Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Przepraszam, czy my się znamy?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dorcas Meadowes

Dojrzały

PisanieTemat: Przepraszam, czy my się znamy?   Czw 14 Sie 2014 - 21:38

First topic message reminder :

Zawsze chciałam założyć taki temat! Bo widzicie mam taką teorię, że świat jest strasznie mały. A Internet (szczególnie ten polski, pbf-owy) jest jeszcze mniejszy. Często zdarza mi się wpadać na mniej i bardziej znajomych ludzi na różnych forach. Nagle przez czysty przypadek okazjuje się, że: "Hej, to z Tobą miałam ten świetny układ, a poza tym to lubię jak piszesz i choć urządzimy fajną akcję". Oczywiście są i takie fora, z których wyrzucono nas po awanturze albo z których ucieklismy haniebnie nie mówiąc ani słowa... Dlatego pomińmy je milczeniem i piszmy tylko o tych, których wspominanie jest bezpieczne.

Będzie super jeśli zechcecie podzielić się choć kilkoma adresami for, na których kiedyś zdarzyło wam się grać. Bo może już się znamy? A może dopiero się poznamy jeśli aktualnie gramy dzieś razem i póki co mijamy się w tematach bez słowa?

Dla przykładu: podaję dwa adresy = dwa fora, które mocno zapisały się w mojej historii.
1. HogwartLive na mojeforum.net (wszystko przepadło po zamknięciu serwerów, szkoda)
2. Nadal prężnie dzialające AvengersPBF.

To jak?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Przepraszam, czy my się znamy?   Pon 6 Paź 2014 - 15:56

Oczywiście, że Cię pamiętam! Tak, to ja! To były czasy jejuniu! Nie sądziłam, że się jeszcze spotkamy, jestem totalnie mile zaskoczona i wzruszona, naprawdę! Tyle minęło, odkąd grałyśmy razem, ale pamiętam Twoje postacie, zwłaszcza Syriusza, do którego byłaś chyba najbardziej przywiązana i takiego chyba jednego, bodajże Krukona, który też miał na imię Jeremy, jak się nie mylę! Co do tych sytuacji, to tak niestety czasem jest, ale dobrze, że to wtedy się wyjaśniło! :3
Mam nadzieję, że zostaniesz z Nami na długo! Miło mi ponownie Cię powitać w Naszych skromnych progach!

Martwy †

PisanieTemat: Re: Przepraszam, czy my się znamy?   Pon 6 Paź 2014 - 17:23

Doprawdy wzruszające spotkanie po latach. xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James Potter

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Przepraszam, czy my się znamy?   Sob 6 Cze 2015 - 16:37

Cóż to za temat @_@ Draco Brown mój mistrz, zachichrałam jak dzika hiena w agreście xD
Dobrze, to ja też przyznam się na jakich forach gram lub kiedyś grałam. Zaczęło się od forum o Sadze o Ludziach Lodu, trafiłam tam po tym jak serwer został przeniesiony z socjum, ale to nie było ostatnie przeniesienie niestety i teraz jesteśmy o tutaj. W międzyczasie zaczęłam grać na tzw. Ehogu. Później po długiej przerwie od pisania na pbf trafiłam na wasze ulubione forum List z Hogwartu no a potem tu (i to za sprawą tego pana wyżej xD). No i chyba tyle Cool

PisanieTemat: Re: Przepraszam, czy my się znamy?   

Powrót do góry Go down

Przepraszam, czy my się znamy?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Klasa Historii Magii
» "Niebieski Diabeł" i jego słodycz: Seria niefortunnych zdarzeń