Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Święta na ML! Empty Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 2:26 pm
Cześć wszystkim! Jako, że nadszedł ten magiczny czas i dzisiaj jest Wigilia i wszyscy (a przynajmniej większość) będziemy się obżerać przy rodzinnym stole to wypadałoby Wam złożyć życzenia! No czego ja Wam mogę życzyć kochani? Na pewno szczęścia, zdrowia, miłości, spełnienia wszystkich marzeń, ale też weny i chęci i tego byście dobrze się czuli na naszym forum, żebyście nadal z Nami tworzyli tę magiczną historię. I mieli do Nas cierpliwość i do tych wiecznych remontów godnych polskich budowlańców.

A teraz czas na prezenty! Wbrew pozorom bardzo lubię dawać prezenty i sprawiać, że na czyjeś twarzy pojawia się uśmiech. Może nie będą one w tym roku jakieś super wypasione, ale z cała pewnością inne od wszystkich. W tym roku będą... kupony! Dokładnie tak! Każdemu graczowi przysługuje jeden kupon, który może wykorzystać w każdym momencie - by go zdobyć musi po prostu napisać w tym temacie posta w którym znajdzie się informacja, który kupon wybiera. A oto one!

1. Kupon rabatowy:
Daje możliwość kupienia 10 zaklęć lub 5 eliksirów o 50% taniej! Działa tylko do momentu, aż wykupicie 10 zaklęć lub 5 eliksirów przy użyciu tego kuponu.

2. Kupon nakazu:
Daje możliwość zmuszenia admina do tego by zajął się naszą kartą postaci, sprawdzeniem próśb, skarg, propozycji, prywatnej wiadomości, etc. w trybie natychmiastowym i admin nie może odmówić; no chyba, że go całkiem nie ma na forum. Działa przez cały dzień.  Można go też użyć w celu otrzymania odpisu od jakieś postaci lub MG prowadzonego przez danego admina w tym samym dniu. Jeśli zignoruje ten kupon, Wy zyskujecie 20 fasolek, które on traci! Kupon traci moc po jednym dniu w którym zdecydujecie się go użyć.

3. Kupon prośby:
Z tym kuponem możecie poprosić o jakąś drobną przysługę (a nawet przysługi) admina a on nie może tego zignorować. Nawet jeśli przysługa będzie absurdalna,  obie strony muszą dojść do porozumienia, które zadowoli stronę proszącą. Dotyczy to zarówno spraw technicznych jak i fabularnych. Kupon działa przez cały dzień!

4. Kupon świąteczny:
Dzięki niemu Wasza postać może otrzymać prezent od wybranej przez Was postaci. Jeśli jest ona na forum i jest aktywna, musicie do niej napisać i posłużyć się właśnie tym kuponem, prosząc o to by coś Wam podarowała. Jeśli natomiast postać, która ma Wam coś podarować jest  nieaktywna to wtedy piszecie na PW do MG. Należy pamiętać, że prezent, który otrzyma Wasza postać zależy od kupującego - Wy nie możecie mu podpowiadać ani tym bardziej nakazywać, co ma kupić! Kupon działa tylko do otrzymania jednego prezentu.

5.  Kupon wybuchowy:
Z tym kuponem macie szansę zdobyć więcej Punktów Doświadczenia, ale będziecie musieli liczyć się z tym, że otrzymacie również więcej wrażeń. Oprócz tego będziecie mieli szansę uniknąć fabularnych konsekwencji swoich czynów, niemniej w zamian Mistrz Gry będzie mógł zrobić Wam coś innego. Jeśli ktoś nie wykorzysta tego kuponu w przeciągu miesiąca to on wybucha. Kupon działa jednorazowo.
Vilia Edwards
Oczekujący
Vilia Edwards

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 2:48 pm
To ja ładnie proszę o kupon rabatowy. :)

I również chciałabym złożyć życzenia tak administracji, jak i wszystkim użytkownikom Magicznej Kołysanki! Oby Wasze Święta były najmilsze ze wszystkich~.
Irytek
Poltergeist
Irytek

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 3:26 pm
Wesołych <3 pisać posty, dawać prezenty. Zwłaszcza mnie @_@ Bierę kupon świąteczny, czekajcie na pw... Iryś był grzeczny w tym roku i chce coś od Mikołaja!!!
Genevieve Corleone
Nauka
Genevieve Corleone

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 4:03 pm
Errrr... To ja poproszę kupon wybuchowy i mam nadzieję, że nie rąbnie mi eksplozją w twarz. :D

(Chociaż jeszcze nie mam pojęcia jak dziadostwo wykorzystać).

Życie na krawędzi.

A tak poza tym, Wesołych Świąt. :D
David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 4:12 pm
Wesołych!
Biorę kupon rabatowy.
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 9:13 pm
Poproszę o kupon rabatowy.

A! I Wesołych świąt wszystkim! ;-)
Giotto Nero
Oczekujący
Giotto Nero

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 10:47 pm
A jebacz. Biorę kupon świąteczny, i tak go nie wykorzystam, ale jakby ktoś chciał jednak jakiś prezent Nero wręczyć, to zapraszam ^^
Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Czw Gru 24, 2015 11:37 pm
Święta na ML! Tumblr_md8t6w5NRz1rowwmso1_500_large
Wesołych Świąt. Świąt pełnych Magii i Czarów. Niech w waszych sercach zawsze tli się iskierka miłości i radości. Ściskam was mocno i całuję...
- R.

A na swój prezent wybieram Kupon Świąteczny. I od razu napiszę, że chciałabym dostać upominek od samego Lorda Voldemorta. Jak szaleć, to szaleć...
Kelly McCarthy
Oczekujący
Kelly McCarthy

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Pią Gru 25, 2015 1:32 pm
Biere Kupon świąteczny. Jeszcze nie wiem na kim go użyję, ale będzie bosko :D

Wesołych magiczne mordeczki <3
Alaric Hawke
Oczekujący
Alaric Hawke

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Pią Gru 25, 2015 4:13 pm
Piąteczka brzmi interesująco.
Biorę kupon wybuchowy.
Podziękował.
Aaron Burke
Oczekujący
Aaron Burke

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Wto Gru 29, 2015 12:48 am
Kuponę rabatowę :v
Addyson Clemen
Oczekujący
Addyson Clemen

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Wto Gru 29, 2015 10:39 am
Ja bardzo chętnie przygarnę Kupon rabatowy :3
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Sro Gru 30, 2015 6:43 pm
*Bierze kupon rabatowy i chowa na przyszłość*
Miłość
Sponsored content

Święta na ML! Empty Re: Święta na ML!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach