Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Świąteczne życzenia! Empty Świąteczne życzenia!

Wto Gru 23, 2014 11:46 pm
A oto przed państwem...w niepełnym składzie i w nieco innym wydaniu świąteczne życzenia od naszej pokręconej ekipy! :rendeer:
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Sro Gru 24, 2014 10:10 am
Hoł, hoł, hoooł, Meerry Christmas~!
Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Sro Gru 24, 2014 1:53 pm
No to ekhem, ekhem.
Po pierwsze - życzenia nagrane wyżej są boskie.
Po drugie za nim pogrążę się niewyobrażalnie chciałabym wam życzyć wspaniałych, radosnych, rodzinnych świąt. Miejcie wszyscy siły, zapał i radość z pisania i do pisania. Nie zapominajcie o ludkach, co tutaj czekają na was. Uśmiechajcie się często i miejcie jak najmniej manii prześladowczych, co by was nigdzie nie zamknęli.
Po trzecie... popełniając po raz kolejny ten życiowy błąd obiecałam, że dodam jakąś pioseneczkę zaśpiewaną przeze mnie. Jest świąteczna, bez podkładu i ja śpiewam (gorszej kombinacji już chyba nie mogło być). Zanim przesłuchacie proszę pamiętać, że za wszelkiego rodzaju urazy nie odpowiadam. Naruszenie bębenków, innych części aparatu słuchowego, nieopamiętany śmiech, poczucie klęski i załamania itd. możliwe, więc odsłuchanie jest wyłącznie na własną odpowiedzialność. Na swoją obronę dodam, że nagrywałam przed chwilą, bo lepsza wersja nie weszła. :c A obecnie jestem chora, także może to będzie małym pocieszeniem.
Kliknij, jeśli chcesz stracić słuch.
Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wesołych świąt!
Archibald Gamp
Oczekujący
Archibald Gamp

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Sro Gru 24, 2014 5:09 pm
Nananana, to ja też coś powiem ;)
Przede wszystkim, cudowne życzenia. I niby mówi się, że na forum najważniejsi są użytkownicy, no ale umówmy się, gdyby nie Wy, to nie mielibyśmy gdzie grać. To znaczy, pewnie byśmy mieli, ale co to za gra, bez takiej atmosfery, jaka jest na MagicLullaby? Pod tym względem na pewno żadne forum nam nie dorównuje. No i nawet jeśli czasem macie wrażenie, że robicie to wszystko na darmo, to wiedzcie, że my wszyscy (bo chyba w tym wypadku mogę wypowiedzieć się za wszystkich) zawsze to doceniamy. I tak, Ce, mówię to głównie do Ciebie. Widzę, jak zapieprzasz, żeby to wszystko ogarnąć i serio, życzę Ci, żeby ktoś w końcu zaczął Ci za to płacić. No bo na dobrą sprawę, na wszystkim można zarobić, trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób, jak to zrobić.
I w sumie zastanawiałam się, czego mogę wam wszystkim życzyć, drodzy użytkownicy. Gdybym umiała śpiewać tak pięknie jak Alex, to sprawa byłaby o wiele łatwiejsza. No ale niestety.
Tak więc przede wszystkim, życzę wam szczęścia. Jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi, w końcu najważniejsze jest, żeby być szczęśliwym. A to, czy na to szczęście w danym momencie składają się pieniądze, dobre oceny, czy cokolwiek innego, to Wy już, moi drodzy, sami wiecie najlepiej.
Wesołych Świąt, Misie <3

PS. A w ramach prezentu macie Petera ;)
Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Czw Gru 25, 2014 10:53 am
Ja tak króciutko napiszę... a życzę Wam troszkę radości, odrobinę miłości i spełnienia malutkiego marzenia.
Świąteczne życzenia! Tumblr_mfc02lX8Lr1qg3ih1o1_500
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Czw Gru 25, 2014 7:10 pm
(Zastanawiam się za co Nerka i Apka ssą potężnego chuja)
Ja chciałam tylko powiedzieć, że jak usłyszałam śpiew Alex, to miałam kisiel w gaciach i już mi nawet Remus nie jest potrzebny.
Dziękuję.
Sponsored content

Świąteczne życzenia! Empty Re: Świąteczne życzenia!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach