Londyn

Ministerstwo Magii

Oto zawędrowałeś, Drogi Czarodzieju, do miejsca w którym magia nabiera uporządkowanego, zorganizowanej sensu, nawet jeśli wydaje Ci się, że wszyscy tutaj biegają w nieładzie i tylko bardziej bałaganią. Okna tu są zaczarowane, a za drzwiami co rusz słychać rozmowy i przekrzykiwania się w celach bardziej i mniej udolnych prób zapanowania nad chaosem magicznego świata.
Gabinet Mildy Borgouis - Sob Kwi 06, 2019 10:22 pm
Milda Borgouis Zobacz ostatni post

Magiczny Londyn

Szukasz ulicy Pokątnej albo Śmiertelnego Nokturnu? A może pragniesz zapuścić się w miejsca, gdzie bez problemów znajdziesz albo latający czajniczek albo klątwę, dzięki której zaczną odpadać Ci kończyny? Rozejrzyj się tutaj, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Restauracja Meloun - Pon Kwi 08, 2019 3:51 pm
Elias Martinelli Zobacz ostatni post

Dziurawy Kocioł

Dość popularny londyński pub, w którym barmanem i jednocześnie właścicielem jest Tom. Człowiek o dość specyficznym usposobieniu, potrafiący jednak zjednywać sobie ludzi. Choć lepiej mu nie podpadać, jeśli chciałoby się kiedykolwiek zamówić tutaj coś do picia... Jedynie czarodzieje wiedzą, że lokal oddziela mugolską część Londynu od tej magicznej.
Podwórko za Dziurawym Kotłem... - Nie Kwi 07, 2019 8:36 pm
Dorcas Meadowes Zobacz ostatni post

Dzielnice mugolskie

Są miejsca w których z różdżką lepiej się nie pokazywać, bo albo spalą cię na stosie albo złapie ci ministerstwo i dostarczy list informujący o złamaniu któregoś tam kodeksu. Lepiej nie ryzykować, prawda?
Park nad Niemnem - Sro Maj 01, 2019 1:13 pm
Frank Dark Zobacz ostatni post
Nasi użytkownicy napisali 46681 wiadomości. Mamy 529 zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio zarejestrował się Morpheus Middledown. Najwięcej użytkowników 74 było obecnych Wto Sty 23, 2018 11:28 am. Na Forum jest 4 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 4 Gości


Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Members connected during last 24 hours : Caroline Rockers