Share
Go down

Irytek [poltergeist]

on Wto Sty 21, 2014 3:46 pm

Karta postaciImię i nazwisko: Brak
Przydomek: Irytek (jeśli jesteś ciekaw dlaczego, to znaczy, że go nie spotkałeś...)
Data urodzenia: -
Znak zodiaku: -
Data zgonu: -
Powód zgonu: -
Miejsce zamieszkania: Hogwart
Wykształcenie: Samouk
Miejsce pracy/wyuczony zawód: Hogwart / Zamkowy błazen


Cechy wyglądu


Wzrost: Zmienny, jak jego nastrój. Preferuje jednak być co najmniej odrobinę wyższy od rozmówcy.
Budowa ciała i postura: Jeśli nikogo nie naśladuje, to ciała jako takiego nie posiada. Na szczęście dla tych, którzy chcą wiedzieć z kim mają do czynienia, od setek lat przybiera wciąż ten sam wizerunek szczupłego, lekko zgarbionego nastolatka.
Znaki szczególne: Czerwone tęczówki, raczej nietypowe u żywych osób. Z jakiegoś powodu zachowuje je nawet po zmianie wyglądu.


Umagicznienie


Bogin: Boi się wyjść z szafy, gdy czuje obok Irytka.
Amortencja: W ogóle jej nie czuje.
Widok z Ain Eingarp: Co ciekawe, Irytek twierdzi, że też czasem coś widzi w "tym przeklętym zwierciadle". Ale chyba lepiej go o to nie pytać...
Zwierzę totemiczne: Oto jest pytanie - co za zwierz mógłby pasować do wrednego, rudego nicponia, który uwielbia wrabiać innych? Lis! A to, że sam zainteresowany nigdy lisa nie widział, bo to jednak nie jest najczęściej spotykane zwierze w okolicy Hogwartu, to już inna sprawa.


Przeszłość i przyszłość


Podsumowanie posiadanej wiedzy i umiejętności: Umiejętność poziom I - opętywanie, Umiejętność poziom I - świadoma manipulacja temperaturą, Umiejętność poziom I - odporność na emocje żywych.
Koncepcja gracza: W tym momencie już chyba każdy ją zna (a jak nie zna to już idę mu ją osobiście wyłożyć). Żeby jednak nie było pretensji; Iryś zamierza uprzykrzać wszystkim życie, bo nic lepszego do roboty mu nie pozostało. Istnieje od nie wiadomo jak dawna i sam nie ma pojęcia jak ani czemu powstał. Zrobić z tym fantem niewiele może, więc wypełnia pustkę zabawą ze wszystkimi dookoła, czy tego sobie życzą, czy też nie.


Ostatnio zmieniony przez Irytek dnia Czw Lis 29, 2018 4:16 pm, w całości zmieniany 4 razy

Re: Irytek [poltergeist]

on Wto Sty 21, 2014 10:59 pm

Akcept, Irytku! Duchy cieszą się u Nas specjalnymi względami ;)
Rain down
from a great height
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach