Go down
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Charles Cameron Clark Empty Charles Cameron Clark

on Sro Sie 01, 2018 10:27 pm

Karta postaciImię i nazwisko: Charles Cameron Clark
Data urodzenia: 14.02.1961
Znak zodiaku: Wodnik
Imiona i nazwiska rodziców: Susan Elisabeth Clark (Clownbelt), Benjamin Victor Clark
Krew: Mugol
Miejsce zamieszkania: Londyn. Mieszka na stałe w Dziurawym Kotle w pokoju o numerze 21. Rodzice stale opłacają jego wyżywienie i mieszkanie, byleby nie pojawiał się w domu rodzinnym.
Dom w Hogwarcie: Hufflepuff

Cechy wygląduWzrost:189
Waga: 84
Kolor włosów: Rude
Kolor oczu: Piwne
Budowa ciała i postura: Mezomorfik.
Znaki szczególne: Włosy. Wściekle rude, to dość charakterystyczne, mimo wszystko.
Preferowany ubiór: Wygodny. Kolory przygaszone i raczej ciemne.

UmagicznienieSpecyfikacja różdżki: Sosna, włos północnicy, dwanaście cali, dość sztywna
Bogin: On sam. Jako mugol. Dokładniej księgowy, prawnik czy lekarz. To, czego Clark boi się najbardziej, to utrata zdolności magicznych.
Amortencja: Atrament, dym tytoniowy, wanilia i kawa.
Widok z Ain Eingarp: Widzi samego siebie na karcie z Czekoladowych Żab. Widzi tam siebie jako kogoś, kto osiągnął naprawdę wiele, wybił się na wyżyny w sztuce magicznej, został kimś, o kim rozpisują się w książkach, kto jest wzorem dla młodszych pokoleń, mimo przeciwności losu i kłód rzucanych notorycznie pod nogi. Widzi siebie - dzieciaka szlamowatej krwi - jako jednego z najlepszych czarodziejów na świecie.
Zwierzę totemiczne: Wiewiórka. (cokolwiek, serio)

Przeszłość i przyszłośćPodsumowanie posiadanej wiedzy i umiejętności:  Świetne wyniki ze wszystkich egzaminów z transmutacji, zaklęć i OPCM. Kompletnie nie potrafi w eliksiry, historię magii i wróżbiarstwo. Reszta przedmiotów na poziomie przyzwoitym.
Koncepcja gracza: CCC chciałby zostać wielkim czarodziejem z czekoladowych żab. Chciałby też, żeby ludzie za dwadzieścia lat mówili "na gacie Clarka", bo to edgy. Ogólnie to i tak go zabiję, ale jest super ambitny i chciałby to wszystko osiągnąć, ale totalnie nie osiągnie, bo umrze w debilny i najbardziej wyszukany sposób, jaki tylko wymyślę.


Ostatnio zmieniony przez Charles Cameron Clark dnia Pon Lis 26, 2018 11:29 pm, w całości zmieniany 6 razy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Charles Cameron Clark Empty Re: Charles Cameron Clark

on Sro Sie 01, 2018 11:54 pm
Witaj na Magicznej Kołysance!
Na podstawie karty przydzielam ci 3 atuty i 1 słabość.

Atuty:
- Zimna krew - w sytuacjach stresowych postać nie traci głowy. Czy to szalejące nad głową Avady, czy (co gorsza) złamany paznokieć, umie zachować trzeźwe myślenie i sensownie podejść do problemu.
- Siła płynąca z ducha - postać, jeśli jest pobudzona odpowiednio silnymi emocjami, nabiera większej siły fizycznej niż zazwyczaj. Taka postać dużo lepiej się bije, jeśli buzuje w niej agresja, może też być świetnym pałkarzem, jeśli gra budzi w niej euforię.
- Wyciągnę różdżkę zanim policzysz do pięciu - postać jest dobra w zaklęciach, błyskawicznie wyrecytuje zasady jakimi rządzą się pojedynki i nie boi się wciągnąć w wir walki. Warto zaznaczyć, że preferuje ona czarodziejskie sposoby rozwiązywania swoich spraw.

Słabość:
Czarna owca - rodzina postaci nie chce mieć z nią do czynienia, kiedy się pojawia jest wytykana palcami i obgadywana. Żeby tego było mało, sama postać dość mocno to przeżywa i wie, że do końca życia nie uwolni się od nieprzyjemności ze strony kiedyś bliskich dla niej osób.Me and the devil
Walking side by side
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach