Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Informacje dodatkowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Caroline Rockers

VII rok

PisanieTemat: Informacje dodatkowe   Sob Gru 28, 2013 12:04 am

First topic message reminder :

Informacje od administracji na temat wszelkich fabularnych i technicznych spraw, które warte są odnotowania! Ma to służyć pomocą dla wszystkich użytkowników by wiedzieli, co się obecnie dzieje i co jest zaplanowane na najbliższy czas. Temat ten jest też powiązany z Edycjami i Zmianami Administracji!

Hear Me Roar
Burn Them All

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Sie 24, 2015 2:26 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Caroline Rockers

VII rok

PisanieTemat: Re: Informacje dodatkowe   Sob Maj 06, 2017 1:52 am

Krótkie, ale ważne
Jak pewnie zauważyliście, 04 lipca się ciągnie, więc aby dłużej nie przedłużać i definitywnie ogarnąć ucztę, będzie on trwał do końca maja, a po nim nadejdzie zmiana i z całą pewnością jazda pociągiem ze stacji Hogsmeade - co już zostanie poprowadzone przez Mistrza Gry i Nauczycieli. Wszystkim dziękuję za wzięcie udział w ankiecie i wedle Waszych słów i głosów, zostaje tak jak jest, czyli nie przenosimy się, nie zamykamy forum na czystki tylko skubiemy. Powitajcie też po dłuższej przerwie Alice, mojego Pomocnika Fabularnego i trzymajcie kciuki za jej energię! Chciałabym Wam też podziękować za wzrastającą aktywność, chęci do pomocy i pisania. A i przypominam o korzystaniu z tematów, zwłaszcza jeśli coś się nie zgadza, czegoś nie zrobiłam a miałam, o czymś zapomniałam, albo macie pytania i chcielibyście poznać odpowiedzi. Zapraszam też do tworzenia artykułów, jako że to ostatni numer Portretowego Szmeru i kwestia gazet zapewne zostanie rozważona podczas fabularnych wakacji.  Za wszystkie utrudnienia, komplikacje i przeciąganie się w czasie niektórych rzeczy serdecznie przepraszam.

Schylam uniżenie głowę,
Wasz rozwalacz wątków.
Nope nope nope

Hear Me Roar
Burn Them All
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Informacje dodatkowe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-