Go down
Jeffrey Woods
Slytherin
Jeffrey Woods

Ladro Empty Ladro

Czw Wrz 10, 2015 9:10 am
Spis zwierzątek:

Ladro Tb9pMCf
L a d r o
Ta papuga, to wyjątkowy skurwiel i cwaniak. Mimo iż niby nie potrafi używać ludzkiego języka, to bardzo szybko uczy się podrabiać dźwięki obcych gatunków i - co za tym idzie - nowych słów. Najbardziej upodobała sobie przekleństwa, co nie rzadko sprawia, że potrafi rozbroić z cierpliwości szybciej niż Irytek.
Ladro wyjątkowo nie lubi kotów i mniejszych od siebie ptaków, do sów ma jeszcze jako-taki szacunek. Ogólnie ptaszysko jest tchórzem, jeśli trafi na ewidentnie większego i silniejszego od siebie, ale nie zmienia to faktu, że nadal sama jest całkiem spora i koty (niezależnie jakiej maści i usposobienia) drą na jej widok najdalej jak się da.

Wiadomości wysyłam przez: Ladro.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Ladro Empty Re: Ladro

Pon Lis 23, 2015 9:43 am
Wymięta, podniszczona kartka zapisana bardzo chaotycznym pismem.

Nadszedł czas spotkania. Zniszczona komnata przyjmie nas dzisiaj w swoich progach, lecz nie każmy jej czekać w nieskończoność.
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Ladro Empty Re: Ladro

Sob Sie 13, 2016 12:54 am
Nadawca: Salome Mildred Thynn
Odbiorca: Jeffrey Woods
Treść:
Szanowny panie Woods,
Z powodu pańskiej nieobecności na zajęciach Wróżbiarstwa, która zresztą nie została usprawiedliwiona, zapraszam na szlaban w najbliższy wtorek do mojego gabinetu na godzinę 20:00. Liczę, że się pan nie spóźni. Jeśli myśli pan o zaliczeniu SUMA z Wróżbiarstwa, radzę przyjść.
Z wyrazami szacunku,
Salome Mildred Thynn.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Ladro Empty Re: Ladro

Sob Wrz 03, 2016 9:41 pm
~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panie Woods!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Pana planów na przyszłość.
Horacy Slughorn
Sponsored content

Ladro Empty Re: Ladro

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach