Go down

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 4 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

on Pią Mar 20, 2015 6:13 pm
Dam 8, ponieważ sama melodia mi się nie podoba, ale głos jest naprawdę dobry i dlatego przesłuchałam do końca, bo lubię mniej więcej podobne klimaty. Sam tekst jakoś mnie nie porwał, ale jest naprawdę fajna ^^

Ta piosenka wenuje mnie na Zacka XD

Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being 'round

Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please, help me?

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 4 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

on Sob Mar 21, 2015 2:01 am
Znam ten utwór, nigdy mi nie wpadał w ucho, chociaż ma dobre, proste przesłanie, tylko drażni mnie melodia i głos wokalistki... Tak więc dam 6/10. Jakoś nie dziwi mnie, że jest to utwór wenujący na Zacka, pasuje mi i patrząc na nią przez pryzmat tej postaci... dałbym i nawet max punktów x D

Szczerze mówiąc
Nie wiem jak Ty - mało ludziom wierzę.
"Żył żartem, pił serio" napisz mi na grobie
Szczerze mówiąc.

on Sob Mar 21, 2015 12:41 pm
Oczywiście, że znam. Ba, TPR to jeden z moich najukochańszych zespołów! Choć nie powiem są piosenki, które lepiej do mnie trafiają z tej najnowszej płyty. No i tak poza tym...tyle razy już to słyszałam, bo media nagłaśniały etc., że troszkę mi się znudziła, tak więc...9/10

Me and the devil
Walking side by side

on Sob Mar 28, 2015 2:53 pm
Zarąbiste! 11/10!!! *_* Nie oglądałem American Horror Story, nie lubię seriali, ale pomijając nawet teledysk, który jest niezaprzeczalnie ciekawy (i poryty, co na plus), to tekst jest bajeeczny, dodatkowo ten specyficzny podkład muzyczny; kojarzy mi się trochę z Massive Attack *_* UWIELBIAM!

Szczerze mówiąc
Szczerze mówiąc.

on Sro Kwi 08, 2015 7:56 am
11/10 Eluveitie <3

Mathias Rökkur
Niespokojne serce... klątwy... człowieczeństwo...

on Pią Kwi 10, 2015 11:56 am
O żesz ty w mordę jeża, zarąbiste : D jak dotąd Blue Stahli znałem tylko "You kill me everytime", które pomimo braku długiego tekstu miał w sobie coś, co sprawiało, że utwór uwielbiałem x) Zaś ten? Zarąbisty! Tekstowo i muzycznie, 10/10 i trafia na moją playlistę, będę zapewne gwałcił replay, pasuje mi baaardzo i trafia do mnie czysty przekaz x D Nie sądziłem, że mają takie utwory, chyba jednak prześledzę więcej ich twórczości x D

Szczerze mówiąc
Szczerze mówiąc.

on Pią Kwi 10, 2015 12:31 pm
Znam i zdarza mi się posłuchać. Najbardziej trafia do mnie tekst, głosowo też nie jest źle, ale mam wrażenie, że czegoś tutaj brakuje. Ale plus ogólnie jest! 8/10 To ja teraz Szaronowo polecę.

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 4 Original

on Pią Kwi 10, 2015 6:21 pm
Szczerze mówiąc, to słuchałbym tego jedynie na highu ;3 Nie do końca moje klimaty, ale nie mogę powiedzieć, że było tragicznie, dosyć niska ocena wynika z tego, że nie mogłem wyczuć dobrze tego kawałka ;3. Powiedzmy... 6+/10

Skoro Blue Stahli podobał się Sahirowi, to zapodam coś jeszcze od niego ^^

Mathias Rökkur

on Pią Kwi 10, 2015 6:29 pm
Podobało mi się, nie powiem, dam 9/10 tylko dlatego, że jakoś nie mam aktualnie głowy do ciężkich utworów, a ten zdecydowanie lekkim nie był X D Tym nie mniej tekst wynagrodził mi wszystko, dlatego jest tak, a nie inaczej. Lubię nawiązania do Biblii, ehehehhe~

Też zapodam czymś ciężkim, co większość shejtuje x)

Szczerze mówiąc
Szczerze mówiąc.

on Nie Kwi 19, 2015 9:05 am
Emm... Kurde... Bit jeszcze polubiłem, ale tekst do mnie średnio przemówił ;3 Przyznam, że flow mi się podobało, więc... 6/10

Coś dla Sahira ;3

Mathias Rökkur

on Wto Kwi 28, 2015 4:49 am
Nie muszę nawet tego odtwarzać, by móc ocenić, stare ale jare xD Bardzo lubię The Rasmus, chociaż akurat ta nie należy do moich ulubionych - kojarzy mi się z pewną osobą, z którą, niestety, nie bardzo mam kontakt : ) Przywołuje trochę wspomnień ; )
10/10 ofc

Szczerze mówiąc
Szczerze mówiąc.

on Wto Kwi 28, 2015 10:11 am
Rozpacz i ból
10/10

Cyrille  Nolan

Hell is empty and all the devils are here.

on Wto Kwi 28, 2015 10:48 pm
Ooo, jakie zarąbiste! *_* I jakie pozytywne! x D Strasznie mi się podobaaa miłość I strasznie klimatyczny teledysk : D 10/10

Szczerze mówiąc
Szczerze mówiąc.

on Sob Maj 02, 2015 7:07 pm
Bardzo ładny utwór oraz magiczny teledysk. Piosenka od razu trafiła do mojego serduszka, więc daję maksymalną liczbę punktów... 10

...
Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 4 Tumblr_morwibimKT1qbt8b8o4_250
...

on Sob Maj 02, 2015 7:33 pm
9/10
Całkiem niezła piosenka, przyjemnie się jej słuchało, choć czegoś mi w niej zabrakło.

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 4 F63e673f56558f77989ab29dbd5ba34c
I guess I just brushed through your mind
More gently
Than I intended to
Not fresh enough
Just a breeze

Sponsored content

Powrót do góry