Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Arya Wordsworth [martwa]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Arya Wordsworth

Martwy †

PisanieTemat: Arya Wordsworth [martwa]   Wto Gru 17, 2013 7:13 pm

Imię i nazwisko: Arya Anastasia Wordsworth
Data urodzenia: 17.11.1960r.
Data zgonu: 28 marca 1978 r.
Powód zgonu: Fabularny. Zginęła w czasie walki na błoniach przez zaklęcie Sahira Nailaha.
Czystość krwi: 3/4
Dom w Hogwarcie: Hufflepuff.
Różdżka: 10 cali, drzewo różane, włos z głowy wili. Różdżka bardzo ładna, poręczna. Najczęściej z resztką gumy do żucia u spodu.

Widok z Ain Eingarp:
Stanęła przed zwierciadłem prowokacyjnie strzelając balona z gumy do żucia. Bezceremonialnie wydłubała ją z ust przyklejając do złoconej ramy. I tak straciła już smak.
Chwila moment! Czy to pryszcz?! Na jej pięknym, nieskazitelnym obliczu?! Spiczasty nos Aryi niemalże dotknął zakurzonego lustereczka. Teraz było tylko czekać aż zapieje niczym w mugolskiej bajeczce "tyś jest najśliczniejsza na świecie Aryio". Nie żeby potrzebowała potwierdzenia, no ale... miło by było.
Zamiast tego jej wzrok natrafił na dziwny fotel. Idealny pod jej kształtną pupę. Choć nie, momento! To był tron. A w nim ona sama, z nogami luźno przewieszonymi przez podłokietnik, dłubiąca w ząbkach berłem całego świata. Obok niej rodzeństwo, te ukochane, zakazane mordy!
Ale nie tron, nie władza, nie potęga były tu najważniejsze...
Jej guma do żucia była z opiłkami złota! To dopiero czad!

Podsumowanie dotychczasowej nauki w Hogwarcie:
- Twoja kuzynka Annie dostała w tym roku aż pięć wybitnych! A ty Aryjkoo?
Znudzona przeniosła wzrok z mateczki na swoje świadectwo. Hm...
- Też mam pięć.- Skłamała ciamkając swoją gumę do żucia. W sumie od "t" do "w" były zaledwie dwie literki, nie? Czyli prawdy nie nagięła, a szlabanu uniknęła. Who's the boss?
Złożyła pergamin w... jak to mówią mugole... samolocik?
Ups. Czyżby właśnie jej śliczne oceny wylądowały w kominku? No jakaż szkoda... Tak było co roku. Same Nędzne i trolle. I jedno Powyżej Oczekiwań. Z Elków. Jak zawsze.
Reasumując. Nauczyła się robić wybitne antidotum na wypryski i transmutować wszystko co się da w gumę do żucia. Zna też trochę zaklęć. Ogólnie fun na całej linii.
Tak się bawi, tak się bawi A-R-Y-A!

Przykładowy Post:
Arya utkwiła wzrok swoich przeraźliwie zielonych (tak poetycko podkreślonych mejkapem doskonałym!) ocząt w profesor McGonagall. Boże, co za nudziara! Ile można gadać o transmutacji ptaków w szczury i na odwrót. Chyba po to bozia im skrzydełka dała co by latały prawda?
Jęknęła znudzona osuwając się na swoją ławkę. Nawet balonów postrzelać nie można bo stara prukwa się czepia jak rzep do ogona. I weź tu człowieku lub nauczycieli...
Znudzona przeczesała palcami swoje czarne włosy. W sumie one najbardziej przyciągały uwagę. No i może pewne "kobiece atrybuty"... Tak. Tam akurat warto było patrzeć, choć można było nieźle za to oberwać po pysku. Arya była bardzo zadziorną osóbką.
I humorzastą. Tak naprawdę zadowolona była tylko wtedy, gdy miała pod ręką jagodową gumę balonową jakiejś śmiesznej mugolskiej firmy. Był tylko jeden feler... Bardzo szybko traciły swój niebiański smak.
Wyciągnęła gumę z ust leniwie szukając gdzie by tu się jej pozbyć. Przed nią siedziałą jakaś rudowłosa panna. O! Czy to nie pani "jestę prefektę, ą ę tak bardzo szlama"? Cudownie! Jak ona nie trawiła szlam. Już mugole byli lepsi, bo przynajmniej nie pchali się tam gdzie ich nie chciano.
Przechyliła się do przodu bardzo starannie wplątując lepką kulkę w rude kosmyki Gryfonki. A niech se radzi!
- Panno Wordsworth pani się chyba nie zajmuje lekcją prawda? Niech mi pani powie coś o wpływie jonizacji kwantowej na progres scalania cząsteczek rakowych, który towarzyszy transmutacji semi-scalającej.
Nauczycielka zapewne powiedziała coś zupełnie innego, tylko że pogrążona w pracy nad misternym kołtunem włosów rudej Evans, Arya nawet nie zwróciła na nią uwagi. Ale chyba jasne, że z pytania zrozumiała tyle co nic prawda?
- Dość tego! Jesteście najgorszą klasą w szkole. Za odpowiedź Wortdsworth dostajesz trolla. I przestań grzeszyć w tej ostatniej ławce, bo na koniec kariery wylądujesz w pierwszej!
- Bla bla bla... transmutacja.... bla bla bla... nie słuchacie... bla bla bla... jesteście najgorszą klasą jaką uczyłam od piętnastu lat bla bla bla Wordsworth bla bla bla... troll... EJ!

Przerwała papugowanie pod nosem nauczycielki, gdy zobaczyła ją przed swoją ławką. Cholera...
- Szlaban!
No bez przesady! Poderwała się z ławki przyjmując na twarz wyraz świętego oburzenia. Przyłożyła dłoń do serca, drugą wznosząc w natchnieniu ku górze. Jej palec powędrował w stronę sufitu, gdy zaczęła z nabożną czcią deklamować:
- Piękna profesor McGonagall
Mam do pani wielki żal
W końcu trolla dziś dostałam
Bo gumy koleżankom rozdałam!
Chciałam być miła i grzeczna
Jednak też niebezpieczna.
Dlatego radzę na włosy uważać
i moje na moje słowa zważać.
A gdy się niechcący zdenerwuję
Szlama tego mocno pożałuje!
Zrobię wtedy z gumy balona...
Odkryjesz we mnie wtedy potwora...
Więc pani profesor kochana
O wybitny proszę z samego rana!

Na sali zapanowała wielka cisza, a następnie ogólnoślizgońskie rozbawienie. How fun...
- Wordsworth... - 30 punktów dla Hufflepuffu. Siadajże  dziewucho!
- Jestem dziewczęciem pani profesor, nie dziewuchą!- Usiadła obrażona na swoim miejscu wyciągając kolejną gumę do żucia z kieszeni szaty.
Niby pierwsza lekcja transmutacji w tym roku, a już jest tak zabawnie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Arya Wordsworth [martwa]   Wto Gru 17, 2013 7:48 pm

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Sty 16, 2017 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arya Wordsworth

Martwy †

PisanieTemat: Re: Arya Wordsworth [martwa]   Wto Gru 17, 2013 7:48 pm

Fuck yeah jestę puchonę~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Arya Wordsworth [martwa]   

Powrót do góry Go down

Arya Wordsworth [martwa]