Share
Go down

Co trafi na wattpada?

on Wto Sie 14, 2018 4:50 pm

Hejka wszystkim, dzisiaj tak totalnie na luzie. Przyszedł mi szalony pomysł do głowy i stwierdziłam, zmotywowana przez Viviene, że czemu by nie? Nawet jeśli nie wyjdzie to zawsze warto spróbować, bo może akurat ściągniemy nowe osoby na forum (i przy okazji na PBFy). Wattpada chyba nie trzeba Wam przestawiać, a jeśli ktoś nie wie co to, to w dużym skrócie jest to strona, gdzie można publikować swoje opowiadania.
Tak sobie myślałam i myślałam i zapaliła mi się żarówka. A czemu by nie zacząć wstawiać jakichś fajnych sesji od nas na wattpada i tym samym nie "chwalić się", jakie tu wspaniałe rzeczy robimy? No właśnie!
Ale najpierw, zanim zacznę cokolwiek wrzucać, chciałabym żebyście mi pomogli wybrać fajne, nadające się na publikację sesje z forum. To nie musi być długie, albo nie wiadomo jakie, po prostu to, co wam się podoba. Mogą to być wasze sesje albo czyjeś (o ile czytacie). Sama też pewnie wrzucę kilka pomysłów.

Wystarczy wrzucić link do danej sesji (ewentualnie dodać dlaczego podoba się wam akurat ta sesja). W miarę możliwości będę pytać o zgodę na publikowanie. W przypadku użytkownika z którym nie mam kontaktu a na przykład byłby przeciw, bo by mu mignęło i totalnie sobie nie życzy, wtedy oczywiście usunę.

Za każdy post z propozycją można otrzymać 5 fasolek! Taki bonus by Was zachęcić.

Co jakiś czas moglibyśmy właśnie tak wybierać kolejne sesje, które zostałyby wstawione na wattpada, by też nie wrzucać od razu wszystkiego, co leci i by miało to sens.

Możecie też się tutaj wypowiadać, co w ogóle sądzicie o tym pomyśle, byłoby miło!

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Nie Wrz 02, 2018 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

Rain down
from a great height

Re: Co trafi na wattpada?

on Nie Wrz 02, 2018 1:26 pm
- Sesje halloween. Dlaczego? Może uda się je skończyć akurat na halloween rzeczywiste i będzie tematycznie.
- Event z ruchem płaskiej ziemi, bo jest po prostu śmieszny.
- Sesja jak Lupin wchodzi Kim do wanny bo ją uwielbiam.
- Z moich sesji spoko wyszło myślo Ce x Greg i sesje Vakela z Prudence. Mercedes x Iryt to też był śmieszny motyw.
- Wybrałabym jakieś fajne lekcje. Ja niestety na nie nie chodzę i nie wymyślę nic lepszego niż ta jajcarska numerologia na której Smith narysowała kwadrat na tablicy a Sharon prawie się zesrała, ale wy gracie tu tak długo, że na pewno coś wybierzecie.
- Fajne są niektóre podania, na przykład podanie Helen o wampiryzm i podanie Ururu o wężoustość.

Poza tym mogę wykonać jakieś wattpadowe okładki, bo tam są chyba wymagane jakieś grafiki na nie.

Myślę też, że głosowanie nie jest szczególnie potrzebne. Po prostu wrzucajmy coś od czasu do czasu. Nie trzeba wrzucać całej sesji od razu, tylko tak właśnie raz na tydzień robić update z nowym "rozdziałem", który jest po prostu nowym postem. To chyba buduje na tej stronce hype związany z opowiadaniem.

on Nie Wrz 02, 2018 1:41 pm
Super, ja też pomyślę i z okładkami będzie mega! Głosowanie wyrzucamy, zmienię pierwszy post.

Rain down
from a great height
Sponsored content

Powrót do góry