Go down
Moira Dearborn
Ministerstwo Magii
Moira Dearborn

Karta Rozwoju Empty Karta Rozwoju

on Czw Mar 07, 2019 10:25 pm
Karta Rozwoju Tumblr_inline_o430yoo2291qlt39u_250Karta Rozwoju Tumblr_inline_o430ytjmVr1qlt39u_250
Imię i Nazwisko:  Moira Theresa Dearborn
Rok/Stanowisko: Amnezjatorka w Departamencie Magicznych Wypadków i Katastrof.

Ilość fasolek: 10 + 85 + 7 + 6 = 108

Fasolki otrzymane za: startowe + KP + stworzenie postaci dorosłej + Zakon Feniksa
Fasolki zabrane za: -

Wykupione progi: -

Opanowane zaklęcia: 20
Opanowane eliksiry: 4

Wymyślone eliksiry: -
Wymyślone zaklęcia: -

Atuty:

• Świat stoi otworem - postać jest ciekawa, głodna informacji na temat otaczającego ją świata i zjawisk. Nie odpuszcza, dopóki nie dowie się czegoś więcej.
  • Dobra opinia - postać zazwyczaj jest przygotowana do zajęć, punktualna i w ogóle zachowuje się bez zarzutu, dlatego nawet jeśli coś się jej przytrafi, nauczyciele patrzą na nią łagodniej, a o szlaban będzie musiała się naprawdę postarać.
  • Zimna krew - w sytuacjach stresowych postać nie traci głowy. Czy to szalejące nad głową Avady, czy (co gorsza) złamany paznokieć, umie zachować trzeźwe myślenie i sensownie podejść do problemu.
  • Wiem, czego chcę - postać potrafi stawiać sobie jasno sprecyzowane cele do których dąży, niezależnie od tego, co myślą inni. Dzięki temu łatwiej radzi sobie z wewnętrznymi konfliktami.
  • Wyciągnę różdżkę zanim policzysz do pięciu - postać jest dobra w zaklęciach, błyskawicznie wyrecytuje zasady jakimi rządzą się pojedynki i nie boi się wciągnąć w wir walki. Warto zaznaczyć, że preferuje ona czarodziejskie sposoby rozwiązywania swoich spraw.

Słabości:

• Sztywny jak pal Azji - postać ma wyznaczone zasady, których kurczowo się trzyma przez co trudniej jej nawiązać pozytywne relacje z innymi osobami. Sobotni wieczór i wszyscy z biura idą na piwo, ale ona woli pracować? Ktoś proponuje że poświęci dla niej życie, ale ona tylko grzecznie dziękuje i mówi że musi coś załatwić? Standard.
  •  Nie mów do mnie - postać jest aspołeczna, nie przejawia chęci przebywania w towarzystwie innych ludzi, wręcz zdaje się tego unikać. Im więcej ludzi wokół niej, tym gorzej się czuje. Ma często wrażenie jakby się dusiła.
Powrót do góry