Go down
Trevor MacDougall
Oczekujący
Trevor MacDougall

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Sty 23, 2015 9:10 pm
No niespecjalnie mi się podobało, ale przynajmniej nie cierpiałem. 5/10



Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Sty 23, 2015 10:11 pm
7/10 Nie siedzę w takich klimatach za dużo, ale bit skoczny i przyjemny jak dla mnie :)

Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Sty 24, 2015 7:58 pm
Teledysk wygrywa wszystko 10

Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Sty 24, 2015 11:16 pm
Tango... Ciekawy głos i chwytająca za serce muzyka. Mocna dziewiąteczka.

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sty 26, 2015 2:31 am
Baardzo ciekawe, baaardzo ciekawy głos wokalistki, ścieżka dźwiękowa fajna, poza tym bajeczny tekst - bardzo mocne 9!


z podziękowaniami dla Kotleta xD
Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sty 26, 2015 7:22 pm
Scissor Sisters mają lepsze piosenki, więc 6. Zresztą dorzucę od razu :D
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sty 26, 2015 11:58 pm
O rany, kompletnie mi nie podpasowało, pół piosenki gadania, potem kolejne pół sama melodia również nie w moim guście i tekst... tekst jest straszny :C To takie... kompletne zero w moim subiektywnym guście muzycznym (tak jakby gust mógłby być obiektywny) XD
Może pokuszę się o coś mocno znanego x3


Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sro Sty 28, 2015 10:39 am
6/10 Za lekkie dla mnie, może i nie mam humoru w tej chwili na taki rodzaj muzyki, tak czy inaczej uważam, że Pink ma lepsze kawałki, stąd taka, a nie inna ocena.\

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sro Sty 28, 2015 1:19 pm
Lacuna Coil! Uwielbiam! Dawno ich nie słyszałem! 10/10


Archibald Gamp
Oczekujący
Archibald Gamp

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sro Sty 28, 2015 3:56 pm
Pamiętam tą piosenkę z czasów gimnazjum, teraz zdecydowanie mniej ją lubię, ale z sentymentu 7/10

Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Sty 29, 2015 7:14 pm
8/10 Całokształtowo dla mnie, ale nie na mój humor, stąd taka, a nie inna ocena xD, lubię żwawość tego kawałka.


Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Sty 30, 2015 7:17 pm
Miałam maleńki problem z oceną tego utworu, bo słyszałam go po raz pierwszy. Mimo wszystko było całkiem nieźle. Chłopaki dobrze grają, szczególnie w refrenie... ale więcej niż 7 nie dam. (Szkoda że nie było teledysku)

Jared Crowley
Nauka
Jared Crowley

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Lut 01, 2015 8:28 pm
Ogólnie lubię piosenkę w oryginalne, ale ten cover też jest świetny ^^A tło potterowskie dodaje tylko powiększonego efektu! Nie pozostaje mi nic innego jak dać mocne 10/10! (Przy okazji dodałem do ulubionych <3)


Staroć, ale za to jaki!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Lut 01, 2015 8:35 pm
Staroć, ale bardzo dobry staroć! I KLASYK PRZEDE WSZYSTKIM! Z mojej strony 100/10, ot co.

Jedno z najnowszych uzależnień z cudownej ścieżki dźwiękowej "Stokera".
Steve Fluffy
Oczekujący
Steve Fluffy

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Lut 01, 2015 8:42 pm
Miałam nadzieję, że będzie to zwykła melodia. Była bardzo klimatyczna, ale do czasu... Niestety, przyszedł wokal, który zniszczył moją wizję. Kobieta ma dziwny głos, który mnie denerwuje. Nie znam właściwie powodu. Z bólem muszę dać 6.

Pierwsze co przyszło mi do głowy:
Sponsored content

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 2 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach