Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Ulica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz Labiryntu

PisanieTemat: Ulica   Pon Wrz 02, 2013 1:02 pm

First topic message reminder :

Pokątna, ostoja czarodziejskiego handlu i jedno z niewielu miejsc w Londynie, gdzie można spokojnie wyciągnąć różdżkę i nie martwić się obecnością mugoli. Wzdłuż szerokiej, brukowanej alei wznoszą się liczne sklepy i inne punkty usługowe. Najtłoczniej jest tutaj przed początkiem roku szkolnego i w czasie świąt. Na co dzień, Pokątna wibruje swoim własnym rytmem. Pełna magii, galeonów i życia - w każdym z możliwych znaczeń tego słowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Monique Fiante

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Ulica   Pią Lis 20, 2015 9:45 pm

Monique niestety chyba sobie wywróżyła ze spotkanie się przedłuży bo była już 18:20 a ona nadal tkwiła w londyńskiej restauracji i omawiała spotkanie irlandzkiej drużyny quidditcha z drużyną norweska. Miała już dość tego spotkania a nie wyglądało na to by chyliło się ku końcowi. Gdy wybiła godzina 18:45 spotkanie już się skończyło a dokładniej zostało przeniesione na kolejny dzień bo i osoba umówiona z Monique miała kolejne spotkania już zaplanowane. Wyszła wiec szybko z restauracji i ruszyła piechota w stronę ministerstwa oddalonego od tej restauracji o kilka minut drogi. Gdy doszła na miejsce mężczyzna jeszcze stal i czekał jednak widziała że był już zniecierpliwiony. Podeszła do niego i z przepraszająca miną spojrzała na niego.
- Bardzo przepraszam Cię za spóźnienie bo naprawdę nie chciałam się spóźnić prawie godzinę. Niestety spotkanie mi się strasznie przedłużyło a ja nie mogłam nic na to poradzić. Wybaczysz mi? - spytała. A trzeba dodać ze było to pytanie retoryczne, bo ona nigdy nie przepraszała. Uśmiechnęła się do niego czekając aż odpowie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Matthew Peter Howard

Dojrzały

PisanieTemat: xxx   Pią Lis 20, 2015 10:04 pm

Matthew, jako że jest słownym i punktualnym człowiekiem, przybył o umówionej godzinie, w umówionym miejscu. Można nawet powiedzieć, że właściwie był przed czasem, bo nie zwykł pozwolić jakiejkolwiek kobiecie czekać na siebie. Zwykle to on musiał czekać na przedstawicielki płci pięknej. Miał jednak taką cichą nadzieję, że pierwszy raz w życiu przydarzy mu się przypadek, iż nie będzie musiał czekać na białogłowę dłużej niż pięć, no może dziesięć, minut. Jakże on musiał się w dzisiejszym dniu pomylić…
Przypomniał sobie jak Monique mówiła mu by poczekał na nią maksymalnie pół godziny, ale nawet i po upływie tego czasu okazało się, że umówione spotkanie chyba nie dojdzie do skutku. Około 18:40 zaczął się bardzo denerwować, a nawet i wkur… wkurzać. Skierował swoje kroki jak najdalej stąd, ale bardzo powoli. Ale po pięciu minutach zauważył, że jednak kontury jakiejś postaci wyłaniają się znad horyzontu. To ona… Bogini seksu…jest napalona… Mokra na… A poniosły go gorące myśli fantazji, tzn. Matta.
Spojrzał na nią i na jej minę, która przybrała ton przepraszający.
- Ta.. Mam inne wyjście? – zapytał wzruszając ramionami. Nie był zadowolony z takiego obrotu sytuacji, ale z kolei w końcu się łaskawie panienka pojawiła, prawda?
- To gdzie idziemy? – zapytał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ulica   

Powrót do góry Go down

Ulica
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Główna ulica