Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Filmik Promocyjny ML Empty Filmik Promocyjny ML

Wto Mar 11, 2014 4:59 pm
Uwaga! Uwaga!
Moi kochani użytkownicy, mam dla Was długo oczekiwaną niespodziankę, wprost od cudownego Sahira, który stworzył te dzieło reklamujące nasze forum!
Oto przed Wami Filmik Promocyjny ML!

I co o nim sądzicie? Jak dla mnie jest krótki, ale treściwy i ma w sobie sporo klimatu! Zachęca wręcz do rejestrowania się na naszym forum. Jednak interesuje mnie wasza opinia, jeśli takową posiadacie.
Mary Macdonald
Oczekujący
Mary Macdonald

Filmik Promocyjny ML Empty Re: Filmik Promocyjny ML

Wto Mar 11, 2014 7:31 pm
Tj no nie podoba mi się czcionka tam użyta, bo się zwyczajnie z tym klimatem gryzie i myślę, że to mogło zostać przemyślane lepiej.
Co do montażu: zero zastrzeżeń bo jest przefajny,chociaż troche mi zajęło skojarzenie historyjki o insygniach śmieci i myślałam, że jakąś bajkę tam wpletliśmy. Nie jestem do końca pewna, czy umieszczanie odnośnika do wampirów było najlepszym pomysłem, bo dla niektórych ta koncepcja jest dość kontrowersyjna delikatnie mówiąc, ale z drugiej strony inni to uwielbiają, więc może zadziałać w tę i w drugą stronę ;)
Ale myślę, że will do, bardzo ładny, bardzo brawo <3
Alodia Mirabile
Oczekujący
Alodia Mirabile

Filmik Promocyjny ML Empty Re: Filmik Promocyjny ML

Wto Mar 11, 2014 7:59 pm
To i ja się wypowiem, chociaż z góry powiem, że ukłon, bo w ogóle dla mnie sklejenie filmu to gorzej niż dostać pozytywną ocenę z historii.
Ta czcionka jest nijaka. Nie pasuje, wydaje się infantylna i w dodatku brak polskich znaków razi w oczy jak ssaki leśne przy autostradzie. Myślę, że zwykły Times Roman byłby o wiele lepszy. Tradycyjny, elegancki i jak dla mnie dodający jakiejś takiej tajemniczości. I nie, żeby się rozpływał na tle filmu. Żeby uderzał jak młot.
A cała reszta - dobrze, że krótki, chociaż jest tak cudownie zmontowany, że mogłabym oglądać tylko te zlepki. W sumie filmik na plus, jeśli dostanie się dalej, to pomoże w zdobywaniu ludziów.
Sponsored content

Filmik Promocyjny ML Empty Re: Filmik Promocyjny ML

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach