Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zgłaszam sprawę MG! Empty Zgłaszam sprawę MG!

Sob Wrz 13, 2014 10:05 pm
Otóż Wasz niezawodny Pan Losu i Przeznaczenia uruchamia specjalnie dla Was ten niezmiernie ważny temat, byście mogli spokojnie umieszczać, to co Wam na duszy leży, a co boicie się mi szepnąć wprost do specjalnego uszka. Więc jeśli potrzebujesz:
- rozstrzygnięcia pojedynku
- sędzi, który sprawowałby pieczę nad daną sesją
- wykorzystania możliwości odkrycia tajnego przejścia/odkrycia tajemnic Hogwartu/innej tego typu rzeczy
- wystawienia rachunku w miejscu, gdzie coś kupiłeś
- pomarudzenia o czymś ciekawym
- przypomnienia mi o czymś czego zapomniałem
- wykorzystania mnie w jakimś wątku

Ten temat jest więc idealny dla Ciebie! Wystarczy, że poniżej wstawisz odpowiedni post, uwzględniając w nim co, jak, gdzie i kiedy i MG postara się w najbliższym czasie to załatwić! Uprzedzam jednak, że prośby kierowane do MG w miejscu typu Chatbox, czy PW nie będą zbytnio uwzględniane, oprócz wyjątkowych sytuacji (to ewentualnie na PW).

    Radziłbym o tym pamiętać!


Jeśli zauważysz brak jakiegoś wątku, który jest z udziałem MG - nie wahaj się tego zgłosić na Prywatną Wiadomość!

Dostępni MG:
- Mistrz Joker (Caroline Rockers)
- Rogaty Mistrz (James Potter)
- Mistrz Malarz (Radu Rhydderch) - urlop
- Mistrz Charlotte (Charlotte Everglade)
- Ziemniaczany Mistrz (Vakel Bułhakow)
- Mistrz Alexandra (Alexandra Abbott)
- Wampirzy Mistrz (Milda Borgouis) - staże

Warzysz eliksir po cichu w jakimś pustym lochu, albo masz taki zamiar...? Ćwiczysz na własną rękę lub też z kolegą/koleżanką jakieś zaklęcie? Poinformuj o tym koniecznie tutaj!  
Zarówno eliksiry i zaklęcia rządzą się swoimi prawami i warto o tym pamiętać! Tak jak i o tym, że przychylniej patrzy się na tych, którzy korzystają z Kółka Korepetycji, niżeli działają po kryjomu; przede wszystkim większe ryzyko przyłapania przez nauczycieli, prefektów, etc.

Wystarczy uzupełnić poniższą formułkę:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b] [podajemy imię i nazwisko osoby lub też osób, które zamierzają się uczyć]
[b]Miejsce: [/b][podajemy miejsce w którym zamierzamy się uczyć; mile widziany link do lokalizacji]
[b]Zaklęcie/Eliksir:[/b] [wpisujemy nazwę danego zaklęcia lub też nazwę danego eliksiru]
[b]Szczegóły:[/b] [podajemy w jakim celu uczymy się danego zaklęcia/eliksiru, czy posiadamy składniki, czy też dopiero zamierzamy je zdobyć, jeśli chodzi o eliksir, albo czy mamy odpowiednią książkę do nauki, czy też notatki, etc.]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Czw Lut 28, 2019 8:58 pm, w całości zmieniany 25 razy
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Zgłaszam sprawę MG! Empty Re: Zgłaszam sprawę MG!

Czw Lut 28, 2019 11:10 am
Świąteczna lokalizacja: świąteczne wino
https://magiclullaby.forumpl.net/t152p30-wnetrze-chatki#49929

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach