Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Arsen Wordsworth [uczeń] Empty Re: Arsen Wordsworth [uczeń]

Wto Gru 17, 2013 9:09 am
Czystokrwistych czarodziejów mamy za dużo na forum, proszę o zmianę na półkrwi, lub nieczystej.

"Wordsworth widzisz jak jego kopa" -Wordsworth widzi jak jego kopia.
"Jego rodzina wszakże wywodziła się z czasów panowania na tronie angielskim dynastii Tudor."
"Panną Wordsworth na drodze." - Pannom Wordsworth na drodze.
"Czuł zimne powietrze na swoim ciele, nie lubił tego uczucia. Zapanował nad nim, stając się całkowicie opanowany i skupiony." - Czuł zimne powietrza na swoim ciele. Nie lubił tego uczucia. Skupił się i zapanował nad nim, wracając do poprzedniego stanu.

Ogólnie niekoniecznie widzi mi się koncepcja VI-klasisty, który ma takie ambicje. Okey, rozumiem - przedstawiłeś taki zamysł, lecz samo to, że robisz z siebie drugiego Voldemorta? No to już niekoniecznie. Zwłaszcza, że raczej wątpię, żeby Voldemort od samego początku miał ambicje do zabijania, więc też raczej niewiarygodna wersja z tym, że wraz z przekroczeniem progu Hogwartu ma je Arsen. Poza tym Cruciatusa, nie można nauczyć się i rzucać od tak. To jest pewien schemat, tak samo jak z innymi niewybaczalnymi, zwłaszcza, że tego w programie szkolnym NIE MA, jedynie występuje teoria, żeby uczeń wiedział, z czym ma do czynienia.
Takich zaklęć można dopiero się nauczyć na fabule we własnym zakresie.

Sądzę, że ta KP jest zbyt wyidealizowana pod względem siły i mocy chłopaka.
Proszę więc o poprawę Karty Postaci.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Arsen Wordsworth [uczeń] Empty Re: Arsen Wordsworth [uczeń]

Wto Gru 17, 2013 7:04 pm
Zauważyłam nowe błędy.

"Transmutacja stała się przedmiotem, który bardzo cenił i ukazywał na nim naprawdę wielkie zainteresowanie przedmiotem i dużą wiedzę.” – Transmutacja stała się przedmiotem, który bardzo cenił. Wykazywał względem niego spore zainteresowanie, oraz potrafił zabłysnąć zdobytą wiedzą.

„Niektóre z nich szły mu lepiej, a czasem gorzej.” – Inne znacznie gorzej.
Dlaczego tak? Otóż żeby postać nabrała przysłowiowych "rumieńców".
„Miał wielki dar to ważenia eliksirów” – Miał wielki dar do ważenia eliksirów.
„Wszystko prócz tego zalicza przynajmniej na Powyżej Oczekiwań.” – Pozostałe przedmioty zalicza na Powyżej Oczekiwań.
"Jedno wiedziałem od momentu przekroczenia progu Hogwartu. Byłem tego pewien od samego początku i postanowiłem dążyć do realizacji moich planów nawet po trupach. Nie mówię tutaj nawet o moich wyobrażeniach czy jakiejś innej abstrakcji. Twierdzę o prawdziwych ludziach pozbawionych duszy, pozbawionych człowieczeństwa czy iskierki, którą można nazwać życiem. W tym momencie jestem świadomy swojej mocy i tego, że będę najpotężniejszym czarodziejem moich czasów. Muszę tylko zrealizować swój plan, a pomogą mi w tym moje siostry... "–  Prosiłabym o zmianę. Dlaczego? Fragment w niektórych momentach jest dobry, w niektórych wręcz przesadzony. Najpotężniejszym czarodziejem? Rozumiem ambicję, rozumiem, jednakże warto liczyć się z takimi czarodziejami jak Albus Dumbledore i Lord Voldemort. Dlatego to nie przejdzie. Początek jednak w sumie dość dobry, gorzej z drugą częścią właśnie. Bo czymże jesteś Ty i Twoje siostry, jak dopiero początkującymi? Dopiero poznajecie świat i wybieracie własną drogę.

"Podszedł do ich ofiary, wymówił „Chłoszczyć” i czerpał przyjemność z widoku cierpienia na twarzy chłopaka." - Arsen, serio? Zmień zaklęcie, albo wydźwięk reszty postu, bo na miejscu tego chłopaka, to jedynie bym się zirytowała, albo wybuchnęła śmiechem, gdyby ktoś użył wobec mnie  Chłoszczyć.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Arsen Wordsworth [uczeń] Empty Re: Arsen Wordsworth [uczeń]

Wto Gru 17, 2013 7:24 pm
Arsen Wordsworth [uczeń] Beq
Niechaj będzie Akcept.
Sponsored content

Arsen Wordsworth [uczeń] Empty Re: Arsen Wordsworth [uczeń]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach