Go down
avatar
Gość

Edward Carrow [w budowie] Empty Edward Carrow [w budowie]

Wto Lut 18, 2014 8:08 pm
Imię i nazwisko: Edward Anthony Carrow
Data urodzenia: 20 czerwiec 1937 r. (wampir)
Czystość krwi: czysta
Dom w Hogwarcie: Slytherin
Różdżka: 9 ½, cis, włos z ogona kelpi, giętka
Widok z Ain Eingarp: zostanie najpotężniejszym czarownikiem świata poprzez zgłębienie wszystkich tajników czarnej magii
Podsumowanie dotychczasowej nauki w Hogwarcie:
transmutacja: W
obrona przed czarną magią: W
eliksiry: P
opieka nad magicznymi stworzeniami: P
zielarstwo: Z
astronomia: Z
starożytne runy: N

Przykładowy Post:
Baltazar wpuścił go do mniejszego pokoju, gdzie w kącie na podłodze siedział związany mugol pilnowany przez Morisa.
- Chciałbym, abyś zademonstrował mi zaklęcie Cruciatusa. Mam nadzieję, że masz świadomość tego, iż Zaklęcia Niewybaczalne to podstawa.- oznajmił czarnoksiężnik stając z boku by dać swojemu najbardziej obiecującemu uczniowi pole do popisu. Wysoki, szczupły chłopak o nienaturalnie bladej cerze i gęstych, kasztanowych włosach, które opadały mu na czoło, przesłaniając nieco jego oczy o dziwnej miodowej barwie, stanął obok wyciągając różdżkę.
- Naturalnie.- odparł swobodnym tonem, celując różdżką w mugola.- Crucio!- wypowiedział zaklęcie wskutek czego mężczyzna zaczął wrzeszczeć i wić się po podłodze z bólu. Z twarzy jego oprawcy nie sposób było wyczytać żadnych emocji, co wynikało z tego, iż rzucał tego typu zaklęcia na ludzi już nie raz i, że torturowanie nie robiło na nim żadnego wrażenia. Był spokojny i opanowany jak zawsze.
- Doskonale Edwardzie.- pochwalił go nauczyciel wpatrując się z prawdziwą rozkoszą w wrzeszczącego z bólu człowieka. Edward uśmiechnął się dumnie opuszczając dłoń, w której trzymał różdżkę. Skatowany mężczyzna przestał wrzeszczeć i zaczął ciężko oddychać, z trudem łapiąc oddech.


Ostatnio zmieniony przez Edward Carrow dnia Sob Lut 22, 2014 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Czw Lut 20, 2014 1:51 pm
Nie może mieć samych Wybitnych i to bez żadnego argumentu - bez przesady.
Widok z Ain Eingarp... no trochę za mało i za krótko, bez wgłębiania się w temat.
Przykładowy post? Krótki. Bez opisów wyglądu, emocje opisane powierzchownie, zrobiłeś z niego cyborga wręcz, a używanie zaklęć czarnomagicznych nie jest takie proste, to są pewne procedury.
I nie "jugol" tylko "mugol".
Z czystością... no w sumie "Carrow" zobowiązuje, to ewentualnie może być, ale KP do poprawy ;)
avatar
Gość

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Czw Lut 20, 2014 8:21 pm
No wiem, ze nie jugol, ale w Wordzie to pisałem i mi przestawiło. xD To dodam też inne przedmioty, z których nie będę miał wybitnych. xD No tak, zapomniałem opisać wyglądu. W sumie to nie wiedziałem jak długi ma być ten post. Jeśli mowa o emocjach, to co jeśli ich nie posiadam? xD To znaczy, że czarodziejem czystej krwi można być tylko wtedy, gdy posiada się kanoniczne nazwisko?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Czw Lut 20, 2014 8:31 pm
Nie tylko, zależy to od pewnego uwarunkowania w papierach administracji.
Ale i tak za dużo tych W, bez przesady, no i za dużo przedmiotów też nie może być.
No musisz poprawić tę KP, nie ma rady XD
avatar
Gość

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Nie Lut 23, 2014 7:56 pm
Ej no, są tylko dwa W. xD Ile przedmiotów mam wykasować?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Nie Lut 23, 2014 8:17 pm
Teraz wydaje mi się w porządku ;)
Nadal jednak Widok z Ain Eingarp wygląda ubogo, a Przykładowy Post już lepiej, ale jeszcze troszkę się postaraj, chociażby odnośnie tego zaklęcia niewybaczalnego ^^.
avatar
Gość

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Pon Lut 24, 2014 8:14 pm
No to musze się zastanowić, bo nie mam pomysłu na rozbudowanie tego.
Sponsored content

Edward Carrow [w budowie] Empty Re: Edward Carrow [w budowie]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach