Go down
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Administracja i Mistrzowie Gry  Empty Administracja i Mistrzowie Gry

on Nie Mar 12, 2017 5:12 pm
Administracja i Mistrzowie Gry

Przed państwem oficjalny spis administracji i Mistrzów Gry Magicznej Kołysanki! To właśnie do nich można się zwracać z różnymi problemami i pytaniami. Stąd też możecie dowiedzieć się, kto za co jest odpowiedzialny.
Jeśli chcesz zostać Mistrzem Gry, poprowadzić konto Nauczycieli lub też pomóc przy forum - napisz Prywatną Wiadomość do Magic Lullaby.

Główny Administrator

Administracja i Mistrzowie Gry  Large
Konta Fabularne: Caroline Rockers, Lily Evans, Charles Hucksberry, Sharon Gallagher,  Reine Delaunay, Abel Attaway.
Mistrz Gry: Mistrz Joker.
Kontakt: przede wszystkim w tematach, na PW Caroline tylko wtedy, gdy są to istotne przypadki. Na GG i Facebooku nie przyjmuje już zgłoszeń.
Odpowiada za: całe forum ze szczególnym naciskiem na fabułę, pilnowanie porządku i mistrzów gry, zmianę głównego ogłoszenia, odwoływania się od decyzji innych administratorów, moderatorów bądź mistrzów, jeśli uzna to za istotne, reklamę, wprowadzanie nowych rozwiązań fabularno-technicznych, konsultacje w sprawie postaci, magiczne media.

Ilość Próbnych Mistrzów Gry: 2
Ilość Próbnych Administratorów: 1
Zadania Pomocnych Użytkowników:
Greg Avery - pani techniczna, ogarnia kody, wygląd, mistrz gry, tworzy od nowa umiejętności nabyte

Magic Lullaby: konto założycielskie do którego dostęp mają tylko osoby upoważnione. Odpowiada za wszelkie większe ustawienia w panelu administracyjnym.  
Mistrz Gry: ogólnie jest odpowiedzialny za prowadzenie fabuł, wzbogacanie sesji, rozliczenia, podsumowania i sędziowanie. Ma największą kontrolę nad tym, co się dzieje.
Nauczyciele:  konto służące do prowadzenia zajęć za nauczycieli, których z jakichś powodów nie ma, zadaje też zadania domowe, wręcza szlabany, dodaje i odejmuje punkty, zdarza się, że prowadzi uczniowskie kluby.
Mistrz Labiryntu: dostępne dla graczy do tworzenia nowych lokalizacji, możliwe, że w przyszłości rozwinie się jego funkcja.
Cień: konto stworzone dla użytkowników by mogli rozegrać wątki z postaciami, których na forum nie ma a które są istotne dla ich fabuły bez potrzeby proszenia Mistrza Gry.

Albus Dumbledore: do niego należy pisać w kwestii spraw związanych z Zakonem Feniksa.
Lord Voldemort: do niego należy pisać w kwestii spraw związanych ze Śmierciożercami.

ZA AKTUALNY WYGLĄD ODPOWIEDZIALNI SĄ:
- Greg Avery


Ostatnia Aktualizacja: 28.12.18 r.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach