Go down
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Lis 18, 2016 3:00 am
Pani Norris napisał:Chciał ją pogłaskać? Kpi czy o drogę pyta? Toż to zacne kocisko nie zmięknie przed jakimś tam... E, dobra – nieważne. Pani Norris, gdy Krukon wyciągnął do niej rękę, zaraz się rozwaliła (niezwykle dostojnie) i nawet można było usłyszeć ciche mruczenie! To wręcz niewyobrażalne, że nikt jej nie chciał kopać, a zebrała się komuś niespodziewana ochota na pieszczoty! Dotychczas inaczej na nią reagowali. Jasne, sianie postrachu, panowanie nad światem... ale o, o, tutaj na brzuszku proszę pomiziać.

Tą łapką machnę,
tu, o tu masz pieścić mnie,
jestem szczęśliwa.

Prawie się zatraciła, lecz chłopak nie chciał siedzieć cicho, więc zaciekawiona nadstawiła uszu.
Głupi. Myśli, że przybyłam dla słodyczy. Wszak to jasne, że przy takim jedzeniu można było znaleźć ludzi... Tylko o to mi chodziło... Tylko o to.
Jednak nie mogła zaprzeczyć, że nieco głodna była... ale jak zakomunikować to tym niższym istotom? Ile by nie miauczała, oni nie odróżniają poszczególnych dźwięków.
- Miau.
Mój wierny sługo, zanieś mnie do kuchni, byśmy razem poszukali mego pożywienia.
Spróbować nie zaszkodzi, a nuż, widelec jakiś inteligentniejszy osobnik jej się trafił.


WYGRYW TEJ NOCY OK XDDD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Gru 29, 2016 1:10 am
[01:07:19] Giotto Nero : Kurwa, tylu tych fasolek nie doliczyłem, że zaraz wykupie czary Doctora Strange


Przekleństwo jest, ale i tak piękne XDDD
Giotto Nero
Oczekujący
Giotto Nero

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Sty 11, 2017 7:45 pm
https://i.imgur.com/YRUSb9y.png

Picasso XD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Cze 29, 2017 10:41 pm
[23:40:22] James Potter : kurde nie mam czasu pisac co tu piszecie


BO DAWNO NIC NIE BYŁO, A TYLE ZŁOTA SIĘ POJAWIAŁO! Czas coś wstawić Very Happy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Lip 30, 2017 2:14 am
Blaise Rain napisał:Niektórzy uwalniają orkę, inni... nie wiem, kozę na pastwisku, a Blaise uwolnił różdżkę – i wcale nie czuł się przez to gorszy. No dobra, trochę czuł. Trochę bardzo, kiedy przesłodka, przecudowna Wiedźma Prowodyrowa Ciemności podniosła się z kanapy z jego uwolnioną różdżką w ręku i spojrzała wprost na niego – tak dla pewności Blaise spojrzał po drgnięciu to w prawo, to w lewo, wiecie, tak dla pewności, czy aby na pewno Wiedźma Prowydorwa mówi do niego – i niestety mówiła, jakoś tak się przykro składało, że nie było wokół nikogo, kto mógłby mieć takie same nazwisko, jak on – różdżko, zdradziłaś – miałaś być wolna, a musiała cię akurat przyciągnąć ciemna strona mocy – zaręczam, że nie było tam żadnych ciasteczek i piwa tym bardziej, więc na cholerę tam leciałaś..?

Pewne perły bawią i uczą tak samo po tak długim czasie.

11 kwietnia 2016, 9:12 pm.

Pamiętamy! [*]

James Potter
Oczekujący
James Potter

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Sie 05, 2017 9:21 am
cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Wp_20110

Dodam jeszcze, że książka nazywa się Kocia Kołyska, a nasze forum... Przypadek? xD
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Sie 28, 2017 3:58 pm
Plan na imprezę roku. You touch my tralala

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Siemas10
Nathalie Powell
Hufflepuff
Nathalie Powell

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Wrz 04, 2017 5:39 pm
Cóż za raczek znalazł się w moich zdjęciach zapomniany.
Very Happy

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Dd07b4df44466
Jeśli nie widać to tu jest link :KLIK
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Wrz 29, 2017 9:55 pm
[22:53:39] Peter Pettigrew : Nath, będę pisać Ci post, jeśli szepnę pośladki. You touch my tralala

A czy ty szepniesz pośladki? Pragniesz tego
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Sty 20, 2018 1:41 pm
Wchodzisz na cb a tam...
[13:29:08] Alice Hughes joined the chat on Sob Sty 20, 2018 1:29 pm

[13:30:00] @ Alice Hughes : ZA CAŁY BAAABSKI ŚWIAAAT pjuchony
[13:31:07] @ Alice Hughes : mam cię na oku

[13:31:37] Rubeus Hagrid joined the chat on Sob Sty 20, 2018 1:31 pm

[13:32:03] Rubeus Hagrid : BOBWEMNIE JEST SEXXXX Cool

[13:32:29] Rubeus Hagrid : JUŻ BIEGNĘ!

[13:33:06] Jessica Smith joined the chat on Sob Sty 20, 2018 1:33 pm

[13:33:20] Jessica Smith : Och tak

[13:33:56] Jessica Smith : wdzięk, styl, czar, szyk... Heheheszky

[13:34:29] Pomona Sprout joined the chat on Sob Sty 20, 2018 1:34 pm

[13:34:49] Pomona Sprout : Nieśmiały Iryt

[13:35:04] Pomona Sprout : co to, to nie, ani słowa A SIO~
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Sty 20, 2018 3:04 pm
[15:01:01] Emmelina Vance : Ja jestem jak czas. Upływam sobie i wszystko mijam tylko i nie rozumiem
[15:01:05] Emmelina Vance : A według niektórych nie istnieję xD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Lut 04, 2018 2:45 am
Proszę państwa, oto jeleń. Jeleń bardzo dzisiaj ryczy... Buhahaha

Jeleń Potter napisał:Wzór nie był pełny… Czegoś brakowało, tylko czego? Może kolejność była zła?
- Ryk!? – dosłyszał głos z tyłu. No tak… Ryk!
Jeszcze raz narysował pegaza. Linie błyszczały jak za pierwszym razem, a by wypełnić całość, zaryzykował, a co tam, przecież to wszystko mu się śni, co nie?
- IHAHA!!! – zapegaził, a przynajmniej miał nadzieję, że właśnie tak robią pegazy i przystąpił do kolejnego wzoru.
Pomysł okazał się skuteczny, linie nie zniknęły, a nawet wrzask samych drzwi lekko ucichł. Brnął więc w tym dość wstydliwym przedsięwzięciu dalej, wąż – SSSSS! – orzeł – IIIOOO! – o dziwo, zadziałało, ryś – MRAUU! – skorpion, cholera, jak robią skorpiony?! – KRHE! KHRE! – spróbował udawać stukanie ich szczypców, a drzwi najwyraźniej nagradzały dobre chęci, gdyż znaki nie zniknęły gdy zaczął rysować kolejny, kołkoogonek, Merlinie, podobne do świni więc może – CHRUM! CHRUM! – raz się żyje, ognisty krab – KRHE? KHRE? – ciurek – CIURURU! – hipogryf – IIIAAA! – psidwak – HAU! HAU!
A drzwi się otworzyły.
James stał przez chwilę w bezruchu, a w jego głowie dalej dźwięczało wycie drzwi i… jego samego.
- Ekhem… Zapraszam do środka… - przekroczył próg, nie odwracając się do towarzyszy

KTO ZGADNIE NA CO POSZŁABY PIERWSZA I JEDYNA ZBIÓRKA WSZYSTKICH ŚLIZGONÓW?! Buhahaha
James Potter
Oczekujący
James Potter

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Kwi 15, 2018 9:36 pm
cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 32010

Cool
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Kwi 19, 2018 12:42 am
[01:39:01] Greg Avery : myślałam że Sahir wrócił i coś napisał
[01:39:05] Greg Avery : przyjrzałam się avkowi

[01:39:06] Greg Avery : a to tylko ja

Wygryw tej nocy.
Ventus Zabini
Slytherin
Ventus Zabini

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Maj 06, 2018 1:14 pm
cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 XKKFWka
Sponsored content

cycaty - Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 30 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach