Go down
Evan Stone
Gryffindor
Evan Stone

Karta Rozwoju Empty Karta Rozwoju

Wto Lip 10, 2018 3:55 pm
Imię i Nazwisko:  Evan Stone
Rok/Stanowisko: VI klasa
Genetyka i Zdolności: -

Ilość fasolek: 70

Fasolki otrzymane za:

klasę VI  + 60
za rozpisanie KP + 10

Fasolki zabrane za: [wpisujemy za co się wymieniliśmy i ile nas to kosztowało]

Wykupione progi: [podajemy jakie progi zostały wykupione i za ile PD]

Opanowane zaklęcia: [wpisujemy zaklęcia, które opanowaliśmy na lekcjach, lub też wykupiliśmy za fasolki]
Opanowane eliksiry: [wpisujemy eliksiry, które opanowaliśmy na lekcjach, lub też wykupiliśmy za fasolki]

Oceny z egzaminów: [tę kategorię uzupełniamy już na koniec roku, znając swoje wyniki]

Wymyślone eliksiry: [tutaj wypisujemy eliksiry, które wymyśliliśmy]
Wymyślone zaklęcia: [tutaj wpisujemy zaklęcia, które wymyśliliśmy]

Atuty:

Wulkan energii - z postaci kipi wręcz energia do działania. Jest bardzo aktywna, ciągle znajduje nowe zajęcia, ale też, co najważniejsze, ma nieprzebrane pokłady zapału i sił do działania.
As przestworzy - postać fantastycznie lata na miotle. Na pierwszych zajęciach miotła od razu poderwała się do jej ręki, widok przepaści pod stopami nie budzi w niej lęku, a zwinność pozwala na różne akrobacje powietrzne.
Wiem, czego chcę - postać potrafi stawiać sobie jasno sprecyzowane cele do których dąży, niezależnie od tego, co myślą inni. Dzięki temu łatwiej radzi sobie z wewnętrznymi konfliktami.

Słabości:

Ja nie skoczę?! - postać ma skłonność do ryzykownych, nieraz głupich zachowań, mających na celu udowodnić jej wartość. W końcu nie może pozwolić na to, by ktoś ją uważał za tchórza, prawda?[/i]
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach