Go down

Karta rozwoju Empty Karta rozwoju

on Nie Cze 24, 2018 1:23 pm
Imię i Nazwisko:  Séamus "Jack" Sue
Praca:
- prowadzenie sklepu z antykami jako Brian Sue
- spacerowanie po Londynie udając Briana Sue
- bycie najemnikiem jako pirat Jack Sue (w roli poszukiwacza przygód, nie płatnego mordercy)
- okazjonalne prawniczenie, jako że jego rodzina jest z tego znana i jego też nieliczni biorą za prawnika; kryją się za tym zazwyczaj porady prawne

Genetyka i Zdolności:
Specjalizacja w zaklęciach użytkowych [+1]

PD: 175PD
+350 start
-175 oczka: tr, uż, def, of


Fasolki: 127
+100 start
+20 KP
+7 postać męska/dorosła

Wykupione progi:
TR +1
UŻ +1
DEF +1
OF +1

Opanowane zaklęcia: [30]
TR +1
Auditio
Bąblogłowy
Caught
Epoximise
Geminio
Serpensortia

UŻ +2
Aqua Eructo
Atmolio
Bombarda
Calovest
Chłoszczyść
Finite
Finite Incantatem
Ignis Interio
Impervius
Locomotor
Magicus extremos
Memcium
Portus
Reparo

OCH
Arresto Momentum
Cameleo
Specjalis Revelio

OF +1
Everte Statum
Gaudium Etiam
Incarcerous
Somno

DEF +1
Protego

UZ:
Episkey
Reparifors

Opanowane eliksiry: [6]
Eliksir Oko Kota
Eliksir Czuwania
Eliksir Dobrego Powodzenia
Eliksir Pomieszania
Eliksir Zamieć
Eliksir Niewidzialności

Wymyślone eliksiry: -
Wymyślone zaklęcia: -

Atuty:
- Świat stoi otworem - postać jest ciekawa, głodna informacji na temat otaczającego ją świata i zjawisk. Nie odpuszcza, dopóki nie dowie się czegoś więcej.
- Poliglota - postać cechuje łatwość w nauce języków. Najczęściej zaczyna grę znając już jakieś, ale i w trakcie gry łatwiej się ich uczy.
- Obieżyświat - postać dużo podróżowała w swoim życiu. Nieobce są jej obce zwyczaje, ma wiele tematów do rozmów, a do tego posiada zdumiewającą umiejętność pakowania całego dobytku w jedną, poręczną torbę.
-  Wulkan energii - z postaci kipi wręcz energia do działania. Jest bardzo aktywna, ciągle znajduje nowe zajęcia, ale też, co najważniejsze, ma nieprzebrane pokłady zapału i sił do działania.
- Znajomość w półświatku -  potrzebujesz nielegalnych eliksirów? Czarnomagicznych drobiazgów? A może po prostu chcesz zdobyć nieco tych zabronionych substancji po których ma się niezapomniane odloty? Dobrze trafiłeś. Ta postać doskonale wie, do kogo się z tym zwrócić. A nawet jeśli nie zna sprzedawcy bezpośrednio, to zna kogoś, kto ma kumpla, który zna jednego gościa...
-  Czy to człowiek czy też zjawa? - postać ma do czynienia ze starymi technikami magicznymi, rytualnymi, które są związane przede wszystkim z czarną magią. Zajmujesz się voodoo? Ćwiczysz na zwłokach? Przeprowadzasz rytuały na bazie czyjeś krwi? Z pewnością przyciągniesz niejedno spojrzenie.


Słabości:
- Dennis rozrabiaka - to silniejsze od postaci. Widząc czerwony guzik po prostu musi go wcisnąć. Dzień bez dowcipu jest dniem straconym! Przelewitować pinezkę na  krzesło siadającego nauczyciela, wrzucić mydło do fontanny, wpuścić do zamku stado chochlików kornwalijskich… A może otworzyć klatki sklątek tylnowybuchowych? Tylko że wszyscy wiedzą, kto jest odpowiedzialny za psoty, a jeśli postać akurat dziwnym trafem jest niewinna, ciężko będzie to udowodnić.
- Mrok serca - postać czuje wewnętrzny pociąg do ciemnej strony. Jej potęga kusi go i wabi, tak że niemal nie sposób jej nie ulec, a wszelkie próby opierania się będą o wiele trudniejsze niż w przypadku innych postaci.
- Naiwność - postać jest podatna na manipulacje innych, nie jest w stanie dostrzec, kiedy ktoś kłamie i próbuje ją oszukać, a kiedy nie.


Karta rozwoju 0a80Ja3
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach