Go down
avatar
Oczekujący
Cara Rhee

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Sty 31, 2015 8:33 pm
Nick: Kwiecień z popularnym nazwiskiem. Kiedyś wspomniałaś, że chciałaś, żeby April się nie wyróżniała i właśnie masz pożądany efekt. Gdybym spotkała taką April Ryan gdzieś w Anglii nie zdziwiłoby mnie w ogóle jej nazwisko.
Avatar: Zawsze dostajesz ode mnie 10/10, więc Cię zaskoczę i dostaniesz... 11/10, bo jest genialny.
Podpis: Tutaj akurat średnio mi się podoba. Gif jest słabej jakości, chociaż dobrze odwzorowuje April. Ale spokojnie, będzie lepiej, jak już Ci zrobię. <3 7/10
User: Cudowna, cudowna, cuuuuudooooownaaa osoba, niesamowita i wspaniała. Po prostu uwielbiam Cię w każdej wersji - zirytowaną, złą, szczęśliwą, uśmiechniętą, stawiającą konary i składającą namioty. Do tego kiedy zaczynasz mówić o moim Regu to aż mi się łezki w oczach zbierają. Milijony/10
Posty: Nie pisałam z April, więc ocena będzie na podstawie postów Erin. Były genialne. Zgrywały się z moimi i nie miałaś problemu pisać z dwiema postaciami na raz (nie każdy zawsze to umie). Długie, ale nie lejesz wody i wkładasz w nie emocje. Nic tylko czytać i się cieszyć. Milijony!
Postać: Jak mówiłam, nie pisałam jeszcze z April, choć bardzo bym chciała. Trudno mi jest ją odgadnąć, bo niby jest zupełnie zwyczajna, jednak ma w sobie coś intrygującego i innego. Takie postacie, które nie są wyjątkowe i inne są bardzo potrzebne, zwłaszcza, kiedy... W rzeczywistości są bardziej ciekawe niż najważniejsi odpałowcy na forum.
Znów Milijon.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Lut 02, 2015 5:58 pm
Nick: Oryginalne, krótkie i pasuje jak najbardziej. 9/10
Avatar: Ten avatar przyciąga uwagę - jest delikatny i przyjemny dla oka, pasuje do Cary! No i zdecydowanie podoba mi się od całej reszty poprzednich avków :3 10/10
Podpis: Podoba mi się! Lubię zresztą Twoje podpisy! <3 10/10
User: Przyjemny, ciekawy, pomocny i oryginalny! Jesteś kochaną osóbką, która lubi rozwalać czat! Ogólnie super się z Tobą rozmawia, a Twoje postacie są jedyne w swoim rodzaju! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na zawsze <3 233343333/10
Posty: Cara chce wiecznie walczyć! Trochę popisaliśmy więc wiem, że posty na Carze są ciekawe, groźne, lecz przy tym opływające dobrocią, energią i taką kobiecą...delikatnością! Jestem więc na tak! 10/10
Postać: Cara to duch walki! Pojedynki, picie alkoholu, ganianie po Ministerstwie i inne takie! Czekam na jej rozwinięcie w fabule by móc w pełni się o niej wypowiedzieć! :3 10/10
Kim Miracle
Oczekujący
Kim Miracle

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lut 08, 2015 2:46 pm
Nick:
Caroline - jest normalne, pospolite i takie moje *-* 10/10
Avatar:
Cóż. Jest ładny, klimatyczny i wprowadzający nastrój grozy! Bardzo pasujący do twojej postaci, a jak za pierwszym razem spojrzałam to mignęła mi czaszka. No ale mi się podoba 8/10
Podpis:
ładny, lepszy od mojego. nic dodać nic ująć. Gify nie rażą po oczach i da się na niego patrzeć. 9/10
User:
Ce, kochana Ce. Jesteś super osobą. Mimo, że jak się wściekasz to się trzeba chować, ale ja nigdy nie odczułam twojej złości, więc zawsze będę mówić o tobie dobrze. Jesteś jedyną adminką, którą tak poznałam lepiej, bo zwykle z żadnym nie rozmawiałam. 10/10
Posty:
Postów mało przeczytałam, a jak czytałam to były fajne. Piszesz tak, że potrafię poczuć to co twoja postać. 10/10
Postać:
Co do postaci to samo co z postami. Nie miałam kontaktu, więc nie bardzo wiem jak mam ocenić, ale dużo słyszałam, więc ocenię ją 10/10 ponieważ jest oryginalna i nie jest nijaka.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lut 08, 2015 4:49 pm
Nick: Krótki i zwięzły, podoba mi się, bo fajnie się razem komponuje. Poza tym masz talent do imion, mam na myśli to "mam wenę na Vena" np :D 10/10
Avatar: Ładny, ładny, ale 8/10, bo mogłabyś zmienić już na jakiś nowy ^^ Chociaż pasuje do Ciebie, więc obiektywnie powinno być może 9/10:P
Podpis: G E N I A L N Y. 9347428032/10 <3 Pomimo tego, że na ostatnim meczu chcieliśmy się pozabijać to miętosiłbym tego kotka i pozwolił mu... pobawić się zniczem <3
User: Kim, Kim, Kim. Jak na Ciebie głosowałem w plebiscycie w kategorii "Miły nawet dla Snape'a" to sugerowałem się głosami swoich poprzedników. Ale po moich obserwacjach chatboxowych uważam, że w pełni zasłużyłaś na wygranie tych kategorii. Jesteś super osobą i we "wszędobylskiej krainie hejterów" jedną z sympatyczniejszych osób jakie poznałem w internecie. "Co złego to nie Kim":) 10/10
Posty: Z Twoich postów widziałem głównie te, które pisałaś na lekcjach i te krótkie zdania na meczu. Fajny masz styl pisania i każdy nawet najkrótszy post był naładowany osobowością Twojej postaci, tak to odczułem. 10/10
Postać: 1/10 za chęć zrzucenia mnie z miotły na meczu. A tak serio to nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu na fabule, prędzej "z widzenia", ale daje 10/10, za te odloty na lekcji w kierunku latania na miotle:P
avatar
Oczekujący
Cara Rhee

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lut 08, 2015 5:10 pm
Nick: A da się tutaj jakoś to ocenić? W końcu to kanon. XD Choć przyznam szczerze, że James Potter brzmi mi jakoś zgrabniej niż Harry Potter, dlatego 10/10
Avatar: Jest ładny i schludny i jak na niego patrzę to mam w głowie słowo jamesowanie. 9,5/10 (-0,5 bo nie ma przeróbki. :c)
Podpis: Jest całkiem niezły, chociaż trochę... Dziwnie mi się na niego patrzy. XD 9/10
User: Tutaj nie da się nic skomentować. XD Wprawdzie bezpośredni kontakt mamy raczej najczęściej na chatboxie wtedy, kiedy jest największy ścisk, to bardzo lubię Twoje komentarze i często zalewam się z nich łzami śmiechu. Strzelasz połową wybrańców. Nie robisz problemów, lekko się z Tobą rozmawia, po prostu człowiek, którego nie da się nie lubić, o. Milijony.
Posty: W przeciwieństwie do 99% userów na forum, ja nie czytałam namiętnie sesji z Evans (sorry XD), bo jak patrzyłam na długość tych postów to miałam ochotę wyłączyć stronę, choć pewnie gdyby były skierowane do mnie, bardzo bym się cieszyła. Oceniam więc pod względem postów z lekcji, które prowadziłam jako Nauczyciele. Bardzo mi się podobały i czasem nawet dorzucałam Ci kilka fasolek więcej za poświęcony na nie czas i trud. 10/10. Musimy kiedyś popisać w fabule (zbliża się czas przesłuchania XD).
Postać: Cóż, samej postaci oceniać nie będę, bo to kanon, ale z tego co widziałam, odgrywasz go świetnie. Potter wcale nie jest taki prosty do pokazania, a Tobie się udaje, więc nie mam pytań. Zwłaszcza, kiedy się czyta posty niektórych innych Potterów dla porównania... 10/10
Ciril Hootcher
Oczekujący
Ciril Hootcher

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Lut 08, 2015 11:28 pm
Nick: Zangielszczone imię i azjatyckie nazwisko. Nowoczesna kobieta w tym popapranym świecie. 10/10 Do tego jest to nick, po którym się do ciebie zwracam, więc coś to musi znaczyć ;)
Avatar: Pokazuje co trzeba, ładny i skromny. Zgrywa się z podpisem. 10/10
Podpis: Yay! Nieprzebajerowany, dla mnie git 9/10
User: Ha! Moja pomocna mała Cara, która gada ze mną godzinami na skype. Od razu przyjęłaś mnie do grona swoich znajomych, mimo faktu, iż byłem nowy... W sumie dalej jestem świeżakiem ;P Super się z tobą gada, a do tego lubisz mi pomagać w podejmowaniu decyzji ;) 11/10
Posty: Jako Cara nie przeczytałem ani jednego twojego posta, jednak Regulusem piszesz ładnie i składnie, do tego klimatycznie. Posty dopiero się rozkręcają, ale już czuję smaczek charyzmy tej postaci. Jak na razie 8/10
Postać: Wiem, że będzie ścigała mojego Cirilka, a więc nie będę jej lubił. Zapewne jest dobrym aurorem (aurorką? xD), przyjdzie mi to poczuć na własnej skórze :P (Tu nie oceniam)
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Lut 11, 2015 10:36 pm
Nick: Ciril, po spolszczeniu Ciril, a imię to zaś wywodzi się z greckiego słowa "kyrios", czyli - "pan", "władca" i moim zdaniem doskonaale pasuje do postaci, nawet jeśli sama postać za władcę się nie uważa, czyż nie, Jesienny Chłopcze? ; )
Avatar: Lubię! Bardzo klimatyczny, zwłaszcza ta przeróbka z Gryffindorem, aaach, love it~ No i postać naprawdę wygląda na swój wiek, nie jest postarzona <3
Podpis: Ni ma!
User: Pocieszny człowiek, który "robił już wszystko" x D jak tak czasami słucham to jestem naprawdę pod wrażeniem, osoba zaradna życiowo, ot co, z którą można posiedzieć na konfie i pogadać pół-żartem, pół serio : D Niestety życie dość mocno go gania po różnych podejrzanych miejscach (albo i mniej podejrzanych, jeśli spojrzymy na to, że pracuje), tak i więc 24 na dobre nie siedzi, ale to nic! Otwarty dla ludzi i daje się poznać, więc nie trzeba go wyciągać na cb, ani na wszelakie inne czaty : D
Posty: Lubię! O cie florek, naprawdę bardzo lubię z nim pisać! Styl jest prosty, a jednocześnie bardzo gładki w czytaniu i baaaardzo reagujący na posty poprzednika! Jedna z dwóch osób, którym jak MGowałem, to nie miałem poczucia: o nieee, znowu muszę odpisać MG, tylko robiłem to z czystą przyjemnością, ciągle ciekaw, co też user na to odpowie! A kiedy pisałem zeń swoją postacią, to była to czysta przyjemność, słowo daje! Szczerze powiem, że mógłbym ten styl pisania uznać za bardzo indywidualny. Czy może to postać jest po prostu tak ciekawa..?
Postać: Ano właśnie - ciekawa postać! Bardzo ciekawa, bardzo intrygująca, bardzo nakłaniająca, żeby z nią zawierać kontakt, by dźgać szpilką w różne miejsca i sprawdzić, gdzie podskoczy, gdzie szpilkę z dłoni wytrąci, a gdzie się podda - to tak skrótowo, obrazowo określając ; D Niebanalna, chociaż powierzchownie spokojny uczeń jak każdy inny, to cechy charakteru, z których została złożona i wewnętrznie ciągnięte nim pragnienia pięknie budują kogoś o wyższej górnolotności psychiki, którą to potem złożoność pragnie się rozkładać i przyglądać pojedynczo! Z pewnością będę porywał w czasie przyszłym do sesji! : D
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Lut 23, 2015 2:19 pm
Nick: Sahir Nailah. Bożyszcze PBF-ów swego czasu, cóż teraz tylko na ML <3 HEHEHEHEHEHE. Pasuje, zresztą nie wyobrażam sobie, że mógłbyś inaczej nazwać takiego emo. 10/10
Avatar: Jeden z lepszych Twoich, to pewne. No i poza tym znam ten avatar bardzo dobrze! Inne odsłony, takie taaam. 9/10
Podpis: Jest dobrze, ale mogłoby być jeszcze lepiej! Podoba mi się jednak kodowanie w Twym podpisie, dzięki czemu jest on schludny. 8/10
User: Nienawidzę Cię, umrzyj, niech dopadnie Cię kaczuszka z gumy. Emo gej takie tam, brak słów. Wiecznie się czepiasz, rozwalasz fabułę, rzal i takie tam. -10000/10
Posty: Są ciekawe, długie i trzymasz się zasadniczo tego, co sobie zaplanowałeś. Sahir jest emo wąpierzem do którego nie można się zbliżać bez czosnku. Lubię z Tobą pisać na Rockers i Cię niszczyć otóż tak! 10/10
Postać: Jedno wielkie emo z kłami i do tego cipkopedał. Nie można wyrobić z twojego kółka adoracji, co Ty sobie w ogóle wyobrażasz ;.; Dziewoje jeszcze biedne porywasz i nie wiadomo, co im robisz. Ale ogólnie wiesz, że kocham Sahiradłę! 8/10 (Te 2 punkty odejmuje za Kotleta hehehe)
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Lut 26, 2015 1:11 am
A się odważę na początek i porównam za pół roku XD

Nick: Kanon kanonem ale zbitka: "Lily Evans" zawsze bardzo mi się podobała. 10/10
Avatar: Bardzo <3 ! Lily przedstawiona jak delikatny kwiatuszek z miną pt. "Co on znowu knuje...?". I to inteligentne spojrzenie, kolory. Nic tylko się zakochać! 10/10
Podpis: Zaokrągliła bym brzegi ale bardzo podoba mi się ten piruecik. 9/10
User: Nie miałam okazji :(
Posty: Długie... Dlatego też przyznam, że przejrzałam jedynie pobieżnie. Ale z tego co widzę bardzo dbasz o klimat, odpowiadasz na najmniejsze nawet wspominki a zdanie o tym jak Prefekt Naczelna stanęła na palcach by zasłonić oczy Kapitanowi Gryfonów było tak urocze, że pozostanie w mojej pamięci na długo. 10/10
Postać: Podziwiam bo sama kanonów się boję. A Twoja Panna Evans wydaje się być... Taką właśnie Lily. Z bijącym sercem. A wydaje mi się to nie łatwe. 10/10

Wylał się litr miodu ale zasługujesz. <3
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Lut 26, 2015 9:13 pm
Nick: Kojarzy się naturalnie z Alicją w Krainie Czarów, ale ja mam w głowie najpierw zawsze tą piosenkę, jakoś tak swego czasu mnóstwo jej słuchałem i takie spaczenie... A Hughes (nie pytajcie, czemu!) kojarzy mi się z Hobbitem! X D Generalnie jak zobaczyłem ten nick to była już snajperka weń wymierzona i "TAK! Ja z nią będę pisał!". Imię "Alice" jest ładne : 3 I nie zbytnio wymyślne (jak jakiś Sahir, lol, skąd to się urwało, żal), co jest na plus!
Avatar: Huh! Tu już było confused - paczę - to TAAA laska z Twilight! To dobrze, czy źle? Omg, niech tlyko wampira nie robi, that will be creepy! Tymczasem, po tych paru postach, stwierdzam, że ten avatar doskonale pasuje do postaci i nie jest zaśmiecony niepotrzebnymi dodatkami, przez co prezentuje się bardzo dumnie! Dobrze dobrany uśmieszek i spojrzenie istnej złośnicy! Bo im mniejsze, tym złośliwość bardziej skompresowana, nie? : D
Podpis: BRAAK PODPISU!!! GIMME SOME!
User: Hm, hm, brak zaufania, hohoho! I oczywiście ban na tawrz na dzień dobry, bo trzeba wyrabiać normy hejterskie... Dobra towarzyszka do ćpania Liptona, POLECAM - SAHIR NAILAH. Miła, czająca się na moje życie... a nie, juz tylko na moje oczy, co je ma wydłubać, bo jest na tyle sympatyczna, że możliwość zadźgania mnie zostawia mojej babci <3 Przyjemnie się z nią konwersuje i wymienia różnymi głupotami (i wszelakimi dziwnymi wizjami straszenia postaci... równie dziwnymi rzeczami [i osobami]). Userka zaimponowała mi swoim zaangażowaniem się - ledwo się pojawiła, a ja już nie ogarniam, bo tej wszędzie pełno! : O i w dodatku sama wszystko jakoś ogarnęła - NO DA SIĘ! Trzeba tylko chcieć! Loffki <3
Posty: Posty, posty... fajne, jak prześledziłem jej sesję z REMUSKIEM (NIE MACIE DOWODU, ŻE BYŁ TU REGULUSEK) - bardzo fajnie są przedstawiane reakcje na posty poprzednika i równocześnie oddają w swój sposób charakter postaci, jednocześnie nie są wielkimi ścianami do czytania, przyzwoitej długości : D Prosty styl wciągający w sesję, bez pierdołowatych ozdobników, baaardzo przyjemnie się czyta i baaardzo przyjemnie odczytuje : 3
Postać: Jeszcze dokładnie nie poznałem, lubię rozbierać postać na czynniki pierwsze i dobierać się do samych bebechów, hehe... tym nie mniej na ten moment loffciam! Wredota, jednocześnie odważna, plus inteligentna i mająca swoje w głowie poukładane, z czym od razu nie wylewa się przy pierwszym spotkaniu i pozwala pozostawić dla samej siebie nieco przestrzeni... Poza tym bardzo podoba mi się duma i niejaka... wyniosłość (nie jest to najlepszy dobór słownictwa) postaci, kiedy ją sobie wizualizuje... robi wrażenie! Nie jest przesadzona w żadną ze stron, a jednocześnie nie stapia się z szarym tłem. Plusy, plusy, plusy!!!
Za dużo tu miłości!
James Potter
Oczekujący
James Potter

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Mar 05, 2015 2:23 am
Nick: Z a j e b i s t y. Niewiele jest nicków które tak mi przypadły do gustu jak ten. Nie no kłamie, sporo jest nicków które mi się całkiem podobają, ale ten jest takitakitakitaki inny i wyjątkowy.
Avatar: No faaaaaaaaaaaaaaajnyyyyyyyyyyyyyy. *Drapie się po głowie* Ale ta fryzura mnie rozprasza i ten kogucik z tyłu głowy mnie śmieszy. Powiem tak, miałeś avki, które bardziej mi się podobały, ale ten też jest okej. Bo nadal mam w pamięci tych japońskich chłopczyków pod krawatem ze świecącymi oczkami jak Czarodziejka z Księżyca. Nie wracaj do nich, proszę. ;__;
Podpis: CZAD. Czcionka ładniutka, gif bardzo fajny. Podoba mi się to że jak postać dochodzi do przodu to znika w cieniu. Sprawia wrażenie takiego trójwymiaru. Daję okejkę.
User: O ludu Duloc, matko i córko, człowiek niemożliwość. Znam Cię dłużej niż Ci się wydaje, bo pewna piękna krukonka o niebieskich oczach opowiadała mi o waszych sesjach dawno dawno temu. BAN ZA TO ŻE WYMIENIŁEŚ JĄ NA KOTLETA TY WSTRĘTNA PIJAWKO, GDYBY NIE TY KOTLET NADAL KOCHAŁBY TYLKO MNIE I NIE SCHODZIŁBY TAK CZĘSTO Z MOJEJ KRYPTOKORONY BY ROBIĆ Z TOBĄ ROZPIERDOL. No, także tego. Żeby nie wylewać tyle miodu to powiem na odchodnym że Sahir to bardzo pozytywna osoba i szybko nawiązująca kontakt z nowymi userami i nie jest zamknięty na nich jak hermetycznie zapakowana ryba po grecku. Jest grzeczny i wcale nie robi rozpierdolu na czacie, gdy go pilnuje. Robi ładne lokalizacje w evencie Disneyowskim to też. I ma 997 postów jak nr na policje. PRZYPADEK?
Posty: Kyrie eleison. W życiu nie widziałem takiego sposobu pisania postów. Nie jestem pewien czy któryś poza tym dla mnie na PW przeczytałem do końca (sorry stary, ale długość mnie zabija xD) Ale gdy zerkne na formę to mam w myślach „Wszyscy jesteśmy Sahirami”. No cóż, niecodzienna narracja, ale pasuje do emo wampira. Podobają mi się też te wszystkie mroczne porównania i określenia, które w życiu by mi do głowy nie przyszły. Szacun. *Wręcza koronę na największe mhroczne emo wampirze czarne kocie*.
Postać: Fabularnie nie znam. Osobiście znam z widzenia, czyli z obczajania fragmentów postów. Widziałem historię rodziców Sahira na YT w filmikach „M jak Magiczna Kołysanka”. Największy plus to to, że Sahir nie jest papierowy i jednowymiarowy. Jaki Sahir jest, każdy widzi, więc na tym zakończę swoją spontaniczną ocenę. Daję dziesiomteczkę i liczę na rewanżyk. :D
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Mar 05, 2015 11:31 am
Nick: Lubię to. Wygląda dobrze, brzmi dobrze. Podobają mi się klasyczne imiona (Jonathan, no co Ty nie powiesz!). Poza tym to nie Twoja zasługa, więc dajem 10.
Avatar: Powiem jedno: byłby przeze mnie wypasany jak stado kóz na łące!
Podpis: Akceeeeeeeeeent <3 Zgadnijcie co właśnie u mnie poleciało?
"Chcę pierścionkiem być na twoim palcu mała,
byś mnie ciągle zdejmowała i wkładała."
Ale Poti wygląda na nim troszkę dziwnie. Zbyt nieśmiało jak na takiego byka.
User: Oesumalusieńkiuwrótstajenki. KWA, KWA 4ever. Mój bliźniaczy psotny wiatr ~~ Jedyna osoba, która rozumie piękno Sfinksa :c Snapowy spamer (pjona! dzisiejsza dziunia wygrała). Profesjonalny wypasacz kóz. Znawca miłości w skali od 0 do Lannister <3 Zawsze pocieszy słowami "nie ma sprawiedliwości na tym świecie". Nie chce mi się więcej pisać, bo idę robić kawę więc krótki przekaz -> Nie zmieniaj się i rób ze mną rozpierdol na czacie!
Posty: Nie czytam postów Pottera, sorry. Jestem jedną z tych osób, które kostkę lodu znają wyłącznie z opowieści.
Postać: Lubię Jamesa, lubię. Aczkolwiek po przeczytaniu tego co Remus mi podrzucił, a mianowicie Pokoju Życzeń patrzę na Pottera nieco inaczej ; (
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Mar 05, 2015 1:48 pm
Nick: Jonathan. Avery. Nazwisko kanoniczne, dumne, wymawia się z drapieżną nutką. Imię...w sumie i tak zostaniesz Dżonym. Trochę taki figlarny bananek z Ciebie, ale nie powiem całość do siebie ładnie pasuje i zresztą nie wyobrażam sobie teraz Avery'ego z innym imieniem. 10/10
Avatar: Mam bardzo mieszane uczucia wobec niego. W jednym dniu potrafi mi się podobać, w drugim zupełnie nie, wydaje mi się, że miałeś jednak lepsze avatary, no ale nie powiem jakoś to do Ciebie pasuje. Zwłaszcza ten napisik, więc...8/10
Podpis: Co jak co, ale ten podpis kocham! Cara odwaliła kawał dobrej roboty, świetnie skomponowane zdjęcie i gif. Kolory oraz BW. I ten cytacik. Do Jonathana pasuje jak ulał, wszak jeden z największych aktorów. 10/10
User: Tu nieco ciężej, ponieważ ogólnie bardzo za to Tobą przepadam, ale nieraz bywa tak, że Twoje zachowanie mnie drażni (albo na odwrót) i mam ochotę Cię kopnąć. Ale nie no, miłość i inne takie, zwłaszcza te niezwykłe rozmowy na chatcie! Ogólnie fajnie, że jesteś z nami tyle czasu i mam nadzieję, że zostaniesz! No i wielki plusik ode mnie. 9/10
Posty: Bardzo, ale to bardzo przepadam za postami Avery'ego. Resztę Twoich postaci średnio znam, no może za wyjątkiem Lacailli, ale to inna bajka. Ogólnie jednak posty Jonathana są ciekawe, zresztą lubię z Tobą pisać, jako Rockers, jest wtedy nie powiem ciekawie. Na pewno trzymasz się pewnych narzuconych przez siebie założeń i jesteś w tym konsekwentny, a wszelkie zmiany wychodzą z czasem, co nadaje postaci realizmu.
10/10
Postać: Tak jak wspomniałam, Jonathan Avery Junior to doskonały aktor, ukryty bardzo dokładnie za swoimi maskami. Jeden z nielicznych, co zostaje do końca na scenie. Może czasem jedyny. Intryguje mnie ta postać, intryguje mnie to, co się z nią stanie i jak dalej pokierujesz jej losami w fabule. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć.
10/10
James Potter
Oczekujący
James Potter

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Mar 13, 2015 10:39 pm
Nick: Gdzieś już słyszałem to nazwisko, albo tylko tak mi się wydaje. Nie mniej jednak dobrze się komponuje z imieniem postaci. No i ma aż dwa „r” w nazwisku i jedno „r” w imieniu. Lubię jak jest dużo „r”. Kiedyś słyszałem, że silne osoby mają dużo „r” w imieniu i nazwisku. Chyba od babci (która sypie takimi tekstami jak z rękawa xD) 9/10
Avatar: Jeden z lepszych. Taki trochę dziki zachód, patrząc na buty i fotel ze skórą z jakiejś krowy i te rośliny. Bardzo mi się podoba motyw na koszuli. Wszystko mi się podoba i nie ma jakiś zbędnych tekstów. 10/10
Podpis: Zazwyczaj nie lubię podpisów, które są tylko suchymi, nieprzerobionymi gifami wklejonymi obok siebie i jakimś napisem. Ale te bronią się bez tego. Są hipnotyzujące. Teraz już im się tak nie przyglądam, ale na początku jak je dodałaś to mogłem patrzeć i patrzeć i patrzeć i patrzeć. 10/10
User: Ojejku. Kocham, kocham, kocham. Jedna z najsympatyczniejszych adminek jakie poznałem w swojej karierze forumowej. Ostatni raz tak dobrze rozmawiało mi się jedynie z adminami na pewnym niepotterowym forum. (Nasz Syriuszujący Syriusz jest tam junior adminem i o nim mówię, później razem zaczęliśmy podbijać inne strony xD) Jeździeć Apokalipsy, „bardziej ludzka od Sahira, mniej ludzka od Shane’a” – tak, bardzo. Jak dla mnie user do rany przyłóż. Czasem puszczają nerwy, jak każdemu. Często nie rozumiemy się w kwestii „Kółka Wzajemnej Adoracji”, bo niepotrzebnie bierzesz nasze żarty i teksty jako coś złośliwego, kiedy my zazwyczaj nie mamy tego na myśli. Ale wiadomo, że w internecie różne rzeczy można na opak zrozumieć. Podziwiam za podejście do forum, za to jak je rozwijasz i trzymasz nadzór, a strona bardzo rozwinęła się przez te kilka miesięcy od kiedy tu jestem. Widać, że Ci zależy. No i nasze słit rozmowy i wspólne jaranie się Lily i Jamesem na PW i WA <3 11/10
Posty: W całości czytałem tylko posty Evans no i Rockers na lekcjach. Inne tylko „przelatywałem” wzrokiem. Bardzo mi się podobają i zazdroszczę tej umiejętności i łatwości, z jaką potrafisz pisać takie poetyckie… „rozkminy” :D Czasem gdy zwracasz się w opisie do mnie wprost, co nie jest dialogiem, to czuję się jakby mi ktoś zaświecił latarką po oczach, ale to sprawia, że podczas odpisu tylko bardziej wczuwam się w Jamesa, co jest bardzo fajne. Co do postów Rockers na lekcjach. Podoba mi się to, że zachowujesz jej charakter cały czas. Niektórzy traktują lekcje jak takie posty obowiązkowe i piszą cokolwiek by mieć obecność. 10/10
Postać: No musze się wypowiedzieć o Rockers, bo to konto Rockers. Nie znam tej postaci za dobrze, jedynie z kilku przejrzanych pobieżnie sesji i tego co mówią inni. Jaka Rockers jest, każdy widzi. Czasem mam wrażenie, że jest odrobinę przerysowana. Ze nikt jednak nie może być aż taki… dziwny? Nie wiem jak to określić. Ale nie można zaprzeczyć, że jest przemyślana od początku do końca i podoba mi się to, że trzymasz się założonych przez siebie cech charakteru tej postaci. Tak mi się przynajmniej wydaje. O Merlinie, ale miodu leję. 8/10 (Za kółko antyadoracji jako członek (koła bezgłowych) Jeźdźców Apokalipsy xD)
avatar
Oczekujący
Colette Warp

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Mar 14, 2015 2:06 am
Nick: Kanon, więc niestety trudno dopatrywać tu inwencji twórczej, ale przynajmniej jako pierwszy James Potter (mało ich było na mojej drodze w ciągu Kotleciej kariery, nie ciesz się lol!) nie kojarzy mi się z podstarzałą wersją Harrego-Wybrańca. Jakoś tak... user wkłada dusze w nicka. A poza tym sama postać kanoniczna przywodzi cholernie dobre skojarzenia <310/10
Avatar: Kierrrwaaaaa... tak lubieżnie odsłonięta klata to jak zakazany owoc dla takiego tępego gejucha jak ja xD W każdym razie nadal na samym szczycie szczytów twoich awatarów (moim zdaniem) jest Aaron wtedy w oddali, spacerujący ulicą, tak bardzo oddaje klimat forum i postać, że to aż... WOAH! Choć obecny karmi oczywiście te płytsze potrzeby mojego jestestwa i cieszy niemoralnymi atrakcjami wizualnymi, dlatego... ekhym... wewnątrz mnie toczy się wielka walka dwóch wilków! (no i na obecnym wygląda jakby był na melanżu! Napoleon Borntoparty, ftw!) 8,5/10
User: Jameseł to człowiek który chrumcia podczas śmiania się z moich kawałów<3 Mam do ciebie wielki, wielki szacun, ponieważ nie pozujesz na kogoś, kim nie jesteś i poza internetem nie zmieniasz się nagle, nadal jesteś dokładnie taki szam. Chemiujemy miedzy sobą, więc będę ci prawić same komplementy, bo jesteś osobą, która zarówno mnie jak i innych skłania do otwierania się i swobody (coś jak łom vs. małże). Zawsze można pogadać i o sprawach głupich i głupszych, i o cięższych przy butli wyjątkowo Ognistej! 11/10 Lofki <3
Posty: Przez twoje posty kisne ostatecznie... Podoba mi się, że są pisane taką lekką ręką, co sprawia, że postać wydaje się być prowadzona z wyjątkowa przyjemnością. Ponad to autorka nie boi się robić w nich naprawdę niecodziennych rzeczy, które może nie tyle sa zawsze jazdą kołami po bandzie do stopnia, w którym sypią się iskry, ale często są przyjemnymi wybrykami, na które mało kto by wpadł~ 8/10
Postać: Wreszcie znalazłem idealny materiał do robienia totalnego rozpierdolu i zapełniania sobie kartoteki coraz durniejszymi uwagami! ALLELUJA! Pozytywnie popierdolony, ale całkiem 'dojrzały' w swoich żartach. Nieustraszony, dumny jeleń na Hogwarcisku, gotów zawsze zbeczkować z najwyższej góry, a nawet z nosa Snape'a, latac po pijaku i podmuchami wiatru podwiewać dziewczynkom spódnice! 10/10!
Sponsored content

Oceń użytkownika - Page 3 Empty Re: Oceń użytkownika

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach