Go down
Aida Cuthbert
Martwy †
Aida Cuthbert

Płomykówka Aidy Empty Płomykówka Aidy

Sob Gru 07, 2013 11:04 pm
Taka, tam jedna. Jak znajdę super obrazek to dodam!
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Nie Gru 08, 2013 9:16 pm
Moja Droga,


owszem, również odniosłem wrażenie, że się rozmijamy. Zabawne, jeszcze chwila i zacząłbym się nad tym głębiej zastanawiać. A wnioski, do których bym doszedł zapewne byłyby zaskakujące dla jednej i drugiej strony. Dlatego też lepiej, że tego nie zrobiłem; uprzedziłaś mnie swoim listem. Swoją drogą, ciekawa forma kontaktu. Nasze łóżka dzieli kilkanaście metrów i ściana, zapraszam do pokonania tej odległości.

Avery.
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Nie Gru 08, 2013 11:35 pm
Ai-Ai!
Gdy ostatnio mignęłaś mi na korytarzu, przeszło mi przez myśl... że w końcu trzeba to zrobić. Czekałem z tym dosyć długo, aż trochę mi GŁUPIO, że tak to przed Tobą kryłem.. jednak moja gryffońska cnota zmusza mnie do uświadomienia Cię.. boleśnie, ale skutecznie.
...
..
.
Zapomniałaś chyba swojego mózgu gdzieś w piaskownicy, jeśli chcesz, pożyczę Ci łopatkę do szukania!
Nie musisz dziękować.
Dobry duszek,
S.B.
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Nie Gru 08, 2013 11:52 pm
Umrę ze śmiechu!
Kogo Ty nazywasz przyjaciółmi? Bandę rozkapryszonych bufonów, dla których sam wzrok Filcha jest powodem do ucieczki na drugi koniec kraju z podwiniętym ogonem?
Jak już znajdziesz swój mózg to go wypierz porządnie w jeziorze, ponieważ grudy piasku utrudniają mu skomplikowany proces myślenia.
Może wtedy zrozumiesz co nieco.

Syriusz
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Pon Gru 09, 2013 12:15 am
Cuthebert,

Przypomnieć Ci, kto odwrócił wzrok ode mnie, gdy chciałem się z Tobą przywitać w czasie pierwszego miesiąca w szkole? Wtopiłaś się w tłum reszty ludzi ze Slytherinu i na widok mój i Jamesa stałaś się wielką panią. Nie przeczę, że zawiniłem, ale Ty też nie jesteś bez skazy. Każda moja próba wrócenia do tego, co było kiedyś spełzała na niczym, bo musiałaś być DUMNA i chować urazę za to, że jako smarkacz byłem podniecony nowym miejscem i ludźmi. Kiedyś nie miałaś problemu by wejść mi do pokoju bez pukania albo przywalić mi z patelni bym się opamiętał. Teraz gdy mam szeroko otwarte drzwi, omijasz mnie jak wielką kupę smoka. Schowaj dumę do kieszeni, chyba że boisz się opinii zdrajcy domu.

Syriusz.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Pon Gru 09, 2013 8:27 pm
Moja Droga,

oczywiście, że zapraszam! Czy kiedykolwiek spotkałaś się u mnie z postawą inną od tej najbardziej przychylnej? Pewne jest, że chętnie podzieliłbym się z Tobą również miejscem w łóżku, chociaż tego aż tak wiele nie ma... Ale niech stracę, najwyżej mocniej się w nim ściśniemy, niecnoto

Avery
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Wto Gru 10, 2013 7:49 pm
Moja Droga,

nastały ciężkie lata, nie ma czasu na romantyczność. Trzeba działać sprawnie i nie marnować ani chwili na bzdury, które i tak prowadzą do celu. Po co nadkładać drogi kiedy meta tak kusi?

A.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Wto Gru 10, 2013 7:57 pm
Moja Droga,

swego czasu chodziły słuchy, że to ktoś inny niż ja szuka czegoś (a może kogoś) w Gryffindorze. Ciekawe czy to wciąż aktualne, prawda?

PS. Coraz mniej interesujący? Kochanie, późno zdałaś sobie sprawę z faktu, z którego ja nigdy tajemnicy nie robiłem.

A.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Wto Gru 10, 2013 8:32 pm
Moja Droga,

nie tłumacz mi się, to Ci nie przystoi. Chłodzisz mój zapał, umiejętności muszę pogratulować, ciężko bowiem o dokonanie tego. Zdecydowanie bardziej od jakichkolwiek kontaktów ze szlamami wolę ich brak; proponuję do tej rozrywki kogoś innego.

Avery Jr.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Wto Gru 10, 2013 11:10 pm
Moja Droga,

to nie wyrafinowanie, to najzwyklejsza w świecie niechęć do tego typu "rozrywek". Obawiam się, że przykleiłaś mi łatkę, która do mnie nie należy. Podaruj ją młodszemu Blackowi, ich rodzina zawsze była skora do podobnych uciech. Poza tym skąd przekonanie, iż ja coś zaproponuję? Być może jestem osobą oczekującą od innych gotowych propozycji.

A.
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Sro Gru 11, 2013 6:29 pm
Moja Droga,

postaram się, jak zawsze zresztą.

PS. Ubierz coś ładnego.

Avery
Jonathan Avery
Oczekujący
Jonathan Avery

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Czw Gru 12, 2013 8:48 am
Moja Droga,

zaskocz mnie. Czekam niecierpliwie.

Avery
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Wto Gru 24, 2013 10:24 pm
Nadawca: Klub Starych Obyczajów
Odbiorca: Aida Cuthbert
Treść:
Czy sądzisz, że zostałaś stworzona do czegoś więcej? Czy dusi Cię ten dzisiejszy świat pełen obłudy? To nie jest żadna reklama, żadna zagrywka. To jest coś więcej, a Ty jako jedna z nielicznych zostałaś wybrana by szerzyć prawdy znane tylko nielicznym.
Jeśli nie jesteś tchórzem, wstaw się w lochach, wtedy kiedy Ci wskażemy czas.

[list po przeczytaniu staje w płomieniach]
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Sob Gru 28, 2013 12:45 am
Najdroższa Ai-Ai!
Nie mogę spać. Nie mogę jeść. Nie mogę przestać o Tobie myśleć.
Zasnę dopiero, gdy będę miał Ciebie obok.
Zjem tylko to, co będzie miało smak Twoich ust.
Myśleć o Tobie, nigdy nie przestanę.
Pójdziesz ze mną na Zimowy Bal?
Syriusz
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Sob Gru 28, 2013 12:51 am
Ponieważ warto.
Ludzie będą w maskach, nie rozpoznają nas.
Nalegam... Namyśl się jeszcze.

S.B.
Sponsored content

Płomykówka Aidy Empty Re: Płomykówka Aidy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach