis tego, czego będzie dotyczyć praca, jakie obowiązki stawiane są przed poszukiwaną osobą]
[b]Wymagania:[/b] [jeśli nie ma żadnych wymagań, co do wieku, płci, wykształcenia etc., wystarczy wpisać brak]
[b]Ilość wakatów: [/b][powinna zostać podana jakaś liczba, ewentualnie przedział od ilu do ilu pracodawca jest w stanie przyjąć]
[b]Czas:[/b]* [ile czasu powinno  zająć wykonanie danej pracy]
[b]Miejsce:[/b] [gdzie konkretnie będzie wykonywana praca]
*Pole nieobowiązkowe


Zgłoszenie od osoby zainteresowanej daną pracą:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b] [imię i nazwisko postaci, która jest zainteresowana daną pracą]
[b]Wybrana praca:[/b] [tytuł wybranej przez siebie pracy]


Dostępne zlecenia na zimę:

1. ODŚNIEŻANIE ULIC - Maryam Fuller -  śniegu nasypało i to całkiem sporo, a jakoś nikt nie kwapi się by z tym pomóc! Dlatego jeśli jesteś chętny/a to zgłoś się do mnie, a obiecuję że sowita zapłata cię nie ominie. Tylko nie zapomnij różdżki!- około 2 osoby - raz na tydzień - Perth, Szkocja.

2. GDZIE ZNIKAJĄ SANKI? - Zack John- od jakiegoś czasu mi i moim sąsiadom znikają sanki, co sprawia że dzieci płaczą, nie mogąc się oddawać swojej ulubionej zimowej zabawie. Z chęcią przyjmę pomoc każdego, kto chciałby pomóc. Jedynie, co wymagam by była to osoba mająca minimum 18 lat i znająca się na zaklęciach - nieograniczone - Enniskillen, Irlandia Północna.

3. POMÓŻ MIKOŁAJOWI - Bertrand Erma - magiczny Mikołaj potrzebuje pomocy by dotrzeć do wszystkich dzieci w Mungu, jednak problematyczne są dla niego zaspy, który musi pokonać po drodze. Poszukujemy więc osoby, która zna się na zaklęciach użytkowych i jest pełnoletnia  - 1 osoba - codziennie przez cały tydzień - Londyn, Szpital Świętego Munga.

4. ZACZAROWANE IGLOO - Aurelea Simpson - chcę stworzyć kilka zaczarowanych igloo dla ludzi pozbawionych dachu nad głową. W tym trudnym okresie, ludzie, często pozbawieni różdżek, nie mają gdzie się schować. Potrzebujemy osób, które są kreatywne i zorganizowane, mile widziane inne przydatne umiejętności - nieograniczone - Dolina Godryka, Anglia.


Ostatnia Aktualizacja: 30.12.18 r.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach