Share
Go down

Co sądzisz o propozycji Rockers odnośnie discorda?

5 - 71%
1 - 14%
1 - 14%

Wszystkich Głosów: 7

Petycja o usunięcie discorda

on Czw Paź 11, 2018 5:38 pm
First topic message reminder :

Forum wygląda martwo przez to, że nikogo nie ma na chb, a wszyscy siedzą na discordzie. Wiele osób nie chce mieć nawet kont na tej aplikacji, czy tez stronie. Uważam, że discord powinien mieć kanał jedynie głosowy co najwyżej, a nie być odpowiednikiem powiadomień, a także rozmów między użytkownikami.
Niektóre osoby są tam tak po prostu, bo nawet nie mają kont na forum. Do tego po co cb na discordzie? Skoro mamy je na forum? Osobiście lubię rozmawiać na cb, bo mam dostęp do profili, mogę obczaić KP i mogę wpaść na jakiś pomysł do relacji, a na discordzie nie ma takiej możliwości. Dla mnie osoby na discordzie są takie bezosobowe jeśli chodzi o stosunek ich użytkowania na forum.

DISCORD DO GAZU!

łapki

You have a right to live your life. Like no one else does, like no one else might

Re: Petycja o usunięcie discorda

on Sob Paź 27, 2018 11:59 am
Jako że nie do końca wiem, co sądzicie o mojej propozycji, a wyniki ankiety nie są wcale takie oczywiste - więcej mówią mi posty w dyskusji - wstawiam nową ankietę, już odnośnie tej konkretnej sprawy.
Oczywiście nadal możecie się wypowiadać, podważać etc. Śmiało!

Tak wyglądało to dzisiaj po zamknięciu ankiety:
Czy jesteś za usunięciem discorda?

Tak, discord do gazu
20%
20% [ 3 ]

Nie, lovciam discord
40%
40% [ 6 ]

Obojętnie mi
40%
40% [ 6 ]

Wszystkich Głosów : 15

Rain down
from a great height

on Sob Paź 27, 2018 2:15 pm
To czarny wypowie się po raz drugi. Nadal zostaję przy stanowisku że diskord jest fajniejszy i wygodniejszy od czatboxa. Argumenty już podałem, a oskarżenia jak "ludzie z diskorda nie piszą postów" czy "nie chcę robić tam konta" zalatują mi bullshitem.

Moją propozycją jest złączenie diskorda i czatboxa w jedno. Beza już wrzuciła applet diskorda jednak forma w jakiej to zrobiła jest po prostu niewygodna. Wystarczy to poprawić i wszyscy będą zadowoleni : )

on Sob Paź 27, 2018 2:51 pm
Rockers napisał:Więc na ten moment ja proponuję zostawić discorda ale bez pogaduszek, memów i całej tej rzeczy pierdów, bo to jest na forum - wolę już nabijać posty w offtopie i tutaj zwiększać statystyki niż na discordzie. Kanał głosowy, ewentualnie kanał ogłoszeniowy i dział dla MG/Administracji.
Co Wy na to?

^ Podpisuję się pod tym.

Ogółem Discord jest dla mnie kompletnie niepotrzebny. Niby ni to parzy, ni ziębi — ale wciąż uważam go za irytujący dodatek, tak jak irytujące są dla mnie konferencje na telegramie albo GG. Nie znoszę, jak mi coś nachalnie mruga po pulpicie, bo nagle 50 osób postanowiło zacząć spamować.

Ale jednocześnie zablokowałem sobie waszą ikonkę Discorda, żeby nie pojawiały mi się dalej żadne powiadomienia... i tyle. Więc to też nie tak, że jego istnienie niszczy życie. Co jest jednak prawdą: ML trochę opustoszało, a to już leci na niekorzyść. Pierwsze wrażenie też jest ważne, jeżeli chcemy mieć nowe osoby.

You are the result of 4 bilion years of evolution. So act like it.

on Sob Lis 03, 2018 1:43 pm
Podbijam!

Rain down
from a great height

on Czw Lis 08, 2018 9:01 pm
Używanie discorda na forum stało się rzeczą tak powszechną, że niemal normalną. Niby mi to nie przeszkadza - chociaż żadna siła nie zaciągnie mnie już na żadne forumowe serwery - lecz jednocześnie na forum jest pusto. To odstrasza potencjalnych graczy, odstrasza również tych, którzy z discorda nie korzystają.
Nawet ja miewam takie dni, gdy wchodzę na forum, może nawet mam chęć z kimś popisać, po czym wchodzę na CB, a tam pustynia, w archiwum wiadomości sprzed trzech dni czy sprzed tygodnia, z miejsca robienie czegokolwiek podpada pod kategorię "nie chce mi się".
Przywykłem do chaosu na SB czy tam CB. Zwykle właśnie dzięki temu miałem ochotę grać na tym czy innym forum. A teraz wpadnę i tylko widzę duchy.
Albo Cheya.
Na jedno wychodzi.

Dlatego podpisuję się pod kasacją tych memuszków i pogaduszek.

on Czw Lis 08, 2018 9:19 pm
Podoba mi się pomysł z włożeniem discorda jako cb. To rozwiązywałoby jak dla mnie problem. Co wcale nie sprawiłoby, że byłabym szczęśliwa z tego powodu. Odkryłam, że emotikonki to jednak istotna kwestia dla moje bytowania podczas rozmów i cb oferuje te ulubione (i także te wybłagane!), także pod tym względem przychylna jestem bardziej cb. Inna sprawa, że na discordzie tłum robił się tak naprawdę w chwilach, kiedy było się na głosowym. Poza tym nie dostrzegałam wielkiej różnicy. Tzw. tam tez były przypływa spamerstwa nagłe, a potem cisza. Jak na cb. Kolejna rzecz, która przemawiałaby za discordem to wygoda użytkowania na telefonie prawdopodobnie. Sama jednak nie korzystam więc nie czuję specjalnej więzi. Ogólnie no - rozumiem dlaczego ludzie to lubią. Z drugiej strony jednak lubię molocha, jako mój ukochany gif, to że cb zawsze tworzyło jakiś klimat forum, więc pustki działają na niekorzyść raczej, wcześniej żyliśmy z cb na telefonach jakoś trudno, ale jednak i fakt, że teraz jest u góry mi bardzo odpowiada. Jakoś łatwiej na nie wpaść, trudno ominąć i nie zajrzeć. Także po tej zmianie chyba ostatecznie będę samolubna i chociaz przeżyłabym korzystanie z discorda (i obiektywnie uważam, że związanie go ze stroną na stałe byłoby rozsądne) to jednak wolę cb tutaj. Po prostu.
Bo lubię budowanie klimatu, rozmówki, obecne miejsce cb, to że to część forum i zawsze tak było.
Nie było discorda, żyliśmy. Jak znowu go nie będzie dla użytkowników to też przeżyją, jak to było kiedyś. Discord to nie forum. Zwykłemu użytkownikowi tylko miesza, a administracji się przyda na własne potrzeby.

And I know, I may end up failing, too
But I know, you were just like me
With someone disappointed in you

Yesterday at 7:07 pm
Ankieta zostanie zamknięta w środę - można głosować do godziny 20.

Rain down
from a great height
Sponsored content

Powrót do góry