Go down
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

List - Page 3 Empty Re: List

on Sob Sie 15, 2015 3:34 am
Kochany Jamesie!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpię do klasztoru. Myślę, że odkryłam to tej nocy w Twojej przyczepie kampingowej i widziałam Cię obrażającego moje doniczkowe awokado. Jestem pewna, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć, że zmieniłam się w śmieciarza. Zwracam Ci Twój plakat Lorda Vadera, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho, jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że jestem chora, kiedy myślę o fetyszu bakłażana.

Z bólem,
Lily.


List - Page 3 F63e673f56558f77989ab29dbd5ba34c
I guess I just brushed through your mind
More gently
Than I intended to
Not fresh enough
Just a breeze


Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

List - Page 3 Empty Re: List

on Pią Wrz 04, 2015 10:59 pm
Kochany Blaise...

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nie lubię Cię . Myślę, że odkryłam to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł w szpitalu psychiatrycznym i widziałam Cię zdejmującego ciuchy z szalonego mnicha. Jestem pewna, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć, że jestem otwarta. Zwracam Ci Twój plakat Lorda Vadera, ale zostawię sobie Twoją fotografię jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że powiem władzom o przedawkowaniu kokainy .

Powodzenia przy składaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z pudła,
AliceBuntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Irytek
Poltergeist
Irytek

List - Page 3 Empty Re: List

on Sob Wrz 05, 2015 12:09 am
Kochana Mercedes!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony. Myślę, że odkryłem to pierwszego maja pod Chicago i widziałem Cię wypychającą sobie stanik mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewny, że jesteś tchórzliwa wystarczająco, by zrozumieć, że "Dom nie do poznania" jest beznadziejny . Zwracam Ci Twoje stare kupony na loterię, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że nigdy nie lubiłem imitacji Kuby Wojewódzkiego.

z bólem,
Irytek


// wut ;_;? wyszło mi jakieś szatańskie pismo...


And how can the world want me to change
They're the ones that stay the same
They don't know me
Cause I'm not here

Birdie Fleur
Martwy †
Birdie Fleur

List - Page 3 Empty Re: List

on Wto Paź 06, 2015 11:45 pm
Kochana Kaylin

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nie lubię cię. Myślę, że odkryłam to w zeszłym roku w twojej przyczepie campingowej i widziałam Cię lejącą syrop na moje doniczkowe awokado. Jestem pewna, że jesteś wystraszona wystarczająco, by zrozumieć, że zamieniłam się w śmieciarza. Zwracam Ci twoje stare kupony na loterię, ale zostawię sobie twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać przedawkowanie kokainy.

Pozdrowienia dla Twojej żaby Leonarda,
Birdie Fleur
> Idź do Hogsmeade po kapelusz
> Stwierdź, że to pora się zabić


Ptaszek umierający chowa się, ucieka,
by go nie ujrzał nikt w świecie,
jak serce, co się skryło w głąb piersi człowieka,
by, umierając, umrzeć w sekrecie.
Nathalie Powell
Hufflepuff
Nathalie Powell

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Mar 21, 2016 2:03 am
Kochany Jerome

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam to kiedy zobaczyłam skurczoną głowę w damskich ciuchach i widziałam Cię siedzącego na Billu Clintonie. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że Święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać fetysz bakłażana.

idź się utop,
Nathalie.


NATHALIE POWELL
The most important victory always come after the greatest hardships, becouse all the others remain undervalued
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Mar 21, 2016 5:45 am
Kochana Snowdrop...
Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale Jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam/em to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł z Paris Hilton i widziałam Cię ignorującą Billa Clintona . Jestem pewna, że jesteś wysoka wystarczająco, by zrozumieć środkowy wschód . Zwracam Ci Twoje stare kupony na loterię , ale zostawię sobie Twoją fotografię jako wspomnienie. Powininnaś także wiedzieć, że powiem władzom o rozwaleniu drugiej wojny światowej.
Mlaskaj Rabarbara.... A NIE!
Powodzenia przy składaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z pudła!
AliciakBuntować się przeciw wam? A kto wy jesteście?
Bezkształtna masa, amorficzny stwór, zatomizowany świat, tłum bez formy i konstrukcji.
Waszego świata już nie można nawet rozsadzić.
Sam się rozlazł...
Bertram Smith
Gryffindor
Bertram Smith

List - Page 3 Empty Re: List

on Sob Sie 20, 2016 10:32 pm
Kochana Pam,

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale mafia Cię potrzebuję. Myślę, że odkryłem to kiedy zmieniając buty do tenisa w Twojej przyczepie kempingowej i widziałam/em Cię zdejmującą ciuchy z mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewny, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć, że Święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twoje listy miłosne, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinienaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać fetysz bakłażana.

ciepłe pozdrowienia,
Bertram


List - Page 3 KMNAT2m
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Sie 22, 2016 9:22 am
Kochana Ce!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam to kiedy mnie wytarłaś w damskich ciuchach i widziałam Cię siedzącą na moim doniczkowym awokado. Jestem pewna że jesteś wysoka wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłam się w śmieciarza. Zwracam Ci twoje kanapkowe poduszki, ale zostawię sobie twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o kłopotliwej wysypce.

Spal się,
M.
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Sie 22, 2016 10:14 am
Kochany Dzbanuszku!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale Twoje nozdrza są obraźliwe. Myślę, że odkryłem to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł w Twojej przyczepie kempingowej i widziałem Cię wypychającego stanik bramkarza Manchesteru United. Jestem pewny, że jesteś mężczyzną wystarczająco, by zrozumieć, że nie ma rozwiązania tego problemu. Zwracam ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi, jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że powiem władzom o rozwaleniu drugiej wojny światowej.

z bólem
RemusRemus Lupin
The future starts today, not tomorrow.
Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

List - Page 3 Empty Re: List

on Pią Cze 02, 2017 8:36 pm

Kochany Rudolfie!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś nieudacznikiem. Myślę, że odkryłam to kiedy położyłeś na mnie manekiny pod Chicago i widziałam Cię wycinającego swoje inicjały w moim ojcu. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że jestem otwarta. Zwracam Ci Twoje wspomnienia z wojska, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać nowe życie jako klon.

Powodzenia przy składaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z pudła,
C.List - Page 3 45843354ab1c88b53bd7c070620b2ad6
A long way down
It can't change
I bet
In Technicolor Yawn

Liam Kicket
Ravenclaw
Liam Kicket

List - Page 3 Empty Re: List

on Wto Sty 16, 2018 9:44 pm
Kochany Mikołaju,
Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale zakochałem się w Twojej siostrze. Myślę, że odkryłem to kiedy zacytowałem Ciebie samego, Święty Mikołaju w Twojej przyczepie kempingowej i widziałem Cię odwożącego bramkarza Manchesteru United . Jestem pewny, że jesteś wystarczająco wystraszony, by zrozumieć, że Twoja Honda jest paskudna. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoją fotografię jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że powiem władzom o Twojej nienawiści do Legii Warszawy.

z bólem,
Liam

Ćpałem, jak pisałem. Wut.
Simon Jordan
Oczekujący
Simon Jordan

List - Page 3 Empty Re: List

on Nie Sty 21, 2018 12:37 am

Kochana Sharon!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz horoskop do siebie nie pasuje. Myślę, że odkryłem to kiedy twój krasnolud mnie pogryzł w Twojej szafie i widziałem Cię siedzącą na moim najlepszym przyjacielu. Jestem pewny, że jesteś wystraszona wystarczająco, by zrozumieć jak nudna jesteś. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoją kolekcję motyli, jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze czułem się brudny przez przedawkowanie kokainy.

z ulgą, SimonWładza to dopiero początek drogi do potęgi
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Sie 06, 2018 5:26 pm
Kochany Charlesie Cameronie Clarku!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony. Myślę, że odkryłam to kiedy położyłeś na mnie manekiny pod Chicago i widziałam Cię siedzącego na moim doniczkowym Avocado. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że jestem otwarta. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać imitacje Kuby Wojewódzkiego.

Z bólem,
Ce.
Me and the devil
Walking side by side
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Sie 06, 2018 5:44 pm
Wintchester!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nie lubię Cię. Myślę, że odkryłem to w zeszłym roku w szpitalu psychiatrycznym i widziałem Cię siedzącego na moim najlepszym przyjacielu. Jestem pewny, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć jak strasznie się poczułem. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że lepiej się czuję bez nienawiści do Legii Warszawa.

Twój już na zawsze wróg,
Charles
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

List - Page 3 Empty Re: List

on Pon Sty 14, 2019 5:39 pm
Kochany Gregu!

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony. Myślę, że odkryłam to kiedy odkryłam skurczoną główkę w szpitalu psychiatrycznym i widziałam Cię siedzącego na Kaczorze Donaldzie. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłam płeć. Zwracam Ci Twoje wspomnienia z wojska, ale zostawię sobie zapas oleju jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że jestem chora, kiedy myślę o rozwaleniu drugiej wojny światowej .

Odpieprz się,
Rockers.
Me and the devil
Walking side by side
Sponsored content

List - Page 3 Empty Re: List

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach