Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Pon Lip 30, 2018 2:09 am
Moi drodzy użytkownicy!
Nadszedł ten dzień, ta godzina byście odetchnęli głęboko, przygotowali torby i zaczęli rozkoszować się wakacjami. Ale zanim odejdziecie od komputerów, skupcie się na chwilę na Kołysance i wakacyjnym konkursie, który dla Was mamy.
Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Giphy
Konkurs będzie trwał od 30 lipca 2018 roku do 30 września 2018 roku. Macie więc sporo czasu by zrealizować wszystkie zadania, choć oczywiście nie jest to obowiązkowe.

Zasady:


1. Udział w konkursie bierze gracz a nie postać, co oznacza, że nagrodę główną i te poboczne otrzymuje konto/a, które wskaże użytkownik. Musi/szą należeć jednak do niego.

2. Zadania nie muszą być wykonywane tylko z jednej postaci. Ważne by jednak zostały umieszczone prawidłowe linki w poście poniżej by można było sprawdzić czy zadanie rzeczywiście zostało zrealizowane.

3. Każdy powinien na bieżąco edytować swój post ze zgłoszeniem. Po wykonaniu 3 zadań, może wziąć sobie nagrodę, która została przydzielona do danego progu. Do wykonania jest 10 zadań w dowolnej kolejności. Po zrobieniu ich wszystkich, automatycznie bierzesz udział w loterii.

4. Jeśli zapłacisz 15 fasolek, jest możliwość zmiany wybranego zadania, którego nie potrafisz/nie możesz zrobić. Uwaga! Każdy użytkownik może użyć tego tyle razy ile chce, ale za każdym razem płaci tyle samo.

Jak powinno to przykładowo wyglądać?


1. Zrobione - link.
2. Zrobione - link.
3. Zrobione.
[wybierasz sobie nagrodę]
4. Zrobione - link.
5. Zrobione - link lub rozpisane w tym poście.
6. Zrobione - link lub rozpisane w tym poście.
[wybierasz sobie nagrodę]
7. Zrobione - rozpisane w tym poście.
8. Zrobione - link.
9. Zrobione - link.
[wybierasz sobie nagrodę]
10. Zrobione - link.
[bierzesz udział w loterii]

Zadania:


1. Stwórz wakacyjny profil (avatar i podpis), zachowując przy tym klimat forum.
2. Weź udział w obecnie trwającej loterii (lipiec, sierpień lub wrzesień).
3. Weź udział w 5 różnych grach off-topowych, w których do tej pory się nie udzielałeś albo robiłeś to bardzo rzadko.
4. Umieść opinię na Edenie lub ją edytuj, dodając nowe elementy. Jeśli jednak to zrobiłeś, wypowiedz się szczerze o forum w którymś z działów/ewentualnie zaproponuj coś nowego, co można by było wprowadzić na forum. Niech twoja opinia będzie szczera i uzasadniona jakimiś argumentami.
5. Stwórz na YT, Spotify lub chociażby na forum, playlistę z minimum 10 piosenkami dla twojej postaci. Niech 3 utwory będą stworzone do roku 1978.
6. Stwórz propozycję eventu do przeprowadzenia na forum.
7. Stwórz magiczny przedmiot, który będzie związany z wakacjami.
8. Przeprowadź wakacyjny wątek w retrospekcji i zawrzyj w niej takie słowa jak: wieszczyć, agenezja, kwoknąć, awiacja, centryczny, jędrny, ekstrawagancja.
9. Podczas wybranej sesji użyj przynajmniej 6 różnych od siebie zaklęć.
10. Stwórz dla kogoś wakacyjną niespodziankę; może to być prezent wysłany sową z okazji urodzin, rysunek postaci dla gracza, podarowanie komuś na fabule przekąski kojarzącej się z wakacjami, etc.

Nagrody:


Nagroda I (wykonanie zadań od 1 do 3): narośl szczuroszczeta, pył z włosów demimoza lub sztylet.

Nagroda II (wykonanie zadań od 1 do 6): skarebeusz, specjalna maska lub śpiew świergotnika.

Nagroda III (wykonanie zadań od 1 do 9): Buchoszanka, śpiew nereidy lub stalowy bicz.

Loteria:


Po wykonaniu wszystkich zadań, będzie można w tym temacie wziąć udział w losowaniu. Wystarczy rzucić kością zatytułowaną "k100" i sprawdzić jaka nagroda kryje się pod daną ilością oczek.

1-25: automatyczny sukces podczas rzucania danego (jednego) zaklęcia, bez potrzeby rzucania kością.
26-54: skrzyneczka z zapasem eliksirów uzdrawiających na miesiąc.
55-73: księga, dzięki której będzie możliwe nauczenie się 5 zaklęć bez potrzeby wykupywania ich za fasolki (nie dotyczy klątw, pradawnych i trudniejszych zaklęć czarnomagicznych i białomagicznych; takich które mają oznaczenie minimum "X").
74-94:  50 Punktów Doświadczenia.
95-100: buteleczka z szczękooczem.


Dzięki uprzejmości Nathaira z Virusa, mogliśmy wykorzystać wymyśloną przez niego formułę konkursu. To więc NIE JEST NASZ koncept, został jedynie dostosowany na potrzeby Magicznej Kołysanki. O zgodę by go wykorzystać, należy pytać Nathaira.


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Wrz 03, 2018 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Me and the devil
Walking side by side
Amelia Wright
Hufflepuff
Amelia Wright

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Wto Lip 31, 2018 5:37 pm
1. Zrobione
2. Zrobione
3. Zrobione - link12345
[sztylet - Emmelina Vance]
4. Zrobione -link
5. Zrobione - link, posłuchaj
6. Zrobione:
Nowa tożsamość w Samezzano
Maskarady były zabawą od wieków. Włoscy czarodzieje zas stworzyli jej ekstremalną wersję. W odległej od Wielkiej Brytanii Toskanii niepodal Florencji odbywa się co roku w Sylwestra największy bal maskowy o jakim słyszał magiczny świat (mugolski pewnie też, gdyby o nim usłyszał). W zamku Sammezzano na obrzeżach miejscowości Leccio zbierają się przedstwiciele różnych środowisk. Nie obowiązują limity! Wiek, płeć, narodowość, krew? Nie tym razem! Gdzie tkwi haczyk? POtóż każdy wchodzący do sali dostaje specjalnie przygotowaną na tę okazję fiolkę Eliksiru Wielosokowego, a raczej dziwnej, tajemniczej kombinacji-wariacji, która takowy mogłaby przypominać. Sprawia zaś, że człowiek zmienia swoją aparycję w tą wymarzoną. Świetna okazja, by przekonać się, jak daleko jest się od swego ideału lub wreszcie po prostu dobrze wyglądać! Co więcej, by tradycji stało się zadość każdy uczestnik musi mieć na sobie maskę, która zostaje zaczarowana, by żadnym sposobem nie dało jej się zdjąć aż do godziny szóstej następnego dnia. Jedyne, co pozostanie znajome to głos i spojrzenie. Próba wyjawienia swojego imienia i nazwiska zaś kończy się wrzodami na całym ciele, szczególnie w ustach, by nie dało się doprowadzić do zdradzenia tożsamości.
Ludzie z całego świata. Świetna okazja, by wykonać wiele niecnych planów.
Czy w takim tłumie rozpoznałabyś swoich przyjaciół? Albo następnego dnia ukochaną z pokoju 365 z którą spędziłeś przyjemne chwile na łożu, gdzie mógł sie kiedyś turlac z kochanką któryś z Medyceuszy...
I czy któryś z gości odnajdzie wreszcie Komnatę Tajemną, którą jak legenda głosi, Kosma Medyceusz Starszy stworzył, by ukryć receptury wymyślonych przez siebie eliksirów, wywarów oraz kolekcji magicznych obrazów zmarłych kochanek, które nie chciały pożegnać się z nim nawet po śmierci?
[Skarabeusz - Peter Pettigrew]
7. Zrobione:
Parasolka Trolla:
Wiadomym jest, że trolle nie należą do najbardziej rozsądnych istot na tym świecie. Nie da się jednak ukryć, że i one czasami lubią skryć się przed słońcem. Specjalna parasolka ukradziona któremuś z nim jest ogromna, chociaż na taką nie wygląda. Dla trolla bądź innego ogromnego stworzenia to tylko parasol, jednakże dla czarodzieja!? Latem na pustyni rzeczywiście może ochłodzić przykrywając człowieka od stóp do głów nad wodą jednak... wystarczy ją obrudzić, a posłuży za prymitywną łódkę! Otworzona i obrócona rozciągnie żagiel i już można ruszać na podbój wodnych akwenów. Wielofunkcyjna i niestety możliwa do użycia tylko pięciokrotnie, ale za takie ekscesy trzeba jakoś płacić. Za szóstym razem po prostu robi się dziurawa i albo zginiemy na pustyni od przegrzania albo utoniemy dołączając do ruin Atlantydy pod wodą.
8. Zrobione
9. Zrobione
[Śpiew Nereidy - Emmelina Vance]
10. Zrobione
[bierzesz udział w loterii] - Emmelina Vance


Ostatnio zmieniony przez Amelia Wright dnia Sro Paź 31, 2018 10:57 pm, w całości zmieniany 8 razy


Amelia Wright
- Co ci leży na sercu?
- Nic - odpowiedziała i po chwili dodała: - Świat.
(...)
- Tak - odparł Magnus. - Tak wyglądasz, jakby świat leżał ci na sercu.

Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Nie Sie 05, 2018 11:41 am
2. Zrobione - http://magiclullaby.forumpl.net/t3021-loteria-wrzesien-pazdziernik
3. Zrobione
http://magiclullaby.forumpl.net/t293p930-ocen-avatar#46868
http://magiclullaby.forumpl.net/t266p375-ostatnia-litera#46869
http://magiclullaby.forumpl.net/t1391p960-kto-do-kogo-pasuje#46870
http://magiclullaby.forumpl.net/t2835-kiss-marry-fuck-kill#46871
http://magiclullaby.forumpl.net/t257p75-szpieguje#46872
[wybierasz sobie nagrodę]
5. Zrobione - miał być przedmiot ale ja zrobiłem coś takiego
Samotopiące Się stroje kompielowe/wersja damska i męska
Krótki opis: Bikini tworzone w najróżniejszych, wymyślnych wzorach, z jedną tylko bardzo podstępną właściwością. W kontakcie z wodą z solą morską zaczyna się stopniowo, powoli wytapiać, aż w końcu całkowicie zniknie. Kupowane zwykle w prezencie przez żartownisiów.
6. Po drugiej stronie lustra. coś w rodzaju alicja w kainie czarów
Prowadzący: to decyzja kto chce
Opis: Pewnego nudnego dnia w Hogwarcie, paru uczniaków natrafiło na dziwne lustro... na skutek wielu niefortunnych wydarzeń znaleźli się... po jego drugiej stronie. Wszystko było by w porządku, gdyby można było wrócić tą samą drogą i tu zaczynają się schody.Lustro nie odpuszcza, a nikomu nie uśmiecha się zostać w świecie, gdzie wszystko przeczy prawom fizyki!
Niebezpieczeństwo: średnie
10 http://magiclullaby.forumpl.net/t2774-zwierzatko-annie#47941<-Zrobione
Pył z włosów demimoza


Ostatnio zmieniony przez Jules Nox dnia Czw Lis 01, 2018 8:05 am, w całości zmieniany 2 razy


Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym 03716ab0c997d1671c81134e64cf53b3
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Sob Sie 11, 2018 6:04 pm
1. Zrobione - u Evans.
2. ZrobioneLoteria Wrzesień-Październik.
3. Zrobione.

Pył z włosów demimoza - Abel Attaway.

4. Zrobione - zaproponowany targ + rzeczy na urodziny ML. Tworzenie opinii na Edenie odpada z oczywistych względów.
5. Zrobione - Sharon Summer Time.
6. Zrobione - cała lista eventów stworzona tutaj: http://magiclullaby.forumpl.net/t2329-fabula#47460.

Śpiew świergotnika - Charles Hucksberry.

7. Zrobione -
Okulary Wielofunkcyjne Timothy'ego Abbotta
Już na pierwszy rzut oka widać, że nie ma się do czynienia ze zwykłymi okularami przeciwsłonecznymi. Szkiełka co chwilę zmieniają kolor w zależności od nastroju czarodzieja, który je nosi. Chronią przed słońcem, ale i przed letnimi burzami, sprawiając że krople odbijają się od ciała. Oprócz tego są przydatne podczas pływania pod wodą i przechadzania się nocą po lesie - zaklęcia kompasu daje znać, gdzie jest północ.

8. Zrobione - Charles z Q.
9. Zrobione - Abel z Prudence.

Stalowy bicz
- Caroline Rockers.

10. Zrobione - smak wakacji dla Rudolfa Lestrange'a.

Buteleczka z szczękooczem - Caroline Rockers.


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Czw Lis 01, 2018 4:51 pm, w całości zmieniany 4 razy
Me and the devil
Walking side by side
Viviene Woolf
Hufflepuff
Viviene Woolf

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Nie Sie 12, 2018 3:25 pm
1. Zrobione - Gotowe
2. Zrobione - link.
3. Zrobione
http://magiclullaby.forumpl.net/t191p105-pochwal-za#46965
http://magiclullaby.forumpl.net/t265p345-x-czy-y#46966
http://magiclullaby.forumpl.net/t266p390-ostatnia-litera#46967
http://magiclullaby.forumpl.net/t255p135-kapselek-prawde-ci-powie#46968
http://magiclullaby.forumpl.net/t267p555-co-mowi-av-poprzednika#46969
[wybierasz sobie nagrodę]
4. Zrobione - link.
5. Zrobione - link lub rozpisane w tym poście.
6. Zrobione - link lub rozpisane w tym poście.
[wybierasz sobie nagrodę]
7. Zrobione - rozpisane w tym poście.
8. Zrobione - link.
9. Zrobione - link.
[wybierasz sobie nagrodę]
10. Zrobione - link.
[bierzesz udział w loterii]


Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Snow
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Pon Wrz 03, 2018 5:05 pm
1. Stwórz wakacyjny profil (avatar i podpis), zachowując przy tym klimat forum.
2. Zrobione. (link)
3. Weź udział w 5 różnych grach off-topowych, w których do tej pory się nie udzielałeś albo robiłeś to bardzo rzadko.
4. Umieść opinię na Edenie lub ją edytuj, dodając nowe elementy. Jeśli jednak to zrobiłeś, wypowiedz się szczerze o forum w którymś z działów/ewentualnie zaproponuj coś nowego, co można by było wprowadzić na forum. Niech twoja opinia będzie szczera i uzasadniona jakimiś argumentami.
5. Zapraszam na playlistę Vakela Bułhakowa. (na początku śmieszki potem poważnie)
6. Robię to non stop i prowadzę eventy sama z siebie więc odhaczam.
7. Stwórz magiczny przedmiot, który będzie związany z wakacjami.
8. Przeprowadź wakacyjny wątek w retrospekcji i zawrzyj w niej takie słowa jak: wieszczyć, agenezja, kwoknąć, awiacja, centryczny, jędrny, ekstrawagancja.
9. Podczas wybranej sesji użyj przynajmniej 6 różnych od siebie zaklęć.
10. Stwórz dla kogoś wakacyjną niespodziankę; może to być prezent wysłany sową z okazji urodzin, rysunek postaci dla gracza, podarowanie komuś na fabule przekąski kojarzącej się z wakacjami, etc.


Reina Q Zabini
Sztuka
Reina Q Zabini

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Sro Wrz 12, 2018 11:33 am
1. done
2. loading
3. done 1 2 3 4 5

4. czy to się będzie liczyło?
5. done
6. Czy Oficjalne XIV Walne Zgromadzenie Przedstawicieli Szlachetnych oraz Czystokrwistych Rodów  Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej może się liczyć?
W obliczu wojny domowej czystokrwiste rody zdobyły się na odnowienie wzgardzonej tradycji omawiania spornych kwestii na publicznym forum. Jako że już kilka razy znalazły na krawędzi wyginięcia, uznano tę formę za sposób najbliższy bezkrwawemu rozwiązaniu trawiących tę szlachetną i nieskażoną mugolskim, toksycznym odpadem społeczność (ha, no jasne!), bowiem rzucanie w siebie klątwami nigdy nie kończy się wzrostem populacji. Poza tym bądźmy szczerzy, który szanujący się arystokrata przepuści okazję do porzucania gównem w drugiego szanującego się arystokratę?
Porządek Obrad:
pkt.69: debata ws. przyjęcia jednolitego frontu wobec kwestii ożenków przedstawicieli rodów czystokrwistych z osobami półkrwi oraz tzw. "mugolakami"
pkt.666: przygotowanie oficjalnego oświadczenia w sprawie przyjętego przez XIV WZPSCRZKWBIP stanowiska względem Lorda Voldemorta oraz jego popleczników, zwanych również Śmierciożercami


7. Mugole mają swoje książki telefoniczne, a czarodzieje sowy... które jakimś sposobem zawsze trafiają do celu, nawet jeśli znajduje się wiele kilometrów od nadawcy oraz ich rodzinnych stron. Magowie ani czarownice niestety nie posiadają podobnej umiejętności, skąd konieczność stworzenia Pandemicznego Rejestru Kominków Publicznych. Bo cóż może Proszek Fiu, kiedy nie wiemy u kogo w płomieniach wylądujemy, prawda? Księga zawiera nieustannie uaktualnianą listę kominków udostępnianych turystom oraz petentom ze wszystkich zakątków globu. Nowością najnowszego wydania jest wyszukiwanie głosowe: wystarczy wypowiedzieć kraj lub miasto, aby otrzymać szczegółowy spis lokalizacji wraz z godzinami ich otwarcia (uwaga na różnice wynikające z przemieszczania się pomiędzy strefami czasowymi).
--- Może nie typowo wakacyjny przedmiot, ale na pewno przydatny przy podróżowaniu, który to proceder latem osiąga zwykle swe apogeum. Użyteczny zwłaszcza, jeśli nie posiadło się umiejętności teleportacji/skutecznego zaklinania przedmiotów w świstokliki. ---
8. w trakcie
9. loading

10. loading
♪♪♪
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Nie Paź 14, 2018 9:41 pm
Do końca października i ani dnia dłużej, bo zasłużyliście (i ja też).


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Sro Paź 31, 2018 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Me and the devil
Walking side by side
Amelia Wright
Hufflepuff
Amelia Wright

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Sro Paź 31, 2018 10:57 pm
kulam na loterię


Amelia Wright
- Co ci leży na sercu?
- Nic - odpowiedziała i po chwili dodała: - Świat.
(...)
- Tak - odparł Magnus. - Tak wyglądasz, jakby świat leżał ci na sercu.

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Sro Paź 31, 2018 10:57 pm
The member 'Amelia Wright' has done the following action : Rzuć kością


'K100' : 27


Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Czw Lis 01, 2018 12:05 am
*ociera pot z czoła*
Jestem gotowa.
Me and the devil
Walking side by side
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Czw Lis 01, 2018 12:05 am
The member 'Caroline Rockers' has done the following action : Rzuć kością


'K100' : 95


Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

on Czw Lis 01, 2018 4:58 pm
ZAMYKAM KONKURS WAKACYJNY!
Osoby, które zrobiły przynajmniej 3 różne zadania, mogą w ramach nagrody pocieszenia, wybrać sobie jakąś nagrodę oznaczoną numerem I.
Me and the devil
Walking side by side
Sponsored content

Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym Empty Re: Wakacyjny konkurs imienia Argusa Filcha w stroju kąpielowym

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach