Go down
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Czw Cze 11, 2015 7:22 am
Zacznę tą opowieść od tego, że weseli mnie moja ćma w szklance, która mieszka sobie na moim balkonie, na szafce i zastanawiam się, czy jeszcze żyje... Ale jeszcze bardziej weselą mnie wspaniałe przygody, jakie z nią przeżyłem!
To było tak.

Siedzę sobie w mojej jaskini i wszystko jest fajne, aż nagle coś wielkiego zaatakowało moją twarz! Jak odleciało to okazało się, nie uwierzycie! - że była to ćma (ćma-pierdolony-gigant), która jak pojebana zaczęła latać po całym moim pokoju. Więc ja zacząłem za nią latać z teczką. Wesoła gonitwa, per zabawa w berka, trwała parę minut, aż w końcu ją trafiłem i... gdzieś zniknęła. Zaczęliśmy się bawić w chowanego - przyznaję, wygrała, bo odpuściłem szukanie jej. I jak chciałem się położyć, ta menda znowu wyleciała - chyba uznała, że teraz ja się schowałem i chciała mnie znaleźć. No nic - trza było wstać i ją upolować, bo wierciła się jak skończona pierdoła (znowu wróciliśmy do berka). Skubana zaszyła się za żaluzją, więc... no, zaatakowałem ją... i żaluzja se wzięła i się zjebała z okna. Zajebiście. Przynajmniej ćma zza niej wyleciała... zaczęła latać wokół żyrandola, więc próbowałem ją tam dorwać - niechcący przypieprzyłem w żarówkę, która od jakiegoś czasu nie działała i miałem już ją wymieniać. Żarówka nagle zaczęła działać (dunno how). Gonitwy ciąg dalszy. Wpadłem na suszarkę i zjebałem z niej połowę ciuchów (moje współ musiały być zachwycone tym rabanem po 24), ale w końcu udało się! pieprznąłem ją w locie i złapałem do szklanki...

Więc mam teraz własne zwierzątko i jestem jego szczęśliwym posiadaczem! <3
Życzcie nam wszystkiego dobrego, sądzę, że całkiem dobrana z nas para! <3
Patricia J. Crafword
Oczekujący
Patricia J. Crafword

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Czw Cze 11, 2015 3:43 pm
Mi przydarzyła się podobna historia! Co prawda już dawno, ale jak przeczytałam post Sahira to od razu przyszła mi na myśl.
Siedziałam sobie wieczorem przy laptopie i miałam otwarte okno. Nagle na ścianie za laptopem zobaczyłam wielkiego, zielonego konika polnego, wyglądał tak... Nie jestem wielką fanką owadów, wręcz przeciwnie więc odskoczyłam od biurka jak głupia. On sobie jak gdyby nigdy nic chodził po ścianie. Stwierdziłam, że trzeba go złapać. Wzięłam plastikowe pudełko i szybkim ruchem chciałam go nim przykryć. Niestety mój przeciwnik zaczął skakać i nie mogłam go złapać. Zawsze mi mówiono żebym nie bała się robactwa, bo to małe i bardziej boi się mnie, ale ten osobnik był inny. Bałam się do niego podejść, a on zachowywał się jakby znalazł sobie nowy pokój... XD Po wszystkich próbach złapania konika on zawitał na suficie, w szafie, na łóżku, na lampce... W końcu wyczytałam w internecie, że koniki polne lecą do światła. Zapaliłam lampkę i ustawiłam ją w stronę otwartego okna i nareszcie po kilku minutach konik sobie wyleciał. Męczyłam się z nim dwie godziny. :v
Mieszkam na 6 piętrze, więc trochę się zdziwiłam, że akurat do mojego pokoju wleciał sobie konik polny.
Teraz weseli mnie wspominanie o tym, uśmiech mi nie schodzi z twarzy. Very Happy
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Pon Lip 20, 2015 1:11 am
Po wredny, przedłużającym się braku many dostałam takiej ochoty na postosrajstwo, że nawet kiedy podła burza zabrała mi prąd to kupiłam świeczkę i analogowo, na karteluszce nakurwiałam posteły Very Happy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Pon Lip 27, 2015 3:18 am
Ciężko powiedzieć, że mnie to weseli, ale...właściwie to pół na pół. Możliwe, że Was to rozbawi. No to tak, jest już późna godzina, powinnam iść spać, albo nakurwiać posty i edycje administratorskie, ale zamiast tego...postanowiłam zadbać o siebie! Ha! Więc zaczęłam przeglądać różne strony; począwszy o stronach na temat henny do włosów, dobrym fryzjerze w mojej okolicy, depilacji woskiem, dobrych i tanich kremach, oraz kosmetykach, a skończywszy na...stronie ze słodyczami. I wiecie co? WPADŁAM W WESOŁĄ ROZPACZ, JAK ZOBACZYŁAM TE WSZYSTKIE PRZEKĄSKI I CENY. Umarłam na wybuch. Smutne oczęta me. Pomyślałam, że może nie jest tak źle, po czym spojrzałam na stan swojego portfela i konta i...dupa. Dbanie o siebie, zjedzenie czegoś dobrego, wycieczki, ogółem wszystko...jest takie drogie! I to jest zarówno smutne, jak i wesołe. Bo jestem biednym polaczkiem - cebulaczkiem. Zastanawiam się, jak innych na to wszystko stać, bo są ludziki, które mają na to pieniądze. Praca to swoją drogą, ale...no. No po prostu no.
No i jeszcze czas i to, że pamiętają o tym wszystkim; o tych wszystkich procesach smarowania kremami, tonikami, mydłami, nakładania maseczek, wizytach u lekarzy. Dbanie o siebie poziom hard! No ale...! W takich momentach, wiecie co robię? Podchodzę do lustra. Patrzę na siebie i widzę...dziwną siebie z zamulonym spojrzeniem, drobnymi piegami i innymi takimi. Po czym stwierdzam, że kit i coś ze sobą zrobię, ale najpierw pozbieram pieniądze. Ale wiecie...te pieniądze jakoś szybko znikają, a mój słoik przeznaczony na siebie, na tatuaże i inne takie stoi pusty. Właściwie to go nawet nie ma, bo wiem jakby się to skończyło.
Bo zawsze są ważniejsze wydatki, a życie ogólnie kosztuje.
Ale dodam taki jeszcze wesoły szczegół - przynajmniej są ludzie, którzy mnie nienawidzą i ja też ich nienawidzę, a Sahir nie zgolił swojego dziewiczego wąsa i jest tak samo brzydki jak ja! <3
Okey, stwierdzam, że jestem chorym człowiekiem! Mam nadzieję, że ktoś tak serio się uśmiechnął, jak to czytał.  Tak serio.

Co Cię weseli? - Page 2 Giphy
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Pon Lip 27, 2015 2:08 pm
Weseli mnie to, że mój internet nareszcie do mnie wrócił (jednak, powiedzenie "jak kocha to wróci" jest prawdziwe. Tak nie mam życia i zajebiście mi z tym) a dwa prąd przestał wariować, mój dostawca tej energii nareszcie wyleczył swój ból dupy i przestał go wyłączać przy lekkim powiewie wiaterku XDDD
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Sro Sie 12, 2015 1:45 pm
Cóż co mnie weseli.
Weseli mnie to, że pomimo mojej narastającej depresji, nadal mam ochotę do mówienia sobie, że będzie lepiej nawet jeżeli doskonale wiem, że wcale nie będzie XDDDDDDDD. Jestem już chyba tak zdołowana, że bardziej się nie da, przez co dostaję głupawkę niczym najprawdziwszy świr ze szpitala psychiatrycznego O.o. Można można XDDDDDDDDD
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Czw Wrz 03, 2015 3:55 am

KOCHAJ MNIE LISKU! miłość
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Sob Paź 17, 2015 8:32 pm
Kupiłam sobie lapka i więcej nie będę się prosić o kompa....
EFEKT?
Więcej Remusa na forum, duuużo więcej....
Wiem, że się cieszycie! nauka
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Wto Lut 02, 2016 6:21 am
Co Cię weseli? - Page 2 Tumblr_o0vbsafGzD1qgmv1oo1_400
To. Hihihihihihi.
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Czw Lut 04, 2016 12:26 am
Mam zaciesz wywołany sesją z Irytkiem. Miało być lekko i zabawnie, a poszło w zupełnie inną tematykę i zmieniło na moment postaci w psycholi, co będzie rzutowało na przyszłe wątki. @.@
+ Jak raz jaram się bliznami Natalie, choć nigdy nie myślałam, że coś takiego może do niej pasować.
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Pią Mar 18, 2016 11:40 pm
Mam najlepszą współlokatorkę na świecie.
Umieram na katar. Motzno, jak na prawdziwego faceta przystało. A ta Menda... Nie dość, że dwie godziny temu ochrzaniła mnie za to, że nie umiem dobierać leków i wyciągnęła grzane wino, odesłała pod kołdrę, przyniosła wielki kubek wyżej wspomnianego trunku i książkę o dostęp do której ciągle toczymy wojnę - właśnie zagrała ze mną na Kurniku w Literaki.
Tak, wcale jej nie prosiłam. Tak, w domu jest impreza. Tak, to ona jest gospodarzem.
<3
PS. Do Śmieszkowatych ciulerów - NIE IZOLOWAŁA MNIE! HEHEHE!
EDIT: Dopiero przejrzałam temat. Parskłam jak ciuler, wyobrażając sobie jak Rockers nakłada tę różową pomadkę z gifa. Przez pół godziny XDDD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Sob Mar 19, 2016 2:27 am
Ale ciuler wyżej. Biedna Twoja współ! Hheehehehhehehe.

A ja dziś/wczoraj wróciłam z urodzin Archiego. Było super. Najadłam się. Wypiłam wielkiego drina. Dlatego wszyscy muszą poczekać na mnie. Coś za coś. Hihihi. Ale tak było. Tak jak w tytule tej piosenki.
Kyohei Takano
Oczekujący
Kyohei Takano

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Sro Sie 17, 2016 1:38 pm
Po przegrzebaniu internetu wreszcie znalazłam jakąś szkołę policealną z systemem dziennym. Czyli okazało się, że jednak nie jestem takim beztalenciem jak mi się mogło wydawać XDDDDDDDDD
Jeffrey Woods
Slytherin
Jeffrey Woods

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Czw Sie 18, 2016 2:11 pm
Znowu wróciłam do trybu, w którym połykam jedną książkę za drugą - to niesamowicie odświeżające po kilku latach posuchy i czytaniu jednego tomu przez pół roku. Przy okazji wypełnia głowę pomysłami i już nie zliczę ile światów i postaci sobie potworzyłam w bezdennej studni łba mego panierkowego. To takie szczęście w nieszczęściu, bo nie mogę ich wszystkich na raz zrealizować, bo zabraknie mi na to życia xD

No i powrócił mój wewnętrzny strach przed tym, że umrę nie przeczytawszy wszystkich dobrych książek. Współlokatorki kazały mi się z tym pogodzić eeeeeh...

Eearth without art is just eh.

ANYWAYS POLECAM NOCARZA MAGDALENY KOZAK MOTZNO <3
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Sob Lis 05, 2016 9:35 pm
FORUM MNIE WESELI! FORUM! I bieganie od tematu do tematu! Rybo rybo iks de
Sponsored content

Co Cię weseli? - Page 2 Empty Re: Co Cię weseli?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach