Go down

Sklep z Antykami - Golden Spirit Empty Sklep z Antykami - Golden Spirit

on Sob Paź 13, 2018 9:14 pm

Opis Sklepu


Lokal stał bardzo długo pusty. Miał wcześniej witryny zabite deskami i tylko wejście obok nich było uczęszczane. Prowadziło ono do niewielkiego mieszkania, które znajdowało się na górze. Wchodząc w te drzwi napotykało się wąskie schody prowadzące na górę, a także mocne drzwi, które prowadziły też do sklepu. Było to wejście tylko dla właściciela poprzedniego biznesu w tym miejscu, ale nikt już nie pamiętał, co w tym miejscu sprzedawano.
W mieszkaniu mieszkał starszy mężczyzna, który niedawno sprzedał ten dobytek wraz ze swoim sklepem dwóm mężczyznom - Joe Fisherowi i Nickowi Rogersowi. Sam poszedł mieszkać do domu spokojnej starości. Nie miał już tyle siły, aby wspinać się na górę, a także pieniędzy, aby wyremontować dawny sklep.
Joe i Nick odnowili dół wraz z mieszkaniem, które zostało wynajęte młodemu stażyście z Biura Aurorów.
Witryna została przemalowana na złoto, pojawił się na niej wielki napis "Sklep z Antykami" i trochę mniejszą czcionką "Golden Spirit". W środku pojawiły się regały, krzesła i podstawki pod wazy. Dwie gabloty na jakieś droższe klejnoty i antyki. Kilka dni później zapełniły się one wazami, popiersiami, starymi, mocno zdobionymi krzesłami, zegary z kukułką również stanęły pod ścianą. Z każdym dniem przybywało tu starych rzeczy, a ludzie z ciekawością zaglądali i czekali na otwarcie. Przedmioty, które można teraz tu dostać to nie tylko stare meble, ale również droga i stara biżuteria, która posiada swoją historię. Joe zaczął się również tym interesować i czytać notatki Nicka, w której są spisane miejsca, gdzie zostały znalezione dane przedmioty, od kogo zakupione i jaką miały one opowieść za sobą.
Sklep został otwarty: 12 listopad 1978 roku.
Główny sprzedawca: Joe Fisher
Przez pierwszy tydzień sprzedawał tu również: Nick Rogers
Czasami pojawiła się też: siostra Joe


Edycja na fabularny czas: 7 grudnia 1978


W sklepie zaszły niewielkie zmiany. Młody stażysta zniknął ze sklepu, a pojawił się tam wysoki i barczysty Joe Fisher, który przeprowadził się już na stałe na ulicę Pokątną. Zamieszkał w mieszkaniu nad sklepem. Czasami pojawiała się tu też jego siostra, gdy Fisher nie mógł zająć się sklepem. Bardzo miła i mądra dziewczyna.

Opis Mieszkania


Mieszkanie składa się z trzech pomieszczeń. Pierwsze pomieszczenie to salon połączony z korytarzem i jadalnią, a także z aneksem kuchennym. Drugie pomieszczenie to niewielka łazienka z wanną, umywalką i WC. Trzecie pomieszczenie to sypialnia z łóżkiem, komodą i dużą szafą. Okno w tym miejscu wychodzi na ulicę.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach