Go down
avatar
Gość

Benjamin Reilly (W.I.P.) Empty Benjamin Reilly (W.I.P.)

on Pią Lis 23, 2018 6:24 pm

Karta postaciImię i nazwisko: Lupus Bovem Scamander
Data urodzenia: 09.05.1950
Znak zodiaku: Byk.
Imiona i nazwiska rodziców: Newton Scamander, Porpentina Scamander
Krew: Mieszana.
Miejsce zamieszkania: Londyn.
Wykształcenie: Hogwart; Hufflepuff.
Miejsce pracy/wyuczony zawód:


Cechy wyglądu


Wzrost: 183 cm
Waga: 80 kg
Kolor włosów: Brązowy, aktualnie farbowany blond
Kolor oczu: Zielone
Budowa ciała i postura: Lupus chodzi wyprostowany, nie garbi się. Porusza się pewnie, głowa zawsze uniesiona i pierś dumnie wypięta. Budowa ciała przywodzi na myśl atletę.
Znaki szczególne: Na lewym policzku widnieją dwie blizny, mające między sobą kilka centymetrów odstępu, które są pozostawieniem po walce z wilkołakiem. Na ciele ma ich znacznie więcej, jednakże ukryte są pod ubraniami.
Preferowany ubiór: Preferuje ubrania mugolskie. Nigdy nie był fanem czarodziejskich szat, ciągnących się po podłodze, przypominających bardziej szlafrok, niż coś, w czym można wyjść na ulicę. Chodzi w żółtej koszuli i czarnym swetrze z golfem, na wierzch zakłada niebieski płaszcz. Na nogach nosi wytarte czarne spodnie z podwiniętymi nogawkami. Jeśli zaś o obuwie chodzi, nosi męskie, skórzane kozaki sięgające grubo ponad kostkę.


Umagicznienie


Specyfikacja różdżki: Modrzew, pióro feniksa, 13", lekko elastyczna
Bogin: Bogin przyjmuje postać rozwścieczonego wilkołaka. Ma to związek z incydentem, który miał miejsce jeszcze za czasów nauki w Hogwarcie. Otarł się o śmierć, ale szczęśliwie dla niego, wyszedł cało z opresji.
Amortencja: Czekolada, kokos, kawa.
Widok z Ain Eingarp: Lustro pokazuje rodzinę, a co za tym idzie ognisko domowe, szczęście i miłość.
Zwierzę totemiczne: Wilk.


Przeszłość i przyszłość


Podsumowanie posiadanej wiedzy i umiejętności:
Koncepcja gracza: Lupus jest postacią, która próbuje wyjść z cienia swoich rodziców - Newtona Scamandera, słynnego magizoologa i Porpentiny Scamander, która była w przeszłości aurorem.
Przed Lupusem postawiona została wysoka poprzeczka i mimo, że nigdy nikt wprost nie postawił przed nim danych oczekiwań, były one narzucone z góry przez resztę rodziny i społeczeństwo czarodziejów. To było wręcz namacalne.
Gdy coś mu się jednak udawało, zawsze było to zrzucane na posiadanie zdolnych przodków, których talent przeszedł na niego. Nie chciał nigdy być kojarzony tylko i wyłącznie jako "syn Scamandera". Pragnął wyrobić sobie własną "markę", własne imię, spychając swoje pochodzenie na bok. Z tego powodu został samotnikiem, jak ten wilk, który indywidualnie przemierza świat i postępuje inaczej niż wszyscy.
Mimo obranego przez siebie celu, wciąż kochał i szanował swoich rodziców. Niemniej jednak, po ukończeniu Hogwartu postanowił odseparować się od nich, skupiając się całkowicie na ścieżce, którą tak desperacko pragnął podążać.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach