Go down
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 10:46 am
Skrzat wszedlł niosąc na głowie tacę wypełnioną pysznościami. Był tam dzban soku dyniowego, placki polane syropem klonowym, bewsztyk krwiście usmażony, steki, pieczone ziemniaki i jszcze kilka potraw. jednym słowem dosć wystawna kolacja. Liadon należał do tych ludzi którzy naprawdę lubili jeść.
-Nareszcie mójm obiad.- powiedział spoglądając na nieco rządzącą się wjego gabinecie Liz. Przesunął się robiąc nieco miejsca na biurku na tacę.
-Nie podejrzewałem że będę mieć gościa, więc może teraz sobie czegoś zażyczysz?
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 1:43 pm
Dziewczyna patrząc na to wszystko otworzyła oczy szeroko ze zdumienia, że ktoś może zjeść tak dużo rzeczy. Sama nie zjadła by nawet polowe tego co tam się znajduję, na słowa psora pokiwała głową na zgodę, zgłodniała przez to całe szukanie kwiatków dla psora. Kucnęła obok skrzata nim wychodził. Poprosiła o miskę ryżu z kawałkiem mięsa i sosem. Skrzat czym prędzej skinął głową i wyszedł. Zaś ona zamknęła drzwi za nim.
-Dużo tego jedzenia. - Powiedziała pod nosem patrząc na to wszystko. W sumie teraz przeszkodziła nauczycielowi w posiłku.
-To może ja pójdę? Bo nie chce przeszkadzać w posiłku.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 2:50 pm
Liadon od zawsze miał prawdziwie wilczy apetyt, więc z wdzięcznością spoglądał na skrzata, który już opuszczał pokoj.
-Cóż jedzenie to jeden z tych grzechów na, który sobie pozwalam.- odpowiedzial wyciągając rozdzke i zataczajac nią koło. Pośrodku pokoju pojawił sie średniej wielkości okrągły stolik, z ładnym obrusem kwiatowego koloru. By zrobić mu miejsce łóżko jakby skórczylo sie w sobie. Przy stole pojawiły sie też wygodne fotele.
-Nie ka takiej potrzeby bardziej już nie będziesz przeszkadzać- dodał z uśmiechem kładąc tacę na stoliku.
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 3:07 pm
-No to dużo pan zjada. - Powiedziała cicho sama do siebie. Po czym spojrzała na stolik i obrus oraz fotele. No tak w sumie i tak tutaj już przesiedziała długi czas.
-To znaczy, że nie przeszkadza psorowi moja obecność? - Spytała dość niepewnym tonem po czym przysiadła na jednym z fotelu, który był bliżej niej.
-Mimo, że przesiedziałam tutaj tyle czasu.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 3:33 pm
-Uznamy to są komplement.- powiedział rozkladajac dwa talerze po obu stronach tacy.-nie krepuj sie.
Powiedział wskazując jej tacę oraz krzesło na którym mogła usiąść.
-Jakoś to znioslem. A to całkiem nieźle osiągnięcie.-nałożył sobie na talerz stek.
-No więc myslalas już o swej karierze? Ją wroze Ci karierę w wywiadzie.
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 3:44 pm
Uśmiechnęła się ciepło i szczerze na słowa psora. Cieszyła się, że mu nie przeszkadza, choć przesiedziała tu dość długi okres czasu. Poprawiła się nieco na fotelu by siedziała dość wygodnie.
-Też tak sądzę. - Wzięła dwa głębsze wdechy, wszystko zadziwiająco ładnie pachniało i równie pysznie pewnie smakowało.
-Nie, nie myślałam nad tym. Pewnie będę brać wszystko co mi dadzą. - Wzruszyła obojętnie ramionami.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 5:32 pm
Wziął do rąk sztućce i zaczął kroic stek. Dopiero teraz uświadomił sobie że jest aż tak głodny.
-czyli nie masz żadnego pomysłu na przyszłość? Ją chciałem robić w departamencie przestrzegania prawa,ale takich jak ją nie zatrudnia sie w ministerstwie...- Wziął do ust pierwszy kawałek smqkujac go. - a już nawet kupiłem książki...
Dodał z lekką nostqlgia, nie wydawało sie jednak że bardzo jad tym ubolewał
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Nie Lis 30, 2014 5:58 pm
-No niestety. - Odpowiedziała spokojnie, w dość krótkim czasie usłyszała ciche pukanie do drzwi, więc wstała i je otworzyła. Widząc skrzata z talerzem wpuściła go do środka i wskazała na stolik. Podziękowała mu, następnie zamknęła drzwi kiedy wyszedł.
-Przestrzegania prawa? Znając mnie pewnie stanę gdzieś za blatem sprzedając łakocie. - Powiedziała w zamyśleniu powoli jedząc swój ryż. Zgłodniała i to dość mocno, czego wcześniej nie odczuła.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 1:57 am
-A co w tym złego? Najważniejsze to robić to co się lubi.- Przerwał po to by zapełnić sobie usta jedzeniem. Przełknął je szybko i znowu spojrzał na dziewczynę.- Dlatego wróżę Ci tą karierę w branży wywiadowczej. Szpiegowanie to twoja działka.
Powiedział popijając łyk wody.
-Co będziesz zdawać na Owutemach?
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 2:11 am
- Sprzedawanie cukierków to nie była by moja ulubiona praca coś czuje. - Powiedziała połykając wcześniej zawartość w swoich ustach. Uśmiechnęła się krzywo słysząc, że szpiegowanie to jej dobra strona. To nie było zależne od niej co widzi, a więcej w tym było kłopotu niż pożytku.
- Sama jeszcze nie wiem muszę wszystko na spokojnie przemyśleć. A nie zostało mi zbyt wiele czasu. - Westchnęła cicho po chwili władając sobie porcję ryżu do ust.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 5:36 pm
-To prawda.- Powiedział zapychając się jedzeniem. Nie dalo się ukryć bardzo lubił jeść. Zrobił sobie przerwę by napić się nie co wody i kontynuował jedzenie przerywając by coś powiedzieć.
-Już nieco po czasie jest... Jeśli się nie mylę wybór specjalizacji powinien odbyć się w piątej klasie, jeszcze przed podejściem do sumów.
Sam Liadon całkiem nieźle poradził sobie z tymi wszystkimi egzaminami. Wszystkie ważne dla siebie przedmioty zdał z Wybitnymi. Owutemy poszły mu nieco gorzej, kilkuletnia przerwa w nauce zrobiła swoje. Za to praktyczne aspekty napewno działały na jego korzyść.
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 5:50 pm
Też jadła powoli, zachwycała się tym co padało do jej ust. była bardzo głodna, więc przez chwilę nastała cisza, bo oboje jedli swoje dania. Kiedy psor mówił, ona zaś połknęła to co miała w ustach powoli i oblizała swoje usta lekko.
- No tak, ale jakoś nie wpadłam na to co bym chciała robić. - Powiedziała spokojnie po czym jadła dalej zadowolona, że w końcu do jej żołądka wpada jakieś dobre jedzenie, którym napełni swój żołądek. Chyba kończyły się jej tematy do rozmowy, a dodatkowo i tak powinna się zbierać, w końcu za oknem już się zrobiło ciemno. A nie chciała psorowi zajmować już czasu. Przesiedziała tutaj wystarczająco dużo czasu.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 6:59 pm
-No cóż, ja nadal polecam Ci karierę wywiadowczą.
Skwitował obstając przy swoim. Wydawało mu się, że Puchonka zaczyna czuć się nieco niekomfortowo. Cóż raczej żadne z nich nie miało ochoty otwierać się za bardzo. Mimo tego, że kilka faktów z przeszłości profesora wypłynęło na wierzch w czasie tej rozmowy. Stali po tej samej stronie niewidzialnej granicy. Oddzielała ona "normalnych ludzi" tych, którzy spełniali warunki normalnego życia. Mimo tego Liadon był dużo dalej, głębiej... Być może dlatego ich miła pogawędka nie zawędrowała nigdzie dalej.
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 7:09 pm
-Albo kariera wywiadowcza, albo pomyśle nad tym by zostać nauczycielką Numerologii. Polubiłam bardzo te lekcje. - Uśmiechnęła się, chyba oboje z nich nie za bardzo mają ochotę się otwierać, ale to nie powinno być dziwne. Oboje nie byli zbyt..normalni. Czy to jej przeszkadzało? I tak i nie. Czasami jest to dla niej bardzo upierdliwe, a czasami nie zwraca na to uwagi. Pomijając cały ten fakt to ich rozmowa była całkiem przyjemna. Przez co jakiś czas na ustach dziewczyny zawitał uśmiech w trakcie jedzenia.
Liadon Ichimaru
Nauka
Liadon Ichimaru

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Pon Gru 01, 2014 7:22 pm
Kończył jedzenie w ciszy. Korzystał z niej zajadając się dużo szybciej niż wcześniej. Dzięki temu gdy dziewczyna kończyła swój skromny posiłek, on był już u kresu swojej wieczerzy.
-Numerologia? Nigdy nie wydawał mi się to ciekawy przedmiot. Nie jestem nawet pewien czy ma faktyczne zastosowanie, to takie alternatywne wróżbiarstwo.
Nie dodał nic więcej, nie wypadało wypowiadać się źle o jakimkolwiek przedmiocie szkolnym. Aczkolwiek sam Liadon nigdy nie potrafił zainteresować się tymi teoretycznymi przedmiotami. Nawet eliksiry go nużyły. Wytarł sobie usta serwetką i odłożył ją na stertę talerzy i misek.
-Całkiem przyjemna uczta.
Sponsored content

Gabinet Prof. Liadona - Page 6 Empty Re: Gabinet Prof. Liadona

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach